Форум Рідного Міста

Живе пиво у Львові

Надія Баловсяк - 6-3-2008 у 13:39

власне, сабж

де у вас, шановні львів"яни, можна випити живого пива?
от, власне, в суботу гулятиму містом, хотілося б відвідати ті місця, де продають живе або найсмачніше у Львові пиво.

дякую.

Юрій Сєров - 6-3-2008 у 14:22

1. На площі Митній є кіоск, в якому продають пиво Логуш (Logush) - дуже добре. Але зимою не знаю чи він функціонував/функціонує.
2. Можливо в Чернівці не довозять, у Львові в магазинах продають пиво Микуленцьке (пляшкове), також рекомендую.
3. Є ще модний заклад, Хмільний дім Роберта Домса, (це біля пивоварні) але я не знаю чи пиво Живе.
4. Ніби ще в Криївці продають з Першої Приватної.
Нажаль, направду з цим проблема. Усі варіанти, що я навів, далеко не 100%
Львівська пивоварня спаскудилася наніц.

Надія Баловсяк - 6-3-2008 у 14:26

хм
дякую
а адреси -- де є площа Митна?
де є Хмільний дім Роберта Домса, (це біля пивоварні)

Андрій Пелещишин - 6-3-2008 у 14:47

Цитата:
3. Є ще модний заклад, Хмільний дім Роберта Домса, (це біля пивоварні) але я не знаю чи пиво Живе.

Не живе, і модність в першу чергу в завищеній ціні. Плюс - місце дуже не живописне, якщо я правильно розумію, що це заклад біля Краківського базару.

Надія Баловсяк - 6-3-2008 у 15:23

хник
я не знаю де у вас краківський базар :(

Андрій Пелещишин - 6-3-2008 у 15:45

Не важить, суть не в тому. Суть в тому що район "базарний". Імхо, не найкраще місце для туристичних прогулянок

JumpingRat - 6-3-2008 у 15:55

Нещодавно почали розливати Микулинецьке з кегів в "Спліті" на Міцкевича/Коперніка.

Марія Вибранівська - 6-3-2008 у 15:59

Підтримую високу оцінку пива Микулинецьке, особливо "Медове". А Львівське, нажаль, вже не те, що колись... Так як і "Світоч"...

Марія Вибранівська - 6-3-2008 у 16:04

Ага, ще рекомендую хіба Львівську каву. Смачно варять в Світі кави (біля польської катедри, орієнтовно - площа Ринок). І своєрідно в Синій пляшці ( це по вул. Руській, йти від площі Ринок вверх по трамвайгній лінії і дивитися по лівій стороні по підїздах. Над яким побачите намальовану синю пляшку - заходьте, і в кінець двору - там є мала кавярня, зовні геть не замітна. Але кава дуже добра. В цьому ж районі добра кава в "Золотому Дукаті"

Марія Вибранівська - 6-3-2008 у 16:05

Перепрошую, не по лівій стороні, а по правій.

Надія Баловсяк - 6-3-2008 у 16:13

взагаліто про каву я в курсі
дукат не оминаю ніколи
в вашу Пляшку потрапити нереально. ніколи.
там ніколи нема місця, "проверено, занусси", разів зо 5-6

що таке "Світ кави"? чула багато раз та не разу не була
точніше можна?
площа ринок -- велика.

Юрій Сєров - 6-3-2008 у 16:44

Цитата:
а адреси -- де є площа Митна?

Це там де починається вулиця Личаківська, навпроти Арсеналу. Там ще купа підземних переходів є, там є такий пляц, з колись діючим фонтаном і церквою.
Там логуш.

Роберт Домс на Клепарівський, поруч з Пивоварнею, в яку можна сходити на екскурсію з дегустацією пива (10 грн. коштує чи щось таке)

Надія Баловсяк - 6-3-2008 у 17:19

ага
Арсенал -- то таке я знаю
а Пивоварню -- не.

