Форум Рідного Міста

Здоров'я-безкоштовний депозит зі знаком мінус ?

Юрій Сенюк - 22-3-2008 у 23:07

Здоров'я - це безцінний скарб , який ( в переважній більшості ) дається нам при народженні безкоштовно . Але після досягнення повноліття ( чи незадовго до цього ) дехто починає бездумно випробовувати свій організм на міцність ( можна порівняти з з випадковими ставками в букмекерській конторі ) - алкоголь , куріння , легкі наркотики ( вони нешкідливі ??? ) , випадковий секс , екстрім в усіх його підвидах , спортивні перенавантаження ( недарма у професійних спортсменів - шалені гонорари ) , ну і , звичайно , всіми нами любиме - самолікування . На жаль наш організм - не авто в якому можлива заміна будь-якої запчастини , тому в років 50 абсолютно здорова людина - швидше виняток , ніж правило . На Заході здорвий спосіб життя пропагують в усіх ЗМІ , в нас рекламують - очищену горілку , лідер продаж в світі , легкі сигарети , розваги з презервативом ( ефективність якого 70% - дані виробників ) , авто ,які розвивають шалену швидкість , чомусь не рекламують гадюк , кобр ? Наскільки нашому народу вистачить запасу міцності ?

Люда - 22-3-2008 у 23:37

На мене, головна проблема - відсутність самоорганізації та позитивного ставлення до життя. А цьому, нажаль, навіть при великому бажанні ох як повільно вчаться люди...

Люда - 22-3-2008 у 23:49

До речі, цікава статистика От тільки знов не можу, нажаль, дати посилання - інформація випадково промелькнула, але щодо моїх спостереженнь - цілком схоже на правду ;)
Інтелектуально розвинені люди за рахунок краще розвинених зв’язків і ефективної роботи мозку (не тільки кори, а й пов’язаних нижчих структур) мають кращу саморегуляцію. Тобто менше хворіють на звичайні людські захворювання (застуди, тощо).
А от в екстремальних ситуаціях (нестача кисню, голодування) гинуть швидше за основну масу - високий рівень обмінних процесів у мозку вимага багато кисню і глюкози...
Що скажете?

Юрій Сенюк - 22-3-2008 у 23:50

Можливо Ви мали на увазі самозбереження ? Бо позитивне ставлення до життя в нашого народу в генах ( "хліб по 2,80 - слава Богу ,що не гірше" ) . Мій колєга з Марокко ( Африка !!! ) розказував , що коли в них ціна хліба збільшилась на 1 цент в країні були демонстрації до відміни підвищення ціни . Але в даному випадку мова про інше - іде геноцид !!! на державному рівні .

Юрій Сенюк - 22-3-2008 у 23:55

Інтелектуально розвинені люди мають більший доступ до інформації ( хто попереджений - той озброєний ) і менше забобонів і хибних істин .

Люда - 23-3-2008 у 00:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сенюк
Інтелектуально розвинені люди мають більший доступ до інформації

Тобто, Ви вважаєте саме це причиною підвищеної смертності в екстремальних ситуаціях7 ;) Менше знаєш - краще спиш? :lol:

Люда - 23-3-2008 у 00:53

Юрій Сенюк
не плутайте м’яке і тепле ;)
Я мала на думці те, про що писала. :)
Тут не потрібен геноцид - достатньо менталітету. Але, якщо Ви вже піднімаєте такі глобальні питання - яке Ви бачите можливе вирішення ситуації? Мароко тут не приклад - вони можуть демонстратуватись, поки нафту не викачають, у Радянському Союзі теж десятиріччами аспірин коштував 16 копійок - поки ресурси не прожерли...

Юрій Сенюк - 23-3-2008 у 11:19

Цитата:
Тобто, Ви вважаєте саме це причиною підвищеної смертності в екстремальних ситуаціях7 ;) Менше знаєш - краще спиш? :lol:

Я мав на увазі протилежне . Хоча немає винятків , які підтверджують правила .

Юрій Сенюк - 23-3-2008 у 11:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Люда
Юрій Сенюк
не плутайте м’яке і тепле ;)
Я мала на думці те, про що писала. :)
Тут не потрібен геноцид - достатньо менталітету. Але, якщо Ви вже піднімаєте такі глобальні питання - яке Ви бачите можливе вирішення ситуації? Мароко тут не приклад - вони можуть демонстратуватись, поки нафту не викачають, у Радянському Союзі теж десятиріччами аспірин коштував 16 копійок - поки ресурси не прожерли...

Якщо Вас цікавить тема нафти та газу , то по даних Української Радянської Енциклопедії 1960р. т. 3 ст 82 в УССР в1959р видобувалось 11,7 млрд м3 природньго газу !!! Це повністю покриває потреби України для населення , а при сучасних технологіях дозволяє ще стільки експортувати , чим і займаються наші Нувориші ( я по дорозі з Криму спеціально зробив гак по Східній Україні і бачив приватні нафто та газодобувні заводи . "Питаємо чиї це землі ? Відповідають люди і це землі Пана Коцького" ) . Але мова знову відійшла вбік від теми : те що нас обкрадають в нашій державі дійсно справа менталітету - "слава Богу що не гірше" , біда в тому що ми самі АКТИВНО ВБИВАЄМО СВОЄ ЗДОРОВЯ міій менталітет підказує "і нема на то ради" . Можливо я не правий ?

Люда - 23-3-2008 у 20:28

Цілком маєте рацію. Так, самі. Тож і зарадити собі можемо тільки самі. Тобто кожна окрема людина собі особисто. А цим самим - трошки допомогти й ншим. Якщо маєте слушні думки з того, як оте розуміння покласти в голови іншим - от саме з цього конкретного питання - пишіть, цікаво було б познайомитись з ними. А так - сподіванка тільки на себе, та ще на те, що "вода камінь точить"...

Андрій Пелещишин - 23-3-2008 у 20:46

А мені назва теми нагадала старий анекдот про "Пийте соки / Не пийте соки"

Юрій Сенюк - 25-3-2008 у 19:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Люда
от саме з цього конкретного питання - пишіть

От і пишу - самий ефективний і довготривалий спосіб присадити людину на будь-що це постійна реклама . Тому потрібно постійно пропагувати здоровий спосіб життя . Коли Ви вчора займались фізичними вправами ( їзда на велосипеді , біг , єдиноборства , шейпінг , агророботи , інтенсивні заняття сексом тощо ) потрібно це АКТИВНО пропагувати серед всіх людей з якими спілкуєтесь ПОСТІЙНО . Якщо Ви вчора випили літру горілки , відвідали гучну корпоративну вечірку , чи просто пролежали весь вечір перед телевізором рекомендовано оглосити , що Ви вчора не займались фізичними вправами .
Якщо вигляд плачевний - краще на роботу не виходити : подзвонити начальнику і сказати затиснувши ніс , що починається грип . В цьому випадку ефект від обману очевидний : працездатність - 0 .

Юрій Сенюк - 25-3-2008 у 19:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А мені назва теми нагадала старий анекдот про "Пийте соки / Не пийте соки"

Як гласить один мій знайомий : " Щоб Ви не говорили - соки , води , горілка , а людина пити ПОВИННА !!! "