Форум Рідного Міста

Хто що знає про базар в Косові

Demyan - 7-3-2008 у 10:43

Цікавить можливо хтось недавно був в м.Косів на сувенірних базарах.
Можете сказати якщо їхати туди щось купити багато виробів чи окупиться бензин?
Тобто чи сильно відрізняються ціни від тих що в нас на Вернісажі.
Буду вядчний за будь-яку інформацію.

Андрій Пелещишин - 7-3-2008 у 11:12

Наскільки я пригадую відгуки людей, щось пробували там придбати - не окупится (якщо спеціально їхати за покупкою, а не мимо проїзджати)

Сергій Бєляєв - 7-3-2008 у 13:04

Минулого року косівчани (чи косівці) приїжджали на Підкамінь. Думаю, і цього року будуть.

Demyan - 7-3-2008 у 13:40

мені треба дещо накупити...але питання чи окупиться бензин туди і назад...

Юрій Сєров - 7-3-2008 у 14:29

Тут, звісно, все залежить від суми, на яку збираєтеся накупити і від "ненажерливості" автівки
Відстань десь кілометрів 200, тобто літрів ~15 палива в одну сторону.
Якщо багато купувати - може є сенс підійти на вернісаж, познайомитися з потрібними людьми, які гуртом давали б дешевше.

Станкевічас Сергій - 7-3-2008 у 14:43

Ціни десь на 30-40% нижчі Івано-Франківських.
Вибір на базарі за останні 5 років десь разів у 2 зменшився. Коли був там останній раз - не сподобалось. Відчуття повзучої депресії.

Demyan - 7-3-2008 у 14:49

на дорогу 500 км туди назад, на бензин 200-250 грн.
На вернісажі важко познайомитися як правило всі кажуть ми продавці і все - "нічого не знаємо нічого не чули".
Вот і думаю якщо накупити в районі 2 000 грн чи окупиться поїздка чи ні...

Станкевічас Сергій - 7-3-2008 у 15:10

1. Окупиться.
2. Але вибір на косівському базарі баже бути кращим.

Юрій Сєров - 7-3-2008 у 15:17

Що саме цікавить, бо дружина знайомого вироби з бісеру робить.

Demyan - 7-3-2008 у 15:19

Вибір на вернісажі думаю ще менший:).
Цікавлять вироби з дерева - шкатулки, люльки, хрести, різні різбяні вироби.

Demyan - 7-3-2008 у 15:21

Ага і ще там графік роботи в суботу зранку кажуть краще це правда?

Юрій Сєров - 7-3-2008 у 15:57

В темі про вишиванки згадувалося, що
Цитата:
В Косові в суботу точно є базар, але туди потрібно потрапити хочаби до 14:00.

Юрій Сєров - 7-3-2008 у 15:59

Ще як варіант - Яремче. Але там дорого, не дешевше ніж у Львові. Мабуть краще вже до Косова доїхати.

marco - 7-3-2008 у 19:39

Окупиться. Ліжники в 2 рази дешевші. Багато оригінальних речей є, які до Львова не попадають взагалі.
На базарі треба бути найпізніше в 9 рано. Після 12 там вже майже нічого нема. Але не знаю чи зараз сезон, оскільки буваю там лише літом.

Hanor Narasson - 8-3-2008 у 18:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Вибір на вернісажі думаю ще менший:).
Цікавлять вироби з дерева - шкатулки, люльки, хрести, різні різбяні вироби.


НЯЗ, це масово роблять в околицях Долини і потім розвозять по всіх "деревяних" базарах. Найближчий до Львова - Трускавець.

Юрій Сєров - 13-3-2008 у 00:17

Як з'їздив? Чи ще не їздив?

Demyan - 13-3-2008 у 09:03

Ще ні з ким я мав їхати права забрали :D
А я боюся сідати за руль тої машини бо якщо що то там одна фара потягне на стільки що базар не окупиться 100% :D
Тому думаємо вчіпляти знаки "У"..але тут теж є моменти...

Demyan - 26-6-2008 у 13:41

Забув тут описати, їздив я пару тижнів тому. Поїхав я правда не в Косів а в Кути - там нічний базар з 0:00 до 2-4 ранку. Знаходиться в 15 км від Косова.
Базар я б назвав "екстрімом" - і мені дуже сподобалося. Без ліхтарика краще не їхати, там дуже багато виставляються і багато машин десь пару сотень було точно (хто продає і хто купляє). Було досить цікаво, коже продавав свій виріб, тобто були майстри. В основному були вироби з дерева, вишиванок дуже мало було можливо 2-3 лотка. Брали все по багато і кожен всіх знав добре. Люди привітні давали скидки. Ціни дуже і дуже низькі.
Здивувало те що десь біля 2-3 ранку відкрилася інша частина - там було десь 50 лотків вже освітлених в яких продавалося......китайська біжутерія, та що в нас продається (заколки, резинки, ювелірні китайські прикраси, намиста...) продавали пачками і все це китайське. Звідки воно і чому там я не знаю.
В загальному я дуже задоволений. десь через пару тижнів їду в Косів, тоді вже розкажу що і як там.

Павло Жежнич - 27-6-2008 у 08:15

А чому базар в Кутах саме нічний? Якісь економічні, організаційні причини чи традиція?

Demyan - 27-6-2008 у 08:50

Чесно сам не знаю. Як деякі казали що мол там щедо накупляють і везуть вже дорожче в Косів який працює з 6 ранку, можливо традиції, ..чесно не знаю і сам не розумію.