JumpingRat - 6-3-2008 у 17:57

"Світ кави" - поруч із Каплицею Боїмів, за Катедрою Панни Марії.

Юрій Сєров - 6-3-2008 у 18:06

Цитата:
а Пивоварню -- не.

Це біля Краківського базару.
Але, мабуть, Андрій правий і туди не варто йти.

Nazar - 7-3-2008 у 20:15

Враховуючи, що Краківський базар збудовано на окопиську (караїмському?), то аура там не дуже спонукає до насолоди пивом.
От щойно розпитував у "ветеранів" пивопиття от з такенними (показує руками коло біля живота) пузами, так от, у Львові дійсно прикро, але живого пива нема зараз. Є дуже добре свіже, але не живе...
Так що, нема нігде. Зараз. Можливо на сезон хтось завезе, хо дуже в цьому сусніваюсь, гадаю, що то може бути такий самий піяр варіант, як Микулинецьке. Я щотижня купую у Тернополі Микулинецьке майже всіх сортів і останнім часом маю досвід, щоби стверджувати у зворотності легенди про "живе" пиво.
Кажуть мудрі люди, що наразі є лише в Берегово завод, де перенесли виробництво справжнього живого пива.

Надія Баловсяк - 9-3-2008 у 15:48

випила живе пиво у Криївці

дуже смачне.

Юрій Сєров - 9-3-2008 у 16:06

Справді живе? Першої приватної?

Надія Баловсяк - 9-3-2008 у 16:27

в меню було написано "Живе пиво"
чиє -- не знаю
і кількість відвідувачів вчора там не дала змоги уточнити у офіціантів

Надія Баловсяк - 25-3-2008 у 13:08

Форум рідного міста є спонуканням до спаму ? ;-)

щойно отримала в аську:
-----------------

25/03/2008 (10:51 GMT +02:00)
Привіт! Я бачив твої повідомлення на форумі про пиво !!!! Я б хотів запропонувати тобі екскурсію по місту з відвідуванням Львівської пивоварні ..... (оплата дуже мізерна ,залежить від кількості народу) !Тому якщо тобі сподобалася така ідея збирай народ і звертайся!!!! В мене є ліцензія екскурсовода тому не думаю що тебе розвожу)))) До зустрічі на вулицях Львова)))))))))) !!!! З не терпінням чекаю на відповідь....

-----------------

Роман Голощук - 25-3-2008 у 13:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
1. На площі Митній є кіоск, в якому продають пиво Логуш (Logush) - дуже добре. Але зимою не знаю чи він функціонував/функціонує.


Ще не працює (кілька днів проходив мимо - закрито)

Андрій Пелещишин - 11-5-2008 у 15:53

Мав нагоду попити вволю живого пива Хмельницького пивзаводу. Це супер!

Hanor Narasson - 12-5-2008 у 07:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
випила живе пиво у Криївці

дуже смачне.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
в меню було написано "Живе пиво"
чиє -- не знаю
і кількість відвідувачів вчора там не дала змоги уточнити у офіціантів


Невже в "Криївці" почали варити власне пиво?:o

Надія Баловсяк - 12-5-2008 у 08:53

Цитата:


Невже в "Криївці" почали варити власне пиво?:o


а шо -- це так дивно чи так смішно?

друге не ясно
а якшо перше -- ви мене питаєте? я якось будучи в Чернівцях не маю змоги вам відповісти

чи ти питання риторичне, аби було?

Nazar - 12-5-2008 у 10:00

В Криївці ми точно брали таке гарненьке у фірмовій подарунковій пляшці (2.5л з коркотримачем) живе від Першої приватної, коштувало приблизно 75 грн за жбанок. Як на мене, то гидота ще та, таке враження що до не дуже свіжого пива долили дріжжі та подвійну порцію солоду, хоча київські друзі це сприйняли на ура і добирали ще декілька дзбанків.
Наразі альтернативи Домсу нема....:((((

Лєна Дадукевич - 14-5-2008 у 20:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
власне, сабж

де у вас, шановні львів"яни, можна випити живого пива?
от, власне, в суботу гулятиму містом, хотілося б відвідати ті місця, де продають живе або найсмачніше у Львові пиво.

