Форум Рідного Міста

Продається зеркальний фотоапарат

Рост - 2-5-2008 у 08:21

В звязку з покупкою нової камери (вірніше, теж б/у, тому що нових таких не знаю, чи й роблять тепер), неспішно готується до продажу Chinon CS, чистокровний японець, який прослужив мені вірою і правдою без жодної поломки багато років.
Укомплектований об'єктивом Мир 24 (35 мм), дуже вдалий об'єктив, до речі. Ним можна знимкувати з відстані 30 см, ну і до безмежності, звісно. Діафрагми 2...16. Як він малює - видно на доданих нижче фотографіях.
Машинка. Плівкова звісно, 35-міліметрова (не плутати з фокусною відстанню об'єктива Мир :) ). Це для справжніх поціновувачів, тому що тільки плівка передає душу того, що фотографуєш. Затвор механічний, стальний, ламельний. Автоматичні витримки 1/1000...1 сек. Вбудований експонометр (працює точно :) батарейку... поміняв, як купував, усі ці роки, більше п'яти, пропрацювала). Автоспуск. Стандартний тримач для спалаху. Синхронізація зі спалахом 1/30...1/125.
Повна інструкція. Тільки об'єктив не штатний, 35 мм давав більше можливостей для творчості - з ним і портрет можна було зняти, і панорамку. Дійсно, дуже цікавий об'єктив.

Ну і декілька обіцяних світлин. Вони були відскановані фільм-сканером, тому якість, звісно, далеко не та, в порівнянні з друком прямо з плівки. Це я тепер такий хитрий, сканую плівки в фотолабі прямо на тій машині, що друкує. А тоді викручувався, як міг :)







Ну і так далі...

Оскільки мій новий Пентакс ще не доїхав в Україну, тому Чінон продається ще не вже :) Але як тільки, так одразу. Якщо хтось зацікавлений, пишіть в приват.

Рост - 29-8-2008 у 22:06

Що ж, Пентакс до мене приїхав, тому Чінон продається уже :)

Mykola Senko - 29-8-2008 у 22:29

Щось дуже довго він їхав 02.05-29.08 :)

Рост - 29-8-2008 у 23:47

Знайомий, який мені його підшукував, їздив в тривалу поїздку, тому так вийшло :) Але головне, що я тепер щасливий власник Pentax MX + SMC Pentax-A 70-210 :) Залишилось підібрати щось типу А 28-70, чи А 35-70 і буде повне фотощастя :)