Форум Рідного Міста

У Києві - перевибори мера та міської ради

Юрій Сєров - 18-3-2008 у 14:37

Верховна Рада проголосувала за проведення дострокових виборів мера Києва. Цікаво чи спрацює гречка ще раз? :)
Перед достроковими парламентськими виборами йшлося про перевибори у трьох містах: Києві, Харкові та Львові.
Найодіознішого переоберуть. А як з двома іншими містами?
Під Харківську владу вже почали копати: Кернесу і Добкіну світить від 7 до 12 років тюрми
А що у Львові? :) Зацікавлених поки немає? :)

Тарас Задорожний - 18-3-2008 у 14:48

Нема быльше Космоса :(... Чи може вибрати його вдруге :D

Максим Стюфляєв - 18-3-2008 у 16:19

По - перше, ще не факт, що у Києві вибори відбудуться (хоча скоріше так, ніж ні). Постанову ВР, безперечно, оскаржать у суді, бо її ухвалено з явним порушенням закону. Дострокові вибори міського голови справді призначає парламент, але робить він це за поданням міської ради, якого цього разу не було. До речі, саме з цієї причини постало питання про "бютівців - перебіжчиків" у київраді і розгорівся конфлікт навколо ЦВК. Тимошенко хотіла спочатку висловити Черновецькому недовіру у міськраді, але не вийшло. Отже, нас ще чекає тяганина і боротьба. По - друге, якщо не внесуть змін до чинного закону про вибори міських голів, Черновецький майже напевно знову стане мером. Адже зараз вибори відбуваються в один тур і мером стає кандидат, який просто набрав більше голосів, ніж його опоненти. Черновецький має у Києві певний стабільний відсоток підтримки, а серед його опонентів якогось сильного і популярного кандидата поки не видно. Побачимо, що воно буде.

Роман Голощук - 19-3-2008 у 11:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... якщо не внесуть змін до чинного закону про вибори міських голів, Черновецький майже напевно знову стане мером. Адже зараз вибори відбуваються в один тур і мером стає кандидат, який просто набрав більше голосів, ніж його опоненти. Черновецький має у Києві певний стабільний відсоток підтримки, а серед його опонентів якогось сильного і популярного кандидата поки не видно. Побачимо, що воно буде.


Якщо опоненти зможуть виставити єдиного кандидата, то думаю Черновецький пролетить...
Але є питання кого вибрати.

Ось народний депутат України з фракції БЮТ Микола ТОМЕНКО заявляє, що не балотуватиметься на посаду мера Києва на позачергових виборах столичної влади.

Джерело: http://day.kiev.ua/198449/

Роман Голощук - 20-3-2008 у 13:30

Ще один кандидат на посаду мера - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок ;)

Юрій Сєров - 20-3-2008 у 13:45

Тягнибок не виграв би такі вибори навіть в Ів-Франківську, Тернополі чи Львові. Тому це смішно.
Реальний кандидат - Віталій Кличко. Сподіваюся, БЮТу і НУНСам вистачить розуму узгодити це.

Максим Стюфляєв - 20-3-2008 у 14:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Реальний кандидат - Віталій Кличко. Сподіваюся, БЮТу і НУНСам вистачить розуму узгодити це.
От якраз Кличко єдиним кандидатом точно не стане. Не забувайте, що і БЮТ, і НУНС насамперед прагнуть мати у столиці "свою людину" для контролю над ресурсами і зміцнення позицій напередодні виборів Президента. Кличко не є "своїм" для обох партій. В єдиного кандидата не вірю категорично, бо у "демократичних сил" надто суперечливі інтереси. Мером стане або знову Черновецький (що цілком влаштує Президента), або кандидат від БЮТ. "Українська правда" вчора повідомила, що таким кандидатом буде Турчинов. Цілком можливо.

Максим Стюфляєв - 21-3-2008 у 12:29

Тимошенко заявила, що БЮТ висуватиме свого кандидата на виборах мера. Прізвище назвуть у понеділок.

Роман Голощук - 21-3-2008 у 12:39

Блок Віталія Кличка пропонує партнерам по демократичній коаліції домовитися про проведення масштабного соціологічного опитування із залученням найавторитетніших фірм та експертів, яке визначить рівень довіри киян до ключових претендентів на посаду мера Києва.

Роман Голощук - 21-3-2008 у 12:41

Вибори мера Києва та Київради відбудуться 25 травня

Джерело: http://ua.proua.com/news/2008/03/21/105632.html

P.S. А може ще й не відбудуться ;)

Роман Голощук - 22-3-2008 у 13:02

Найбільшою підтримкою серед киян на виборах київського міського голови користуються Віталій Кличко та чинний мер Леонід Черновецький.