дякую.

В кафешках не знаю.Може вже і ніде.
А от у продуктовому магазині на вул Галицькій на дверях табличка- продається Живе пиво. Варто спитати.

Галина Лев - 28-3-2009 у 23:00

А як щодо Кумпля? Сама не заходила, та на рекламі начебто про живе йдеться.

Ярема П. - 29-3-2009 у 02:33

Живе... Смак ніякий, як на мене. Дороге задоволення, на туристів, як на мене. Можна позаглядати в чани. Більше для себе я нічого не знайшов.

Юрій Сєров - 29-3-2009 у 13:07

Цитата:
Смак ніякий, як на мене

Один раз там лише був, одне пиво було так нічого, з гречаним присмаком, інші - так собі.
Але погоджуся, що 25 за літру це, радше, для туристів.
У Домсі пиво смачніше, але не завжди є :(
Казав знайомий, що навпроти Гетьмана є якийсь бар, такий собі на вигляд, але там є Опілля на розлив. Треба буде при нагоді розшукати його.

Марія Вибранівська - 30-3-2009 у 11:47

Якого Гетьмана?

Юрій Сєров - 30-3-2009 у 14:57

Навпроти готелю "Гетьман", що на вул. Володимира Великого

Юрій Сєров - 13-10-2009 у 16:06

Бердичівське з'явилося в магазинах. Досить непогане на смак. Кажуть, що той самий бізнес, що й Микулинецьке.
Хоча по ціна/якість рівного Опіллю наразі немає.

Ірина Матвіїв - 19-2-2010 у 22:29

Цього, тобто уже минулого року, влітку я пила живе пиво ( сподіваюсь, що справді живе ) в Дзизі, воно продавалось на розлив, мало осад, і було смачне-пресмачне :-)))

А цікаво скільки можна зберігати справжнє живе пиво ?

Юрій Сєров - 19-2-2010 у 23:10

Цитата:
А цікаво скільки можна зберігати справжнє живе пиво ?

Декілька днів. Опілля в 1,5 л. пляшках має термін 10 днів, але вже після 5 воно вже кислувате.
На Сербській є магазин "Галицький бровар" (якщо не помиляюся), там на розлив є багато різних сортів живого пива.

Андрій Пелещишин - 19-2-2010 у 23:12

Головне, що там є "Проскурівське"!

Павло Жежнич - 20-2-2010 у 13:35

На "Проскурівському" пляшковому термін зберігання 12 діб - це є нормально для пляшкового пива, а не 90 днів чи пів-року, як пише на тих незрозумілих напоях рекламованих брендів, що називають "пивом".

Соломія Федушко - 21-2-2010 у 01:32

як я знаю, то живе пиво можна зберігати 5-7 днів, за стільки часу воно не змінює свої смакові якості :) Моє найулюблене - чеське пиво. Двічі мала нагоду куштувати саме чеське живе пиво, суттєво смакова різниться з нашим. Хоч я не гурман, саме живого пива, але буває, що вживаю :) Точно, які куштувала не знаю, але здається 'Опіля' - так (p.s. запам'ятала схоже на марку авто :))

Юрій Сєров - 21-2-2010 у 03:57

ОпіЛЛя, а не Опіля. :)

Hanor Narasson - 21-2-2010 у 09:41

Цитата:

написано 21.2.2010 в 03:57


Це ж як чоловік живого пива прагне! Аж ночі не спить — за темою слідкує!!!:lol:

Соломія Федушко - 21-2-2010 у 11:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
ОпіЛЛя, а не Опіля. :)

Дякую :) тепер буду знати...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:

написано 21.2.2010 в 03:57

Це ж як чоловік живого пива прагне! Аж ночі не спить — за темою слідкує!!!:lol:

Бажання - річ серйозна, що навіть сон забирає ;)

Юрій Сєров - 21-2-2010 у 18:09

Цитата:
Це ж як чоловік живого пива прагне! Аж ночі не спить — за темою слідкує!!!:lol:

То відписала гальба Опілля, яку я необачно залишив наніч біля компутера :lol:

Катерина Слобода - 21-2-2010 у 20:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
То відписала гальба Опілля, яку я необачно залишив наніч біля компутера :lol:

:lol::lol::lol: Йой, продайте мені таку гальбу. Мені б так здалася така... :lol: За ніч би всю роботу мені переробила...

