Форум Рідного Міста

Пол Маккартні виступить на Майдані

Роман Голощук - 25-4-2008 у 09:57

14 червня на Майдані Незалежності у Києві відбудеться концерт Пола Маккартні.

Хто з форумців планує піти?

Максим Стюфляєв - 25-4-2008 у 10:23

Я точно не планую:)

Ярема П. - 26-4-2008 у 16:13

Маккартні теж захотів відчути дух Майдану 2004 року і для того дає безплатний концерт, бо Пінчук є меценатом і любить вкладати гроші в культуру (українську? англійську?). Ууууух, в мене вуха пов'яли від такого комента по якомусь з каналів. Піар почався, до нових виборів небагато лишилося, заздалегідь плацдарм треба готувати.

Максим Стюфляєв - 3-6-2008 у 11:27

До речі, насолода виступом Макартні є безкоштовною. Концерт організовується Віктором Пінчуком і транслюватиметься наживо Новим каналом та радіо "Хіт ФМ".

Богдана Курилюк - 3-6-2008 у 15:47

:lol: Концерт для бідних українців

Odarka - 3-6-2008 у 21:56

От якби то Лєнон приїхав:) Тоді б я точно до Києва поїхала.

Але мені дуже прикро, що гроші вкладаються в іноземних виконавців, а не в українських (я маю наувазі, тих хто співають українською).

Dmy - 3-6-2008 у 22:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
От якби то Лєнон приїхав:) Тоді б я точно до Києва поїхала
Якби в середині червня 2008 на Майдані Незалежності раптом з'явився Джон Леннон :o, гадаю, до Києва ломанулося би мільярдів шість, не менше ;)

Максим Стюфляєв - 4-6-2008 у 00:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
От якби то Лєнон приїхав:) Тоді б я точно до Києва поїхала
Якби в середині червня 2008 на Майдані Незалежності раптом з'явився Джон Леннон :o, гадаю, до Києва ломанулося би мільярдів шість, не менше ;)
Ахха. 6 мільярдів паломників з хрестами та іконами.:lol:

Марія Вибранівська - 4-6-2008 у 07:55

Я настільки відчуваю антипатію до Пінчука, що не піду, хоч в той час буду в Києві.

Dmy - 4-6-2008 у 09:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Я настільки відчуваю антипатію до Пінчука, що не піду, хоч в той час буду в Києві
Та Піня, мабуть, на Майдан не прийде - у нього справи.

Ще треба обов'язково вимкнути Новий, СТБ і ІСТВ. Прямо зараз. І ніколи не вмикати :lol:

Юрко Ничик - 4-6-2008 у 10:18

а я б на KiSS прийшов :):baddevil:

Серж Петренко - 4-6-2008 у 19:07

А я би поїхав на "Rhapsody". Чи ще щось таке, "неформатне". "Жуки", звісно - космічного масштабу зірки, однак у мене мегапопулярність стійко асоціюється з попсою і купами випадкових роззяв, котрі проходили поруч і зупинилися пива попити й витрішками поторгувати. Даруйте вже такий песимізм, але боюся, атмосфера на концерті буде не найкраща. Щось ніби в генделику.

Юрко Ничик - 4-6-2008 у 21:31

Серж, Ви абсолютно праві. Бо на це свято як і на будь-яке інше в Київ приїде купа народу з навколишніх сіл і містечок....про їх культурний рівень можна не говорити

Demyan - 5-6-2008 у 08:14

А мені надоїло особливо реклама по телевізору, тим більше як на мене сучасна молодь далека від бітлзів і макартні.
А прийдуть бо халява і то модно та й куда подітися :)...

Dmy - 5-6-2008 у 11:29

М-дя, а кажуть, погано живемо :rolleyes: Їм Павлушу нашару везуть тьоплінькава, розпаковують, готують, розжовують, а їм рота влом відкрити: комизяться, перебирають, умови ставлять, у гарнір плюють.
Цитата:
сучасна молодь далека від бітлзів і макартні
Я, от, замислився: це більше проблема полмаккартні чи отої "сучасної молоді"?

Demyan - 5-6-2008 у 12:16

Це взагалі не проблема. Просто таку музику зараз не слухають.
Так само як колись на конях їздили зараз на машинах.

Максим Стюфляєв - 5-6-2008 у 13:56

Нагадую усім. Тема про концерт Пола Маккартні, а не про культурний рівень селян. Офтоп видалятиметься!

