Форум Рідного Міста

Спамери прикольні пішли

Рост - 23-4-2008 у 16:47

Як то кажуть, ржунімогу :)

Лєночка пропонує подивитись її фотки, викачавши файл Май_Фото.ехе :) Цілую. Лєночка :) Останнє - це цитата :)

Циганський колектив пропонує виступ на святах і корпоративах :)

Лаконічне таке послання... Цитую:
:)
завaлим с na мом
ася 357 385 985

Знову Лєночка:
"Привет.... почему не отвечаешь? В архиве мои новые фото" і той самий "ехе" для скачування.

Над цим я задумався...
Здравствуйте.

Привет, вот просил контакты передать:

>Продам клей для этикеток на ПЭТ, стеклянную бутылку, жестяную банку.
>Изготавливаем клей любой вязкости. В наличии и под заказ.
>
>+380633892537
>
>Обратный адресс только: crash.g@mail.ru

Клей, воно штука хороша, творчість розвиває. Мож, треба кому? :) Думаю, можна спробувати попросити бонус - безкоштовний поліетиленовий мішок :)

Купа людей пропонує на продаж бази адрес. Купа пропонує "завалити спамом". Яка все ж хороша штука Гуглівський спам-фільтр.

ПС. Гугль мені за рекламу не платив :) Просто приємно, коли матриця так піклується про нас :)

Олексій Мачехін - 24-4-2008 у 22:55

Це фігня. Мені позавчора був дзвінок з Укртелекому і механічний голос проговорив рекламу якоїсь укртелекомівської ІР-телефонії.
Я ледь не впав. Добре, хоч сидів.

Hanor Narasson - 25-4-2008 у 06:56

Неправильна рекламна політика у укртелекому... :( Такі дзвінки треба програмувати на 2-3-ю вночі.
Переваги:
1. Запам'ятається краще.
2. Лінії менш навантажені, легше додзвонитися.
3. Більшість в той час лежить, так що не впаде! :baddevil:

Тарас Капущак - 1-6-2008 у 17:29

А такій от фантазії можна просто позавидувати!

Цитата:

Для всех кто мечтал о космосе


Доброго времени суток. Предлагаю принять посильное участие в реализации безумной идеи - постройка действительно первого частного корабля для космического туризма.
Если вам не жалко немножко денег поддержите эту безумную идею
вебмани:
Z285633937015
R285239447533
U131739580121
или яндекс деньги
41001196382433 - яндекс деньги
По всем вопросам, и пожеланиям по поводу реализации данного проекта пишите на lunabaza2008@rambler.ru (большая просьба не сносить этот ящик - если Вам не нравится наше обращение и вы не хотите о нем больше слышать - напишите нам на указанный адрес.)
Заранее благодарны Вам за вашу помощь.

Андрій Пелещишин - 5-11-2008 у 19:47

А в Росії економічний кризис вже далеко зайшов
Цитата:
Hello,

My name is Valentin. I have 26 years and I live with my mother in small Russian town in Russian province.

My mother cannot see and her indemnity is not enough even for food.

Due to the deep economic crisis in our country recently I lost my job and our situation became very difficult. Now I found new job, I work very hard but I was told that this work will be only for a couple of weeks.

Prices for gas and electricity became very high in our region and we cannot use it to hear our room anymore.

I don't know what to do, because the winter is coming and the weather will be up to minus 30 degr. Celsius in the next month.

I finded several e-mail addreses and thanks to free internet access in our local library I decided to appeal to you for help.

If you have two old sleeping bags, warm clothes, electric water-boiler, canned and dried food, vitamins, medicines from cold, hygiene-products, I will be very grateful if you can send it to our address:

Горват Корнелія - 5-11-2008 у 20:04

Адреса не та. Їм би в метро (або кожен пропонує своє)