Demyan - 22-2-2010 у 08:48

На куліша кажуть є магазин в підвалі де наливають

Соломія Федушко - 22-2-2010 у 09:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
На куліша кажуть є магазин в підвалі де наливають

Знаю, що є "Хмільна бочка" в проїзді Крива Липа

Юрій Сєров - 22-2-2010 у 18:22

Цитата:
На куліша кажуть є магазин в підвалі де наливають

Кажуть, що вже його закрили.

Ярема П. - 19-3-2010 у 22:15

Закрили?????

Андрій Пелещишин - 19-3-2010 у 22:18

Працює. Минулого тижня брав там "Павлівське". Нічого таке, сподобалося.
Там десь певно до десятка сортів є.

Hanor Narasson - 20-3-2010 у 19:13

Купував якесь живе пиво в "Скрині" на Городоцький біля приміського вокзалу, на першому поверсі біля Сільпа. Пішло, "як в сухий пісок".:wow:

Nazar - 21-3-2010 у 18:23

І ще відкрився магазин "Живе пиво" на вул Б.Хмельницького на т.з. Рогатці, навпроти вежі повидлової фабрики. Сам ще не заходив туди, та вже взяв на приціл.

Галина Лев - 22-3-2010 у 09:21

На Куліша було спершу Микулинецьке, зараз повнісінько різних сортів. Кажуть там, що Микулинецьке уже не живе. Брала в них "Бершльосс" (чи щось таке) темне медове. Непогане, і голова не болить.

Соломія Федушко - 27-3-2010 у 15:26

В Арсені є живе пиво Lemberg по 25грн. за літру. Ще не коштувала...:)

Ярема П. - 27-3-2010 у 17:56

Мені не сподобалося. Крім того, щось таке чув, що його в Берегово розливають.

Андрій Пелещишин - 24-4-2010 у 21:18

З'явився магазин "Банк пива" позаду Єлижбети на Привокзальній. Сортів з 10 живого пива різних виробників.

Ігор Домін - 14-7-2010 у 22:27

розкажіть, будь ласка, про музей пива на клепарівській. чи є то цікава атракція, чи варто витратити час на відвідування? скільки коштує вхід?

Tempika - 14-7-2010 у 22:40

цікава атракція, побувати варто.. але треба наперед подзвонити і записатися на екскурсію (телефони є на сайті, сайт шукається в гуглі).. я була рік назад, - надзвичайно задоволена.

Соломія Федушко - 15-7-2010 у 08:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
розкажіть, будь ласка, про музей пива на клепарівській. чи є то цікава атракція, чи варто витратити час на відвідування? скільки коштує вхід?

Варто, ще й як варто. Тут нічого розказувати, підіть і подивіться :)
Щодо цін і графіку відвідування, то на сайті: http://www.robertdoms.lviv.ua

Цитата:
Адреса: м. Львів, вул. Клепарівська, 18.
Тел. +38 032 294 80 65
+38 032 294 80 26
e-mail: museum@bbhua.com

Графік відвідування музею:
Щодня з 10.30 – 18.00
Вихідний день – вівторок.

Екскурсії групові ( кількість осіб в групі від 7 до 25) та індивідуальні відвідування.

Вартість квитка:
Діти до 10 років – квиток безкоштовний,
Від 10 до 18 року – 5 грн.
Від 18 року – 15 грн.
Пільгові квитки (інваліди, студенти, пенсіонери) – 10 грн.