Такими є результати телефонного опитування, проведеного Центром Разумкова на замовлення "Дзеркала тижня", опублікованого в суботньому номері видання.

Згідно з даними опитування, за Кличка готові проголосувати 25,2% киян, за Черновецького - 24,9%.

За колишнього мера столиці Олександра Омельченка віддали б голоси 10% мешканців столиці, за віце-прем’єра Олександра Турчинова — 6%, за міністра внутрішніх справ Юрія Луценка — 5,4%, за народного депутата від БЮТ Михайла Поживанова — 2,4%, за народного депутата від Блоку Литвина Віктора Пилипишина — 1,1%.

За інших кандидатів схильні проголосувати 4,2% киян, а проти всіх — 2,6%. Поки не визначилися, за кого голосувати, — 18,1% жителів столиці.

Джерело: http://www3.pravda.com.ua/news/2008/3/22/73504.htm

Роман Голощук - 26-3-2008 у 15:48

Лідер Європейської партії України, член фракції "НУ-НС" Микола Катеринчук готовий висунути свою кандидатуру на виборах мера Києва та закликає якомога швидше прийняти закон про проведення виборів мера у два тури.

Джерело: http://www3.pravda.com.ua/news/2008/3/26/73661.htm

Юрій Сєров - 2-4-2008 у 17:10

Тягнибока висунули офіційно в кандидати на мера Києва. Шкода, що в Донецьку нема перевиборів. :lol:

Роман Голощук - 5-4-2008 у 13:48

З 26 березня до Київської міської територіальної виборчої комісії надійшла 51 заявка про намір балотуватися на міського голову!

Джерело: http://www3.pravda.com.ua/news/2008/4/4/74185.htm

p.s. Чим далі в ліс...

Юрій Сєров - 5-4-2008 у 14:12

Цитата:
p.s. Чим далі в ліс...

Тим більше шансів у Черновецького

Роман Голощук - 8-4-2008 у 12:11

Днями про початок своєї передвиборної кампанії оголосив... резидент Comedy Club UA дядя Жора. Якщо до 15 квітня кандидат від «Камеді клаб» збере потрібну кількість підписів і встигне здати документи, що потрібні, він таки балотуватиметься в мери Києва. Звичайно, навряд чи варто ставитися до такого кандидата серйозно. Хоча... киянам не вперше голосувати «по приколу»...

Детальніше тут: http://www.day.kiev.ua/199554/

Максим Стюфляєв - 8-4-2008 у 12:15

Єгор Бенкендорф давно вже підписи збирає, теж хоче висуватися. Цирк!:lol:

Максим Стюфляєв - 8-4-2008 у 12:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Тягнибока висунули офіційно в кандидати на мера Києва. Шкода, що в Донецьку нема перевиборів. :lol:
А отут не згоден з Вашою іронією. З точки зору партійної стратегії він робить цілком правильно. Партія може підняти рейтинг лише беручи активну самостійну участь у будь - яких виборах, доносячи свою позицію. Взагалі блок - могила для партії. Де зараз колись потужні Рух, УНП? Розчиняються. Свобода, навпаки, з кожними виборами міцніє. Тобто, якщо будуть перевибори в Донецьку, Тягнибок неодмінно має балотуватися! Інша річ, я хотів би, щоб вони стали трохи поміркованішими, робили акцент не на етнічність, а на політичний націоналізм і не зациклювалися виключно на гуманітарній проблематиці. Адже державне життя не може обертатися навколо самих лише мовно - культурних проблем (хоча вони й важливі)! Чому ж націоналізм розуміється так спрощено?! Однак я даю прогноз : через кілька років ми побачимо Свободу у парламенті.

Юрій Сєров - 13-4-2008 у 13:37

Кандидатів нависували... :o
Цікаво, чи зможуть домовитися Кличко з БЮТом?.

Максим Стюфляєв - 13-4-2008 у 14:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Цікаво, чи зможуть домовитися Кличко з БЮТом?.
Ні. Вони й не намагатимуться. Навіщо їм домовлятися? Невже Ви ще вірите у казочку про якусь химерну "єдність" демократичних (?) сил?:o У кличка і Тимошенко (та тих, хто за ними стоїть) протилежні інтереси, тому вони й не намагаються домовитися. У Катеринчука теж власний резон - хоче стати самостійним політичним лідером (до речі, подейкують, що йому активно сприяє команда Черновецького, щоб побільше голосів у Кличка відібрав). Про якісь вищі суспільні інтереси навіть не йдеться.

Роман Голощук - 29-4-2008 у 18:50

Київська міська територіальна виборча комісія провела жеребкування з визначення черговості партій і блоків у бюлетені по виборам депутатів Київради.

