Форум Рідного Міста

Пісні українських виконавців на вірші Тараса Шевченка.

Максим Стюфляєв - 9-3-2008 у 19:48

Отже, як і планували, започатковуємо тему, у якій будемо згадувати пісні українських співаків на вірші Кобзаря. Ось що одразу зумів пригадати я.
Суботів - Кому вниз
До Основ’яненка - Кому вниз
Микита Швачка - Кому вниз
Не нарікаю я на бога - Кому вниз
Розрита могила - Кому вниз
Садок вишневий - Мертвий півень
Калина - Трансформер
Вже років двісті - Гайдамаки
Єсть на світі доля - Сад


Це те, що мені пригадалося одразу, с ходу. Як згадаю ще- додам. Для почину і цього вистачить. Ви теж додавайте, не лінуйтеся. Задум хороший!

Юрій Сєров - 9-3-2008 у 20:28

Il testamento (Заповіт) - Мертвий Півень
Знаю, ОЯК ще виконує якісь пісні, але ніколи не чув. Та й Сад ніби більше пісень має, хоча також ніколи не чув.

Captivitas - 10-3-2008 у 20:10

Додатково згадалося:
Реветастогне - Мертвий Півень
Не женися на багатій - Сестри Тельнюк

smolyar - 10-3-2008 у 21:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв

Вже років двісті - Гайдамаки


а Ви впевнені що це Шевченко, бо згадана пісня існує у кількох варіантах, де тексти трошки відрізняють. В обох випадках зазначалося що слова народні. Хоч звісно цілком може бути що це і Т.Г. :rolleyes:

до списку цього списку також можна додати :

ДіЛема - Думи

Тищенко Ол-др (Зимовий Сад) - Доля (здається записана із оркестром)

Мертвий півень - Думи (співає Любко)

Фата Моргана - Гамалія, Було колись в Україні...

Зі Юкрейніанз - Реве та стогне

Біличка(та що Ірися) - Бандуристе

Боднарук (здається з Павліком) - Не тополю високую

проект Тричі - Ой вигострю товариша...


це, власне те що відразу спало на думку із того що більш-менш пристойно виглядає. Ще у Мерви щось є (зараз точно не пригадаю). Ну і звісно, згаданий Сад у якого ціла програма шевченківська.

Максим Стюфляєв - 10-3-2008 у 21:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв

Вже років двісті - Гайдамаки


а Ви впевнені що це Шевченко, бо згадана пісня існує у кількох варіантах, де тексти трошки відрізняють. В обох випадках зазначалося що слова народні. Хоч звісно цілком може бути що це і Т.Г. :rolleyes:

Взагалі не на 100%, бо вірша, схожого на текст цієї пісні, я у Тараса Григоровича не пригадую (але з мого боку було б надто зухвало стверджувати, що я знаю на пам'ять увесь Кобзар). Зате можу точно сказати, що цю пісню я чув на диску "Кобзар - фореве!" Я думав туди увійшли лише пісні на слова Шевченка. Помилявся?
П.С. Олю, з дебютом Вас у "несвоїй" гілці!;)

Dmy - 11-3-2008 у 14:38

Бандуриста Тіша із "Зимовим садом" також співав (на Руті-89), начебто. І у Підлужного щось є, але забулося, що.