У вартість квитка, для осіб старших 18 років, входить дегустація "Львівського" пива.

Ігор Домін - 18-7-2010 у 08:31

хочу запитати: що таке є безалкогольне пиво, чи є то взагалі пиво, чи може бути воно живим? не вживаю алкоголю, тому не можу дозволити собі смакувати добре пиво:( п'ю б/а в пляшках, але мало хто його виготовляє, обмежуюсь чеським та німецьким

Катерина Слобода - 18-7-2010 у 12:38

пила німецьке безалкогольне пиво (щось мене за язик потягнуло сказати, що не дуже хочу пити пиво з алкоголем і мені купили ящик безалкогольного :saint: ), чесно сказати смак поганий, але треба було пити, бо його більше ніхто не хотів :)... відтоді більше не хочу :) як на мене то не пиво ніяке без алкоголю...

Ігор Домін - 18-7-2010 у 13:15

я багато різних сортів спробував. пляшкове пиво, на мій погляд, не відрізняється. найліпше - словацький золотий фазан, також вже звик до варштайнера, хоча спочатку здавався гірким навіть б/а. ось саме смак живого пива мабуть не можна відтворити без спирту.

Hanor Narasson - 18-7-2010 у 18:07

Cпробував одного разу безалкогольне. Буеееее....:mad:

Дійсно, це перший крок до надувної гумової женщини!:baddevil: Краще вже воду пити.

Юрій Сєров - 18-7-2010 у 18:08

Живе безалкогольне пиво - це квас.
Тому або пийте нормальне пиво, або не займайтеся сублімацією.

Андрій Пелещишин - 18-7-2010 у 18:28

Цитата:
Живе безалкогольне пиво - це квас.

За умови якщо він живий ;)

Ігор Домін - 18-7-2010 у 22:46

про гумову жінку - це вже старий жарт. не буду вас більше дратувати цим пивом, у кожного своя думка

Катерина Слобода - 18-7-2010 у 22:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
не буду вас більше дратувати цим пивом
та що ви! ніхто нікого не дратує! :) дискутуємо собі просто...

Ігор Домін - 19-7-2010 у 21:23

все ж таки, не розумію, чому цей стереотип такий нездоланий? хто придумав, що б/а пиво немає смаку? смак як у звичайного тільки без присмаку спирту, нічого не заважає смакувати саме напій. це імхо! якщо є мета досягти якогось стану сп'яніння - дійсно нульове пиво недоречно. але якщо водій його вживає - що у нього всі жінки гумові?

Катерина Слобода - 19-7-2010 у 21:39

та чому не має смаку безалкогольне пиво? має, просто то не смак пива :)

Юрій Сєров - 19-7-2010 у 21:44

Цитата:
смак як у звичайного тільки без присмаку спирту

Ця фраза означає лише одне - ви не пили нормального пива, яке не має присмаку спирту. Присмак спирту характерний для кріплених пив (на зразок міцних) або для сучасних пив, у які додають СО2.

Ігор Домін - 19-7-2010 у 22:13

я не буду говорити про львівске та про живе пиво, бо його не пив, але усі інші українські пивні напої не зрівняються з відомими іноземними, і в усіх украінських марках є спиртовий присмак. не стверджую це як істину, бо не вживаю алкоголь вже 7 років, але раніш то було так. чи в мене такі жахливі смакові рецептори?

Юрій Сєров - 20-7-2010 у 03:24

Добре пиво не має присмаку спирту.
Ті живі пива, що я пив (Опілля(але не фірмове), Проскурівське, Павлівське, ще 2 назви забув), власне такими і є. Пляшкове пити звісно доводиться, коли нема іншого, але різниця колосальна. Основне взяти свіже. Ті живі пива, то й не алкоголь по суті. 3.5 градуси лише злегка хмелять.
На Західній Україні зараз стали модними магазини, що продають живі пива на розлив, думаю і у вас є щось подібне. До речі в таких магазинах і добрий квас можна знайти.
Якщо ні - то мали б бути місцеві, не розкручені пива, які і варто купувати. Розкручені бренди заробляють не якістю.

