Форум Рідного Міста

Сало - дієтичний продукт

Андрій Пелещишин - 5-4-2008 у 12:25

Натрапив на інтерв'ю українського дієтолога, д.м.н., професора Анохіної.
Сподобалося додатня оцінка сала дієтологом :) - нема холестерину, багато не з'їш.

Так що можна їсти сало на здоров'я! Правда, напевно таки після посту :)

Юрій Сєров - 5-4-2008 у 13:28

І без інтерв'ю знав, що сало дуже корисна і смачна страва. Вживаю регулярно (окрім посту). А як дуже хочеться в піст, то в суботу чи неділю можна?

Горват Корнелія - 22-8-2008 у 15:51

Греко-католицька церква не забороняє у піст їсти скоромне по вівторкам, четвергам, суботам і неділям.

Марія Вибранівська - 26-8-2008 у 07:59

Сало смачне і нешкідливе навіть для людей з не дуже міцною печінкою (на собі перевірила). Тільки сире (а не копчене, жарене чи печене).
Я привожу сало з Київщини, воно там значно смачніше, ніж наше. Думаю, що свиней вигодовують здебільшого зерном, смалять соломою і зразу бісля розбирання туші (ще тепле) солять. Тому воно таке ніжне і смачне.

Уляна Дідич - 18-12-2008 у 12:04

До речі, смажити на салі теж добре. Там значно вища температура утворення канцерогенів, ніж, наприклад, в олії.

Тут цікава табличка є http://xenia-mikhailov.livejournal.com/550603.html#cutid1, може, комусь стане в пригоді.

Марія Вибранівська - 19-12-2008 у 09:48

Ще смакота: розрізати добре миту нетереблену картоплю по-половині, трохи вишкрябати серединку, покласти туди кусочок сала, посипати часничком, - і в духовку.

Тема, як для періоду посту - якраз. Борімося з спокусами!!!