Форум Рідного Міста

Фірми, які організовують весілля та інші урочисті події - хто корист...

Світлана Ковтун - 27-3-2008 у 13:19

Власне оце і є питання. Маю потребу почути коментарі людей, які користувались послугами таких львівських фірм - що добре, що недобре, на що звертати увагу в першу чергу. І , звичайно ж , хотілося б отримати пораду, куда ж таки найкраще звертатись :)

Світлана Ковтун - 28-3-2008 у 13:16

Може хоть чиїсь знайомі користувались послугами таких фірм..:(

Demyan - 28-3-2008 у 13:45

А що ви хочете все повністю під ключ? чи хочете щоб вам знайшли ресторан склали програму...?
Як правило люди роблять самі бо:
1. Це дешевше значно.
2. Ти вибираєш сам а не маєш на вибір пару ресторанів і все.
3. На скілкьи я чув такі фірми кажуть що мають своїх операторів, свої знаомих тамади, машини іт.д. але все це вони теж шукають і йде ціна послуги людини + фірма ( а це як правило 2-3 людини) наварюють собі.
Взагалі тут нічого важкого і складного немає.

Світлана Ковтун - 28-3-2008 у 14:03

Хочу , щоб все класно пройшло :)
На рахунок дешевше - погоджуюсь..Від 300 умовних до ......
Оператори, ведучі, музиканти і т.д. - я ж не займаюсь організацією весіль, навіть раз на рік, а ті організатори себе позиціонують як такі, що роблять це майже щодня. Отже , хочеться зробити висновок, що в них краще налагоджений звязок . Хочеться довірити свій особливий день до рук ПРОФЕСІОНАЛА.Нехай це буде коштувати певну суму ( в межах розумного, звичайно), але все буде організовано добре і згідно наших побажань. Але як взнати чи то дійсно професіонал, чи ні - ось в чому питання....

Demyan - 28-3-2008 у 14:11

Це ніяк не взнаєте тому моя порада з досвіду і зтого як робили інші. Це не займає багато часу повірте:
1. Оператор. Звоните, домовляєтеся, берете додому зразки (або на місці), погоджуєте всі ефекти і виберете те що вам за смакаом а не "фірмі". Можу дати ту хто мені робив дуже гарно.
2. Ресторан - просто звоните взнаєте чи можна, приходите диветеся меню, обстановку, подобається- даєте завдаток.
3. Музика, тамада - хороші ресторани можуть вже запропонувати своїх перевірених - не кидають, якщо ні берете записи тих хто пропнує, дивитися подобається - берете.
4. Оформлення залу якщо не совїми силами, берете суто дизайнерську фірму яка оформить, якщо це не передбачено в ресторані.
5. Машини - їх є ціла купа. Звоните домовляєтеся.

Повірте що це все не займає багато часу, а плюс в тому що ви виберет і подивитися і оцінете і вибору набагато більше а фірми будуть "тулити" своє, де в них є домовленості, а ті домовленості обговоренню не підлягають. Якщо в такій фірмі скажеет що хочете такий ресторан таку музику такі машини..то для чого фірма?

Роман Голощук - 28-3-2008 у 14:49

Підхід Дем'яна також вважаю правильним. Коли організовував своє весілля (3 роки тому) діяв схожим чином.

Світлана Ковтун - 28-3-2008 у 16:33

В мене питання наступне - де взяти телефони фотографа тамадаи і музикантів, і не 1 -2 по кожному, а так, щоб було з чого вибирати, і можна було вибрати те, що треба??

Світлана Ковтун - 28-3-2008 у 16:34

Перепрошую за помилки :rolleyes:

Demyan - 28-3-2008 у 17:01

http://vashmagazin.ua/cat/catalog/?rub=860&subrub=0

Якщо чесно мене це дивує троха...тих оголошень ціла купа..є навіть сайти..якщо ви зареєстурвалися на форму значтиь ніби людина грамотна :)

Світлана Ковтун - 28-3-2008 у 17:29

Щось страшнувато по оголошенням...Як завжди всі звикли покладатись на рекомендації знайомих, в кого це вже було :)

Demyan - 28-3-2008 у 17:30

я зможу дати непоганого оператора...

