Форум Рідного Міста

Не сідайте на каруселі...

Юрій Сєров - 11-4-2008 у 11:38

Померла львівська студентка Ольга Жагалюк, яка випала з каруселі у Харкові

Учора 10 квітня о 22.20 померла львівська студентка, 18-річна Ольга Жагалюк, яка випала з каруселі у Харкові. Про це кореспонденту ЗІКу повідомили сьогодні, 11 квітня, у Львівському національному університеті ім. І. Франка.
Після трьох проведених операцій, Ольга перебувала в критичному стані у Харківській лікарні.
Львівська студентка Ольга Жагалюк 8 квітня випала під час катання на каруселі «Matrix» у Харкові в парку відпочинку ім. Горького. 18-річна дівчина прибула на запрошення студентів фізичного факультету на святкування «Дня фізика» Харківського національного університету імені Василя Каразіна разом з групою студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Одна з версій причини трагедії – погане кріплення.

-------------------------------------------------------------------------
Це жахливо. І це не поодинокий випадок гибелі людей на рівному місці...
Звісно, власники каруселі будуть звалювати вину на загиблу. Але ж конструктивно такі атракціони мають унеможливлюти такі безглузді випадки. Є мабуть служби, які сертифікують атракціони, перевіряють їх надійність та безпечність.
Але ми ж усі прекрасно знаємо, як "робляться" такі сертифікати...

Максим Стюфляєв - 11-4-2008 у 12:13

Який жах...:(:(:(

Demyan - 11-4-2008 у 12:29

Як на мене каруселі - це підвищений ризик. людина яка сідає має усвідомлювати що є ймовірність такого наслідку. Неможливо врахувати всі подробиці конструкції. Адже багато чого може залежити скажімо від вітру, від форс-мажорів які не передбачиш конструкцією і сертифікатами.
Це взагалі в світі не перший випадок.
Тому я це прирівнюю як до того коли люидна наприклад стрибає з парашуту або ще якийсь екстрім.
Жодна карусель і конструкція не дасть100% гарантію безпеки тому сідаючи туди ви берете ризик на себе. Це моя думка.

Андрій Пелещишин - 11-4-2008 у 21:11

В принципі в мене таке відчуття, що на деякі атракціони краще ніколи не ходити. Може я занадто обережний, але ці новочесні екстремальні крутилки і тп. насправді не дуже класна штука.
Напевно, краще з парашутом стрибнути. Це хоч учинок!

Рост - 11-4-2008 у 21:18

Точно. Коли стрибаєш з парашутом, ти усвідомлюєш небезпеку, концентруєшся.
А каруселі - це розвага, відношення одразу не серйозне, а небезпека там теж є. От і випадки.

Юрій Сєров - 13-4-2008 у 13:31

Згідний, з парашутом усвідомлюєш небезпеку, але разом з тим там тебе тренують і мабуть ти ставиш підпис про ознайомлення з технікою безпеки. На літаках - страхують твоє життя.
На каруселях про таке не попереджають і не страхують...
Відносно новочесності цих каруселів - в мене є сумніви. Досить піти в парк Культури, щоб це зрозуміти.

Андрій Пелещишин - 16-4-2008 у 12:00

Цитата:
Відносно новочесності цих каруселів - в мене є сумніви. Досить піти в парк Культури, щоб це зрозуміти.

Власне, що старі радянські каруселі виглядають менш екстремальними і надійнішими за всякі гірки і центрофуги, які зрозуміло, що серйозного контролю не проходили і зроблені у суворій відповідності з високими китайськими стандартами.

Ярослава Заяць - 16-4-2008 у 16:51

Жах. :(

Соломія Федушко - 13-4-2010 у 17:27

Подивилась в новинах, що в нашому парку Культури всі атракціони в повному порядку, незважаючи на те, що термін експлуатації вже давно вичерпався. Отже, спромоглись власники тільки підфарбувати і все. Не вірю, що технічний стан відмінний, адже ці атракціони встановлені ще за "Царя Гороха" і не замінювались. ІМХО, дуже варто задуматись над тим чи вести туди свою дитину і йти самому.
У 60% атракціонів України вичерпаний термін експлуатації
Цитата:
В Україні під час експлуатації атракціонів за період 2005-2010 рр. загинуло 9 осіб, а постраждали 24 особи.

Сезон атракціонів – на старт!
Цитата:
ціни на квитки в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького у вихідні дорожчі від будніх в середньому на 1-2 гривні. За відпочинок на одному атракціоні у будень доведеться викласти від 2 до 6 гривень, у вихідний – від 3 до 10 грн.