Demyan - 20-7-2010 у 09:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Добре пиво не має присмаку спирту.
Ті живі пива, що я пив (Опілля(але не фірмове), Проскурівське, Павлівське, ще 2 назви забув), власне такими і є. Пляшкове пити звісно доводиться, коли нема іншого, але різниця колосальна. Основне взяти свіже. Ті живі пива, то й не алкоголь по суті. 3.5 градуси лише злегка хмелять.
На Західній Україні зараз стали модними магазини, що продають живі пива на розлив, думаю і у вас є щось подібне. До речі в таких магазинах і добрий квас можна знайти.
Якщо ні - то мали б бути місцеві, не розкручені пива, які і варто купувати. Розкручені бренди заробляють не якістю.

+10000
все вірно сказано, зараз дуже багато є живого пива. Серед них подобаються Опілля, Жигулівське, Королівське, Московське. Смаку спирту не відчуваю - а вот різні присмаки хмілю, солоду...дуже відчувається. Пиво супер!

Ігор Домін - 20-7-2010 у 18:21

а де його роблять це опілля? приватні броварні чи завод? в нас дуже багато таких точок з пивом з'явилось, але там наполягають на якихось чеських та німецьких технологіях, друзі кажуть, що то пиво занадто дороге та несмачне. не хочу показатися смішним, але скажу, що карпатське ЗІП з берегового у пластикових пляшках усім сподобалось набагато більше, навіть заради нього в карпати їхали. але це пиво місцеві чомусь не п'ють

Андрій Пелещишин - 20-7-2010 у 20:47

ЗІП то не той клас, тому і не п'ють :) . Може колись воно і було добре, але не зараз.
Опілля розливають на заводі в райцентрі Тернопільської області з такою назвою. Хмельницьке на заводі в обласному центрі з аналогічною назвою.
Де роблять згадане вище Московське - не знаю :)

Ярема П. - 20-7-2010 у 23:27

От ви все говорите, говорите, а може десь би так зібратися на пиво, з таранькою?

Олександр Дєдик - 21-7-2010 у 08:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Опілля розливають на заводі в райцентрі Тернопільської області з такою назвою.

Плутаєте мабуть з Микулинецьким.
Завод Опілля розташований в самому Тернополі.

Андрій Пелещишин - 21-7-2010 у 09:42

Можливо :)

Андрій Пелещишин - 25-7-2010 у 22:37

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
От ви все говорите, говорите, а може десь би так зібратися на пиво, з таранькою?


Можна спробувати на День Незалежності, але давайте подумаємо про це в іншій гілці.

Ігор Домін - 19-8-2010 у 22:02

тільки повернулись зі Львову. знову супер! смакували живе пиво в різних місцях: львівське в музеї, зеник в жидівській кнайпі та теж львівське (тільки з осадком - то мабуть не страшно?) під клепсидрою (останнє виявилося найкращим). одне питання: чому усі заклади в центрі працюють тільки до 22,00 інколи до 23,00? де ж те пиво пити ввечері?

Юрій Сєров - 9-9-2010 у 18:15

Точки продажу живого пива - бізнесовий хіт цього року:
http://exclusive.korrespondent.net/investigations/1111795

Ярема П. - 9-9-2010 у 22:59

Подивився передачу на каналі ZIK про живе пиво і задумався, чи дійсно вартує живе пиво так вже обожнювати? Та і помітна стала тенденція на споганення пива. Приклад - Опілля. Ще рік тому було просто супер, випускалося строго в скляних пляшках. Тепер появилося в пластмасових по літрі. З досвіду - як тільки щось з того продукту з’являється в пластмасі, то то вже можна ставити хрест. Так само було з першою броварнею, як тільки появилася не скляна тара, то вже і смак не той... Причому пиво споганилося як в склі, так і в пластмасі (та і яке пиво в пластмасі!) Якість пішла вниз, просто порівнюю смак. Може то тільки мої суб’єктивні відчуття, але від моїх знайомих теж чув подібні думки. Хотілося б помилятися.