Відповідно до результатів жеребкування, установлена наступна черговість розміщення в бюлетені для блоків і Київських міських організацій політичних партій:

1. Блок "Міський партизан"
2. Зелена екологічна партія України "Веселка"
3. Зелена партія України
4. Партія Зелених України
5. Громадянська партія "Пора"
6. Українська Національна Асамблея
7. Соціалістична партія України
8. Народно-демократична партія
9. Блок Литвина
10. Соціал-демократична партія України (об'єднана)
11. Українська Народна партія
12. Блок Віталія Кличка
13. Аграрна партія України
14. Партія "Євротурбота"
15. Блок "Дія - Київський Фронт Молоді"
16. Партія регіонів
17. Блок "Київський прорив"
18. Партія "Соціалістична Україна"
19. Патріотична партія України
20. Блок Михайла Бродського "Кияни"
21. Партія "Совість України"
22. Партія праці
23. Блок Олександра Омельченка (екс-мера столиці)
24. Блок "Громадський актив Києва"
25. Блок Юлії Тимошенко
26. Всеукраїнська політична партія - Екологія і Соціальний захист
27. "Блок Українське козацтво"
28. Блок Миколи Катеринчука
29. Молодіжна партія України
30. "Блок Омельченка Олександра Олександровича" (однофамільця екс-мера Києва)
31. Блок Леоніда Черновецького
32. Народно-демократична партія патріотів України
33. Українська партія
34. Соціал-патріотична асамблея слов'ян
35. Комуністична партія України
36. Блок "Наша Україна - Народна самооборона"
37. Партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Вибори до Київради відбудуться 25 травня.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/news/2008/4/29/75310.htm

P.S. Блок "Міський партизан" - це круто!!! :)

Павло Жежнич - 30-4-2008 у 20:00

Дивує присутність зелених двійників. Я розумію, що з екологією у нас (у т.ч. в Києві) не все гаразд. Але я навіть не підозрював, що за 1% виборців можуть боротися аж чотири зелено-екологічні партії:
2. Зелена екологічна партія України "Веселка"
3. Зелена партія України
4. Партія Зелених України
26. Всеукраїнська політична партія - Екологія і Соціальний захист
Також смішно виглядають два блоки Омельченка. І це при тому, що екс-мер Києва і його блок явно не фаворити.

Роман Голощук - 25-5-2008 у 11:24

Сьогодні, 25 травня, в Києві відбудуться вибори мера міста і депутатів Київради.
Виборчі дільниці відкриються о 7:00 і працюватимуть до 22:00.
На посаду мера балотуються 70 кандидатів, до Київради - 37 партій і блоків.

P.S. Чи є конкуренти в Черновецького? ;)

Марія Вибранівська - 26-5-2008 у 08:07

Абсурт перемагає!!!

Де два українці, там три гетьмани...

Андрій Пелещишин - 26-5-2008 у 08:49

Абсолютно прогнозований і очікуваний результат.

Юрій Сєров - 26-5-2008 у 11:18

Як на мене - повна поразка БЮТу. Зініціювати вибори і не змогти висунути якогось кандидата, який би зміг виграти у Льоні. Вже б краще було підтримати Кличка. Хоча ми не знаємо усіх рокзладів, але очевидним є факт, що всі зусилля БЮТу пішли не те що на марне, а ще й Черновецький пішов в плюс.

Dmy - 26-5-2008 у 16:35

Більше того. Якщо порівнювати, що взяв БЮТ у Київраду (1 номер списку - ТЮ власною персоною) з тими голосами, які кияни віддали за них буквально восени на виборах у ВР :o ... я навіть боюся рахувати.

Мене 2 речі цікавлять, суто спортивно: чи обійде Кличко Турчинова і чи точно не подолає 3% "Свобода"? За екзітполами долала, а з реальних результатів мені щось лише перша сімка трапляє.

Юрко Ничик - 26-5-2008 у 18:22

я взагалі не думав, що Турчинов увійде хоча б у першу 5ку
тож можна назвати це успіхом. вони його проштовхнули за місяць!
а от блок Кличко облажався по повній
у них було дофіга часу добре підготуватися до виборів і виграти їх.
треба було повідбрирати паспорти у пенсіонерів....

Dmy - 26-5-2008 у 18:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Ничик
я взагалі не думав, що Турчинов увійде хоча б у першу 5ку
тож можна назвати це успіхом. вони його проштовхнули за місяць!
Його ніхто нікуди не проштовхував: всі чудово знають, що це Юліна шістка. За неї і голосували. І вже видно як саме

Юрко Ничик - 26-5-2008 у 19:54

я говорю про вибори мера, а не про вибори в київраду
про турчинова-кандидата в мери ніхто не знав ще 2 місяці тому

Dmy - 26-5-2008 у 21:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Ничик
я говорю про вибори мера, а не про вибори в київраду
про турчинова-кандидата в мери ніхто не знав ще 2 місяці тому
І я - про вибори мера. Але дуже важко буде знайти достатньо людей, що голосували за особистіть під назвою "Олександр Турчинов". Голосували за БЮТ - читай - за Юлю. Не думаю, що у когось були сумніви щодо того, хто насправді керуватиме Києвом, якщо виграє Турчинов.