Dmy - 5-6-2008 у 14:05

Може, і не проблема :rolleyes: Моцарт - теж не-проблеба, він, принаймні, в мобілках є, на відміну від багатьох, теж достойних.
Хоча транспортне порівнняння мені сподобалося: тобто Маккартні проти рейву - це як кінь проти Мерседесу? Цікаво :rolleyes:

Згадалась історія, яку розповідав Олексій Коган. Коли він ще був школярем, до Києва приїхав Дюк Елінгтон. На концерт Льошу потягнув його дядько. На запитання: "Навіщо це дитині?" - він відповів: "Так треба! Розумієш, доки ти виростеш, він уже помре."
Пішли. Між іншим, не на халяву, а за власні гроші. Тепер Коган - найкращий джазовий журналіст України, відомий далеко за її межами і не лише східними.
Дюка в 70-і теж уже масово не слухали. Але коли жива легенда опиняється в межах досягнення, мабуть, треба тягнутися (бо ж помре).

Це - стара історія. А ось свіжачок.
Буквально позавчора в "Україні" був концерт Гару. Так вдячний нарід виклав на бочку за приблизними підрахунками десь так лімон грн. Це - лише на квитки. А там ще диски, відео, тру-лю-лю, тра-ля-ля. І квитків був дефіцит в остнні дні, кажуть. А в "Україну" же багато влазить. Я, звичайно, розумію, що він Квазимодо (хоча і не Петкун :lol: ), але порівнювати з Полом :o
Може, варто було на Маккартні по 500 грн із рила заломити? Диви, і люди потягнулися б? :(

Demyan - 5-6-2008 у 14:38

Так а де офтоп ми говоримо про концерт, про то хто слухає макартні...

І моя думка що якщо прийде багато людей то не із за популярності Макартні або іза того що вони фани і слухають його музику.
Меож 20% буде дійсно бітлофанів - решта любителі халявщики.
Тому в Україні і може відбутися рекордна відвідуваність концерту Макартні.

Максим Стюфляєв - 5-6-2008 у 15:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Так а де офтоп ми говоримо про концерт, про то хто слухає макартні...

Demyan, не хвилюйтеся, я не Ваші дописи мав на увазі.:)

Остап Шумин - 5-6-2008 у 15:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Меож 20% буде дійсно бітлофанів - решта любителі халявщики.


А яка різниця? Хіба музика Макартні комусь зашкодить? Може хтось з любителів-халявщиків після концерту стане справжнім бітломаном....

Максим Стюфляєв - 5-6-2008 у 15:23

В будь - якому разі, Маккартні вартий того, щоб сходити на його концерт. А випадкових людей завжди багато на будь - якому розкрученому заході. Може, на цій підставі взагалі скасуємо усі концерти?;)

Юрій Сєров - 5-6-2008 у 15:47

Не фанат, але якби жив у Києві, то обов'язково пішов би.
А контингент на концертах такого штибу буває різний.
У Львові на день міста чи Незалежності це дуже відчутно - купа п'янючих підлітків.

Demyan - 5-6-2008 у 16:23

вот власне чому не люблю масових концертів - понаходять понапиваються і почнеться, а людина яка дійсно схоче подивитися і для якої Макартні щось вартий (а думаю такій людині буде за 40) не зможе підійти і подивитися або просто затовчуть її.

Odarka - 5-6-2008 у 16:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Це взагалі не проблема. Просто таку музику зараз не слухають.
Так само як колись на конях їздили зараз на машинах.


Доречі, я знаю купу людей, які слухають саме таку музику і саме такої музики нам бракує.
Насправді це супер, що до нас приїжджають такі зірки. Побільше б! Хай повчать нашу попсу хорошої попси.
І на конях продовжують їздити:))

Odarka - 5-6-2008 у 16:28

"Бітлів" ще досі слухаю і знаю майже всі пісні. Це ж ціла епоха!

Роман Голощук - 9-6-2008 у 16:21

Львів’яни та гості міста зможуть побачити концерт в режимі реального часу на екрані розміром 6х8 метрів. О 20.00 розпочнеться всеукраїнський марафон, присвячений концерту. До нього доєднаються мешканці Харкова, Одеси, Дніпропетровська та Донецька, а також глядачі, які зберуться на майдані у Києві. Під час телемарафону відбудуться прямі включення з кожного міста, зокрема зі Львова, під час яких 5 міст-учасників виконають пісні «Бітлз». Під час виступу сер Пол особисто звернеться до львів’ян.

Джерело: http://zik.com.ua/ua/news/2008/06/09/139364

Dmy - 9-6-2008 у 22:03

Головне, щоб міста-учасники не переплутали і заспівали пісні саме Пола. Він-то викрутиться, але осад залишиться

Горват Корнелія - 11-6-2008 у 09:25

Чи буде трансляція по телебаченню? Де і коли?

Dmy - 11-6-2008 у 10:24

На Новому о 21:30. В суботу

Максим Стюфляєв - 11-6-2008 у 12:18

А також на радіо "Хіт ФМ".

Остап Шумин - 11-6-2008 у 13:08

А хтось знає чи в Ужгороді буде трансляція концерту і де саме?

Максим Стюфляєв - 11-6-2008 у 15:50

А хіба в Ужгороді не транслюється "Новий канал"?:o "Хіт ФМ" тчно є - частота 100.9 Фм.

Остап Шумин - 11-6-2008 у 16:57

Пардон, трохи неправильно висловився. Цікавить трансляція на великий екран десь в місті.

Юрій Сєров - 12-6-2008 у 13:02

14 червня у Львові на площі Міцкевича на великому екрані відбудеться пряма трансляція концерту і прямі включення учасника легендарного квартету "The Beatles" Пола МакКартні, який виступить на майдані Незалежності у Києві. Львів’яни та гості міста зможуть побачити концерт в режимі реального часу на екрані розміром 6х8 метрів.
По сценарію, кожне місто має заспівати одну з пісень Бітлз.
Цікаво, яку пісню співатимуть львів'яни? "Ми жиємо в жовтому човні"? ;)

Dmy - 12-6-2008 у 14:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Пардон, трохи неправильно висловився. Цікавить трансляція на великий екран десь в місті
Судячи з повідомлень, в Ужгороді - ні.
Цитата:
Львів’яни та гості міста зможуть побачити концерт в режимі реального часу на екрані розміром 6х8 метрів. О 20.00 розпочнеться всеукраїнський марафон, присвячений концерту. До нього доєднаються мешканці Харкова, Одеси, Дніпропетровська та Донецька, а також глядачі, які зберуться на майдані у Києві

Максим Стюфляєв - 12-6-2008 у 15:14

У повідомленні йдеться про те, які міста долучаться до марафону з Полом Маккартні. Але це зовсім не означає, що десь в Ужгороді не можуть встановити великий екран, який показуватиме Новий канал.

Максим Стюфляєв - 14-6-2008 у 20:10

Отже, усі шанувальники Пола Маккартні таки дочекалися цього дня :) Цікаво, чи вдалося комусь із форумців потрапити на концерт?

Катерина Задорожна - 14-6-2008 у 20:35

Цікаво, чи хтось із форумців ризикнув піти в таку погоду на концерт :sing:

Серж Петренко - 14-6-2008 у 22:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Отже, усі шанувальники Пола Маккартні таки дочекалися цього дня :) Цікаво, чи вдалося комусь із форумців потрапити на концерт?

Мені не то щоб вдалося - витягли :) В цілому не шкодую, Пол радує. І не тільки українською мовою, хоч це і дуже приємний сюрприз! Враження від початку - розучився співати на старості літ; але потім таки "пішло", молодцем тримається. "Майстерність не пропивається" :) (та знаю, знаю, що здоровий спосіб життя веде дядечко :) )

Особлива тема - несанкціонована фото-/відеозйомка. Спершу говорили, що суворо заборонено, аж до негайного відбирання апаратури (навіть мобільників). Але насправді ось поруч мене на вершку дерева (його чудово видно з усіх боків) сидить чоловік, котрий спокійно знімав відео - не могла міліція його не бачити, але сидить і далі. Не кажучи вже про купу камер у натовпі.

Максим Стюфляєв - 14-6-2008 у 22:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко


Особлива тема - несанкціонована фото-/відеозйомка. Спершу говорили, що суворо заборонено, аж до негайного відбирання апаратури (навіть мобільників). Але насправді ось поруч мене на вершку дерева (його чудово видно з усіх боків) сидить чоловік, котрий спокійно знімав відео - не могла міліція його не бачити, але сидить і далі. Не кажучи вже про купу камер у натовпі.
Ну в такому натовпі усіх відловити просто нереально.

Odarka - 15-6-2008 у 11:12

Так, голос вже не той. Але цікаво як ви будете почуватися та співати у 66 років?;)
Загалом мені сподобалося. Хотілося більше почути Бітлівських пісень. Але нашим музикантам треба повчитися як то грати "живий звук" практично більше ніж 2 години. Це круто і професійно. У нас це зробив лишень один виконавець - Тарас Чубай:))

Серж Петренко - 15-6-2008 у 12:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Так, голос вже не той. Але цікаво як ви будете почуватися та співати у 66 років?;)
Загалом мені сподобалося. Хотілося більше почути Бітлівських пісень. Але нашим музикантам треба повчитися як то грати "живий звук" практично більше ніж 2 години. Це круто і професійно. У нас це зробив лишень один виконавець - Тарас Чубай:))

Та прямо таки лишень один :) Мені, щоправда, дуже рідко щастило потрапляти на сольники, але все рівно сумніваюся, що ніхто більше не витягував дві години.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Так, голос вже не той. Але цікаво як ви будете почуватися та співати у 66 років?;)
Загалом мені сподобалося. Хотілося більше почути Бітлівських пісень. Але нашим музикантам треба повчитися як то грати "живий звук" практично більше ніж 2 години. Це круто і професійно. У нас це зробив лишень один виконавець - Тарас Чубай:))

Та прямо таки лишень один :) Мені, щоправда, дуже рідко щастило потрапляти на сольники, але все рівно сумніваюся, що ніхто більше не витягував дві години.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Ну в такому натовпі усіх відловити просто нереально.

Таки так. Однак схоже, що взагалі нікого не відловлювали. Мій друг прийшов з фотоапаратом; через це його не пропустили в огорожену зону, однак він заховав його глибше і зрештою пройшов.

Загалом, напрочуд тепла і дружелюбна обстановка вдалася. Можливо, занадто вже спокійна і стримана, але то я ще від Мазепа-Фесту не відійшов. Що хочеться відзначити: не знаю, як проходила телетрансляція, а безпосередньо на Майдані дійство відбувалося дуже просто, без помпи. Нічого зайвого, якщо не рахувати трохи дурнуватої танцювальної музики безпосередньо перед виступом. Будемо вважати, це спецконтраст для порівняння. :) Щоб підкреслити якість старого доброго.

Також заслуговує на увагу оригінальний фейерверк. Знов-таки простий і тим симпатичний. Чим оригінальний (крім простоти) - бо в середині виступу, а на в кінці. Цікаво, чия ідея? Хто б то не був - молодець. Ну й сам сер теж дуже приємне враження залишив. Вчіться, "зірки", доки живий!

Odarka - 15-6-2008 у 13:30

Щоб грати і співати на кількох інтсрументах одночасно і керувати бендом + оркестром, ОДИН.
Повірте, я організовую концерти.

Тарас Капущак - 15-6-2008 у 14:01

Співробітник має їхати в Росію у відрядження. Квитків немає, кажуть що звідти дуже багато народу на цей концерт поїхало... Так що серед слухачів було багато "гостей міста"...

Dmy - 15-6-2008 у 16:01

Не знаю, по теліку я щось не почув, що в Пола "не той" голос. Яка би не була апаратура, все одно це живий виступ, а не вичищений запис. Голос досить "молодий" (а Бітли ніколи оперним вокалом не відрізнялися, навіщо?), писок - як у молодого, фігура - як у молодого, по сцені скаче - як козочка. Відмахав 140 хвилин практично без пауз, я не рахував, але точно більше 25 пісень! У його віці :o

Вище розмови точилися тіпа: кумір - не кумір, сучасна музика - не сучасна.
Тут варто було прийти подивитися хоча б для того, аби повчитися, як працюють мультимільйонери.

Доречі, а народ-то прийшов. Попри дощ. Фонд Пінчука каже про півмільйона. Може і прибрехує, але Майдан був. І, зважаючи на погоду, це не виглядало, як "проходили повз і заглянули на вогник". Такі полмаккартні - сучасний виконавець :rolleyes:

Мені ще його орангутанг за барабанами сподобався. Зважаючи на його розміри й на те, як він над тими барабанами нахилявся, коли їх лупцював, складалося враження, що внаслідок своєї огромності він ті кружельця мілко бачить і попасти по них може тільки, коли сам зверху вляжеться :lol: Прикольний дядько

Роман Голощук - 16-6-2008 у 17:11

Independence concert сера Пола Маккартні на Майдані Незалежності і пряму трансляцію в сімох містах України відвідала рекордна в історії України кількість глядачів.

Як повідомляє прес-служба Фонду Віктора Пінчука, тільки на київський Майдан, незважаючи на грозу і зливу прийшло близько 350 тисяч чоловік.

Новий канал, що транслював телемарафон і концерт, одержав увечері 14 червня безпрецедентний рейтинг - 3,5, причому рейтинг залишався стабільним протягом трьох з половиною годин. Частка глядацької аудиторії склала 18,7%. Телетрансляцію дивилися близько 13,5 мільйонів глядачів.

Пряму трансляцію на центральних площах великих міст України в цілому побачили близько 150 тисяч чоловік.

На площі Волі в Харкові зібралося близько 80 тисяч чоловік, на Театральній площі в Одесі - близько 20 тисяч, стільки ж - біля пам'ятника Міцкевичу у Львові, у Донецьку в парку відпочинку ім. Щербакова - близько 15 тисяч. На Фестивальному причалі в Дніпропетровську - понад 35 тисяч чоловік. У Севастополі, де концерт збігся зі святкуванням Дня міста, близько 50 тисяч приєдналися до трансляції. У Чернівцях концерт зібрав близько 8 000 чоловік.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/news/2008/6/16/77582.htm