Demyan - 10-9-2010 у 07:46

Я пю живе пиве тільки на розлив з кегів. Таке Опілля не втрачає як на мене смак.
Взявши навіть скляну пляшку львівського живого і на розлив - чомусь суттєво відрізняються, причому в кегу звісно смачніше ну і дорожче.

Роман Голощук - 10-9-2010 у 08:09

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
Подивився передачу на каналі ZIK про живе пиво і задумався, чи дійсно вартує живе пиво так вже обожнювати? Та і помітна стала тенденція на споганення пива. Приклад - Опілля. Ще рік тому було просто супер, випускалося строго в скляних пляшках. Тепер появилося в пластмасових по літрі. З досвіду - як тільки щось з того продукту з’являється в пластмасі, то то вже можна ставити хрест. Так само було з першою броварнею, як тільки появилася не скляна тара, то вже і смак не той... Причому пиво споганилося як в склі, так і в пластмасі (та і яке пиво в пластмасі!) Якість пішла вниз, просто порівнюю смак. Може то тільки мої суб’єктивні відчуття, але від моїх знайомих теж чув подібні думки. Хотілося б помилятися.


Опілля в пластику (1,5 л) було вже в продажу і 2 роки назад :)
Я особисто купую живе на розлив. Віддаю перевагу нефільтрованому.

Соломія Федушко - 22-9-2010 у 19:11

Імхо, зараз живе пиво спаскудилось конкретно :( Чим більше стало популярним, тим гірша якість та смак...

Юрій Сєров - 23-9-2010 у 08:57

Залежить де брати, імхо. Один раз трапилося зіпсоване. А назагал - супер.

Тарас Іванів - 23-9-2010 у 13:43

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
.... Чим більше стало популярним, тим гірша якість та смак...


нажаль, таке правило в нас поширюється на все =(
але живе на розлив все ж смакує ліпше, ніж в пляшках

Ярема П. - 23-9-2010 у 18:51

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Залежить де брати, імхо. Один раз трапилося зіпсоване. А назагал - супер.

І де брати, поділись корисною інформацією з ближніми любителями!

Юрій Сєров - 23-9-2010 у 19:47

На Сербській у "Галицькому броварі" завжди беру Проскурівське. В інших точках (Сахарова, Стефаника) беру або Опілля або Павлівське.
Вони найдешевші, їх найбільше розкуповують, тому найменший шанс взяти старе.

Demyan - 24-9-2010 у 07:50

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Вони найдешевші, їх найбільше розкуповують, тому найменший шанс взяти старе.

Це точно. Воно не спаскудилося - просто менше беруть, і кег може довго лежати.
Щоб не попадати на таке - якщо ви любите пиво, то просто виберіть точку (їх зараз багато є) і ходіть туди, познайомтися з продавцем :) тоді будете знати коли свіже і яке краще брати. Я завжди беру в Арсені на Чорновола.

Соломія Федушко - 24-9-2010 у 08:03

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Залежить де брати, імхо. Один раз трапилося зіпсоване. А назагал - супер.

Юрій, я не в тому сенсі, що зіпсуте пиво за терміном придатності. А маю на увазі те, що в порівнянні, з тим часом, коли тільки почали відкриватись такі заклади, як Бровар, то тепер смак інший. Чи то просто моя суб'єктивна думка... останнім часом ми брами у Арсені і тут на Миколайчука.

Demyan - 24-9-2010 у 08:05

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Залежить де брати, імхо. Один раз трапилося зіпсоване. А назагал - супер.

Юрій, я не в тому сенсі, що зіпсуте пиво за терміном придатності. А маю на увазі те, що в порівнянні, з тим часом, коли тільки почали відкриватись такі заклади, як Бровар, то тепер смак інший. Чи то просто моя суб'єктивна думка... останнім часом ми брами у Арсені і тут на Миколайчука.


Я покищо не відчуваю різниці.

