Форум Рідного Міста

Переселення росіян в Росію

Юрій Сєров - 14-3-2008 у 11:00

Понад 200 осіб, що мешкають у Західній Україні, надали заяви про бажання виїхати в Росію за переселенською програмою Путіна
http://zik.com.ua/ua/news/2008/03/14/129418

З одного боку це може й не дуже добре, бо зменшується населення України і про країну це свідчить не дуже добре. Але з іншого боку, усі незадоволені незалежністю України можуть собі спокійно повернутися на історичну батьківщину і не бути вічно незадоволеними. 200 осіб, чесно кажучи, немало. Знаю на Захід хочуть їхати, а щоб на Схід...
Цікаво, чи планує Україна якісь кроки по поверненню українців з різних Італій, Іспаній, Америк. І чи потрібно це Україні? Чи буде з цього користь? Чи може це банальний ПіаР?

Андрій Пелещишин - 14-3-2008 у 20:09

Я думаю, люди просто скористалися вдалою нагодою вирішити якісь свої особисті проблеми. Наприклад, воз'єднання родин і тп.

Ярема П. - 15-3-2008 у 22:40

Ну якщо їм у Львові погано...

А Україні паралельно, де люди їдуть. Лиш би гроші давали. Закон про "статус закордонного українця" прийнятий, але реально це лиш мильна булька, яка нічого не дає.

Лєна Дадукевич - 18-3-2008 у 14:36

Та хай собі їдуть де хочуть, значить Україна вільна країна, якщо люди вільно пересуваються по світу і можуть вибрати місце, де хочуть жити. Супер! Ще б заробляли добре...

Hanor Narasson - 19-3-2008 у 08:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Я думаю, люди просто скористалися вдалою нагодою вирішити якісь свої особисті проблеми. Наприклад, воз'єднання родин і тп.


Наприклад оперний співак з Вірменії, з прізвищем на -ян, який переселився у Калінінградську область. Співає і говорить він з характерним акцентом.:baddevil:

Сергій Бєляєв - 19-3-2008 у 09:40

Принаймні це набагато кращий варіант подолання проблеми нестачі трудових ресурсів та виходу з демографічної кризи, ніж імпорт китайців, в'єтнамців, турків тощо.

Hanor Narasson - 19-3-2008 у 13:49

Цілком згоден, але європейського пост-СССР "соотєчєствєнікі" не дуже на те ведуться. З Азії - то зовсім інша річ, там російськомовним уже сильно "гайки закрутили".:rolleyes:

Сергій Бєляєв - 19-3-2008 у 18:58

Це вже нюанси, а головне те, що краще долати демографічну кризу за рахунок притоку етнічно і культурно близьких мігрантів.