Форум Рідного Міста

Події 1932-1933 років

Олександр Фоєвцов - 20-3-2008 у 12:48

Звісно не всі однаково ставляться до подій цих років. А цікаво, чому так? На мою думку, це тому, що немає загальноприйнятного визнання тих подій, немає чіткого опису. Чи не було досі. Зараз, хто б що не казав, держава почала дбати про затвердження історичної памяті на фаховому рівні: а саме відкриті документи, готування та видання книг, багатотомних, не брошурок на 20 сторіно, це знімання фільмів із свідками, хроніками, це виставки документів та залучення істориків до опрацювання.
На моє переконання, ми повинні домогтися міжнародного визнання геноциду, що був не меньшим не більшим за Голокост.
Нещодавно якраз натрапив на ініціативу до ООН про визнання голодомору геноцидом нації, та долучив свій підпис. Усім, хто також хоче допомогти, наводжу лінк: Petition
До речі, ініціатор петиції зовсім не українець, він з.. Австралії. Ось це мене ще більше надихає пізнавати свою історію. А що ви думаєте з цього приводу?

P.S. На YouTube є цікавий кліп (в-ва University of Cincinati) про голодомор: кліп

Demyan - 20-3-2008 у 13:15

Ми вже це обговорювали..

Юрій Сєров - 20-3-2008 у 13:41

Голодомор справді жахлива трагедія, як за масштабами, так і за своєю суттю.
І дуже добре, що нарешті хоч щось почали робити задля всесвітнього визнання цієї трагедії.
В цьому плані хочеться згадати про президента Ющенка. Багато про нього є думок з різних приводів, але, думаю, якби в 2004 переміг Янукович, то питання Голодомору було б на тому ж місці.
p.s. Ми справді вже дещо оговорювали, зробіть пошук по форуму по слову "голодомор"

Олександр Фоєвцов - 20-3-2008 у 13:58

Про обговорення не сумніваюсь, я дивився, але я мав на меті повідомити про петицію, на яку я натрапив.

Павло Жежнич - 20-3-2008 у 22:58

Щось за цим лінком нема переходу.

Олександр Фоєвцов - 25-3-2008 у 11:24

http://www.gopetition.com/petitions/recognize-ukrainian-famine-1932...

у мене все працює.

Трохи негарно вийшло з новою темою, бо й насправді ще жива така самісінька тема поруч, тому прошу мене вибачити.