Юрій Сєров - 24-9-2010 у 11:25

Також не відчув різниці по тих сортах, що я беру.
А які Ви берете?

Ігор Домін - 12-10-2010 у 18:17

перевірили, тепер знаємо напевно: найсмачніше живе - львівське під клепсідрою. чи львів*яни взагалі львівським не дуже цікавляться? от тільки не зрозуміло: чи має там бути осад? чи не обов*язково? чи це, взагалі погано?

Ігор Домін - 17-10-2010 у 09:33

львівске живе у пляшках - добре пиво. може тому, що нове.

Юрій Сєров - 17-10-2010 у 19:02

Цитата:
львівске живе у пляшках - добре пиво. може тому, що нове.

А мені не сподобалося. Живе хіба за назвою.

Соломія Федушко - 17-10-2010 у 19:12

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Також не відчув різниці по тих сортах, що я беру.
А які Ви берете?

Для перевірки брали Опілля - не змінилось, а ось Микулинецьке (медове) - щось погіршало... :( І друзі такої ж думки.

Ігор Домін - 10-11-2010 у 23:47

останнім часом частіше чую про страшенне похмілля після пива, гірше ніж після горілки. стосується брендових українських марок типу славутича та оболоні. нещодавно кум пив янтар, зранку було йому ну дуже зле. от я гадаю - це якась нова хімія, чи результат тривалого погіршення якості, чи якийсь стрьомний спитр стали використовувати. ще знаю, що це не відноситься до імпортного пива з Німеччини та Чехії.
ще про пиво: нарешті знайшли пиво ЗІП з Берегового. дивно, що воно не користується популярністю в Західній Україні, всі одесити, що його спробували - задоволені. може це після оболоні для нас і ЗІП - смачний?

Рост - 11-11-2010 у 00:29

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
останнім часом частіше чую про страшенне похмілля після пива, гірше ніж після горілки. стосується брендових українських марок типу славутича та оболоні. нещодавно кум пив янтар, зранку було йому ну дуже зле. от я гадаю - це якась нова хімія, чи результат тривалого погіршення якості, чи якийсь стрьомний спитр стали використовувати. ще знаю, що це не відноситься до імпортного пива з Німеччини та Чехії.
ще про пиво: нарешті знайшли пиво ЗІП з Берегового. дивно, що воно не користується популярністю в Західній Україні, всі одесити, що його спробували - задоволені. може це після оболоні для нас і ЗІП - смачний?

Щоб не було похмілля, треба пити нормальне пиво, а не славутич і тому подібні.
А ЗІП непогане. Просто у Львові є кращі.

Андрій Пелещишин - 28-1-2011 у 22:07

Чи правильно я зрозумів, що Чернівське запустили щось навзірець антиреклами живого пива? Якщо так, то значить, навіть такий монстр як Інтербрю відчув конкуренцію.

Соломія Федушко - 28-1-2011 у 22:35

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Чи правильно я зрозумів, що Чернівське запустили щось навзірець антиреклами живого пива? Якщо так, то значить, навіть такий монстр як Інтербрю відчув конкуренцію.

Угу, мені теж реклама Чернігівського нагадує "наїзд" на живе пиво :)

Андрій Пелещишин - 28-1-2011 у 22:44

Ну більше виглядає як визнання власної неповноцінності - ще треба пояснювати, чому його пити, коли з живими усе і так зрозуміло :)

Юрій Сєров - 28-1-2011 у 23:27

Так, справді дивна реклама :) І головний герой виглядає тупуватим, бо навіщо йти з закладу де на вибір купа живого пива. Якесь та й засмакує, бо на колір і смак... :)

Відносно конкуренції - це правда. Але разом з тим, багато "наливайок" стали закриватися. Очевидно, що обороти не дають їм змогу мати прибутковий бізнес при нинішніх цінах на оренду приміщень. Та й молодь сучасна здається п'є пиво, щоб напитися, а не для задоволення, і живе пиво для цього не підходить.