Андрій Пелещишин - 26-5-2008 у 21:33

Зразу скажу, переможець мені зовсім не подобається.

Але я не розумію, чому постійно стверджується, що за Черновецького голосували якісь специфічні верстви населення, навзірець малозабезпечених. Точніше, напевно вони за нього голосували, але не тільки вони формували його перемогу.

3 тижні тому був у Києві. Троє з трьох киян, з якими я спілкувався на тему виборів мера, казали, що напевно таки голосуватимуть за Черновецького, хоча і не перлися з радості з цього приводу. Тими трьома киянами були дуже авторитетний професор, державний службовець та впливовий менеджер. Усі люди зрілі і а ж ніяк не малозабезпечені та низькоосвічені.
Всі зазначали, саме як місцевий начальник він є найкращим вибором з існуючих, поза їхніми симпатіями у великій політиці. Один з тих трьох притому був палким прихильником Юлі.
Подібну картину я бачив не раз і у Львові. "Правильні" критерії вибору діяли лише на загальноукраїнському рівні, а на місцевому (наприклад в міську раду по мажоритарці в 2002 році) - чи ти регіональний есдек чи "наш" - а ж такого значення не мало.

Тому мої висновки такі.
1. Думка що Черновецький програє - була безглузда і програшна для політиків загальноукраїнських партій, він мав достатньо потужну підтримку;
2. Думка про катастрофічне падіння популярності БЮТу в Києві - може і має сенс, але можливо, дещо перебільшена. Виборці Черновецького можуть спокійно проголосувати за той же ж БЮТ на загальних виборах.

Максим Стюфляєв - 27-5-2008 у 12:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Тягнибока висунули офіційно в кандидати на мера Києва. Шкода, що в Донецьку нема перевиборів. :lol:
То як, пане Юрію, Ви досі вважаєте, що Тягнибок і Свобода даремно балотувалися на київських виборах? Подивіться показники "Свободи". На кожних виборах вони набирають чимдалі більше. Зараз уже набрали понад 2% і навіть обійшли "Нашу Україну". Поступово "Свобода" перетворюється на найпотужнішу партію правого табору. Незабаром, я впевнений, пройдуть до парламенту.

Юрій Сєров - 27-5-2008 у 14:07

Цитата:
Поступово "Свобода" перетворюється на найпотужнішу партію правого табору. Незабаром, я впевнений, пройдуть до парламенту.

Не бачу приводу для радості...

Максим Стюфляєв - 27-5-2008 у 14:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Поступово "Свобода" перетворюється на найпотужнішу партію правого табору. Незабаром, я впевнений, пройдуть до парламенту.

Не бачу приводу для радості...
Та я теж не надто радію. Я просто констатую факт - стратегію обрано правильну. Та й хочеться, щоб у парламенті була бодай одна націоналістична фракція. А взагалі вам у Львові видніше. Якої ви думки про "Свободу"?

Юрій Сєров - 27-5-2008 у 14:41

Це те тема окремої дискусії. Загалом ставлюся нейтрально-негативно.

Катерина Задорожна - 27-5-2008 у 17:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
2. Думка про катастрофічне падіння популярності БЮТу в Києві - може і має сенс, але можливо, дещо перебільшена. Виборці Черновецького можуть спокійно проголосувати за той же ж БЮТ на загальних виборах.


Судячи з того, що Черновецький зараз активно критикує уряд і особливо саму Юлю, то говорити про голосування за Юлю після Черновецького доволі важко... а популярність БЮТу в Києві впала дуже сильно після того, як вона стала Прем"єром. Чи катастрофічно - поки що невідомо...

Юрко Ничик - 27-5-2008 у 19:39

Зато вибори тимчасово скінчилися :)
нарешті не буде цих криків у людних місцях і гір агітаційної макулатури
засрали місто доніззя)

доречі, львівяни, а як ви ставитеся до "прієжжих" що наповнюють місто на свята?
може я старію, але мене виводить з себе лімєта, що приїжджає звідусіль святкувати день КИЄВА
аби був привід побухати....

Максим Стюфляєв - 27-5-2008 у 20:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Ничик
Зато вибори тимчасово скінчилися :)
нарешті не буде цих криків у людних місцях і гір агітаційної макулатури


От тіки чи надовго?

Юрій Сєров - 30-5-2013 у 17:56

Влада відклала вибори мера Києва до 2015. Якийсь сором. Столиця без мера стільки часу... :mad: