Форум Рідного Міста

Почалися оптові поставки процесорів на ядрі Barton

Agent86 - 20-2-2003 у 00:21

Опублiковано 25 сiчня 2003 року

Вам, я думаю, відомо таке слово як "Barton", якщо ні, то мені точно відомо J. Адже наступна, після Thoroughbred, версія ядра процесорів лінійки Athlon XP називається саме так. Тим більше, що про процесори Barton вже говорили багато і всюди, ну там про терміни початку масового виробництва і появи в роздробі, так і про технічні характеристики.

Узагалі, традиційно, популярне 0.13-мікронне ядро Thoroughbred завжди вважалося проміжним етапом у переході до Barton, що відрізняється від попередниці в наступних основних аспектах:
- значно більшою кількістю транзисторів = 54 млн. у Barton проти приблизно 37 млн. у Thoroughbred;
- великим розміром ядра: 115 кв. мм (Barton) проти 80 кв. мм (Thoroughbred), це по не знати чиїм даним, а по моїм 101 і 84 кв.мм. відповідно.
- підтримкою 400-мегагерцової частоти системної шини. Нажаль, але перші версії Бартонів будуть працювати на системній шині із частотою 333 Мгц.
- збільшеним кешем L2 - 512Кб.

Тому дуже приємно помітити, що, швидше за все, у самому найближчому майбутньому вони з'являться у роздробі.


джерело : www.3DNews.ru