Андрій Пелещишин - 29-3-2008 у 15:19

А я взагалі до весільного відео скептично ставлюся. Особливо до спецефектів. Навіщо вони? Зрештою, через 15 років дитина вашого шлюбу візьме і в якомусь простенькому редакторі переліпить як захоче. І нинішні ефекти будуть просто смішними.
Головне, щоби запис був доброї якості.

Світлана Ковтун - 1-4-2008 у 11:21

Я взагалі не хочу відеооператора, якщо чесно..З досвіду - все, що колись знімалось - дивилась максимум один раз, і тільки я :) Друзям, родичам і всім решта всеодно показуєш лише фотографії - це і скорше, і результативніше. Краще взяти дорожчого фотооператора.

Demyan - 1-4-2008 у 11:33

Якщо фото то йдіть до Баранських на франка там роблять гарно але дорого.
Тоді думаю така фірма вам взагалі не потрібно....все що вам треба це знайти ресторан за бажанням і музику якщо не буде в ресторані...

Світлана Ковтун - 1-4-2008 у 12:24

Ресторан вже знайшли, музиканти в них є, але ми ще з ними не зустрічались..Шукаю тамаду, фотооператора. Цікавить не економ варіант, а хороша якість за розумну ціну. Якщо маєте кого порадити - буду дуже вдячна :) Про Баранських чула, що ціна лишилась високою, а якість пішла вниз...

Юрій Сєров - 1-4-2008 у 12:52

Мені теж здається, що весільне відео - нудне і непотрібне.
Фотографій цілком досить.

Demyan - 1-4-2008 у 13:42

На рахунок відео скажу так якщо хочете покажу своє і ви думку поміняєте :sing:. Я всім знайомим робив кавалки відео де їх "виловлювали" за цікавими епізодами, і вони просили вирізати і переписати. і не раз ті кавалки самі дивимся...а як дивилися перший раз то всі падали зі сміху бо на весіллі того видно не було, а хороший оператор помічає все і робить так що ви не помічаєте як він знімає. Та й недорого це задоволення я тоді платив 150 доларів зробили 4 диски десь порядку 4 годин.

Світлана Ковтун - 1-4-2008 у 13:46

2Demyan - А фотограф теж класний був? :)

Demyan - 1-4-2008 у 16:05

Ні не дуже..але плюс був що він зробив понад 1000 знімкі з них ми вибрали потрібні, вийшло штук200 хороших. Плюс фотографувалися в салоні без наворотів, потім ці знімки понесли в фотостудю для оброки накладання фонів вийшло дуже гарно і недорого тоді це коштувало 4,90 за фотографію. відповідно на фото ми витратили десь 50 у.о.

JumpingRat - 1-4-2008 у 16:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Світлана Ковтун
Ресторан вже знайшли, музиканти в них є, але ми ще з ними не зустрічались..Шукаю тамаду, фотооператора. Цікавить не економ варіант, а хороша якість за розумну ціну. Якщо маєте кого порадити - буду дуже вдячна :) Про Баранських чула, що ціна лишилась високою, а якість пішла вниз...


Я не знаю, хто такий "фотооператор", але якщо хочете гарного фотографа - зверніться до Ані Рицар, в студію на Банківський.
Або до мене :rolleyes:

Світлана Ковтун - 1-4-2008 у 16:36

2JumpingRat - а Ви - хто? :)

JumpingRat - 1-4-2008 у 19:45

Фотограф :)
http://www.a-photo.lviv.ua/gallery2/v/People/Event/

Світлана Ковтун - 3-4-2008 у 12:40

2JumpingRat:
Чи можна ще якісь роботи подивитись? І скільки коштуватиме робота ?

JumpingRat - 3-4-2008 у 15:15

Давайте, може потроху в приват, аби не забивати форум саморекламою ;)
alex (at) a-photo.lviv.ua або аську (в профілі, або 242709903) чи гуглток/мсн.