Форум Рідного Міста

Армований пояс

Тарас Ільчишин - 22-3-2008 у 11:14

От виникло в мене питання - як правильно зробити армований пояс. Стіни в мене з газобетону отвщиною 36см. Потрібно на на них поставити 6 пустотних плит Цікавить яка має бути висота цього поясу і з яким кроком ставити арматуру.

Юрій Сенюк - 22-3-2008 у 23:30

Газобетон сертифікований ?

Тарас Ільчишин - 22-3-2008 у 23:45

так, польський.

Юрій Сенюк - 23-3-2008 у 12:24

В сертифікації вказана осьова стійкість кг/см2 . Розраховуєте вагу всіх пенелей + додаєте приблизно 700 - 1000 кг на кімнату і ділите на сумарну площу дотику панелей з газобетоном . Якщо числа пограничні армований пояс може не допомогти ( якщо його нижня частина не опирається на фундамент ) . Банальна ситуація - вага меблів з запакованими речами + всякий важкий непотріб на стриху + вага мурованих стін на 2-му поверсі + вага даху ( деревяного + металевої покрівлі ) + 5-ро Ваших 100 кілограмових друзів , які одночасно підстрибнули від радощів на Вашому новосіллі (вага друзів *на 3 ) . Тепер Вам самому буде легко вирахувати парметри армувального поясу

Юрій Сєров - 23-3-2008 у 16:17

Поясність темним, що таке "армований пояс"

Тарас Сокальський - 24-3-2008 у 11:19

Наскільки я розумію, залізобетонний пояс між поверхами по периметру в несучих стінах будівлі, на який спирається перекриття і наступні поверхи. Служить для рівномірного розподілу вертикальних навантажень і компенсації горизонтальних зусиль.
Якщо я знову пишу дурниці, хай мене виправить будівельний гуру Andreas:rolleyes: