Форум Рідного Міста

Хлопаки, хто і як знайомився з дівчатами?

Андрій Моравський - 5-5-2008 у 09:49

звучало досить багато тем, аж до того скільки ви тут в ліжку... а от підніму чисто хлопчачу тему, не виключаючи дівочих коментарів. Хто і як знайомився з дівчатами? Де це відбувалося?... Аспекти, місце, час?...etc... На що зважали при знайомстві?
хто що скаже.. Можливо щось уточните... відповідями обіцяю долучитись!

marco - 5-5-2008 у 10:28

Та вони якось весь час навколо були...
Проблема буле не в тому щоб познайомитися, а в тому щоб вибрати ту яка мене цікавить і знайти як привернути до себе її увагу ;)

Юрій Сєров - 5-5-2008 у 12:03

Не маю надто великого досвіду. В компаніях знайомих, друзів...
Увагу звертав на внутрішні емоції, які виникають дивлячись на дівчину.
Бачу, що зараз дуже багато знайомлять в неті.
Цитата:
а в тому щоб вибрати ту яка мене цікавить і знайти як привернути до себе її увагу

Не факт. Можливо, варто вибирати з тих, які звернули на тебе увагу.

Андрій Моравський - 5-5-2008 у 13:13

Цитата:

Не факт. Можливо, варто вибирати з тих, які звернули на тебе увагу.


а як привернути увагу кобіти коли ти весь час на роботі? може це відмазка ? :-) ...мо тут і кобіти даватимуть відповідь?...

Юрій Сєров - 5-5-2008 у 14:20

Ні, це не відмазка.
Насправді, якщо з першого враження дівчина не справила на тебе позитивного враження, то надалі навряд чи щось зміниться, навіть якщо вона привертатиме твою увагу. Навпаки - аналогічно. Тобто, можливі вийнятки, але....
Привертати увагу як таку не надто й треба.
Коли людина дивитися на людину протилежної статі, вже в цей момент відбувається оцінка. Тобто потрібно помітити, що тебе оцінили позитивно. Це теж непросто, але назагал вважається, що є набір сигналів, які посилають жінки і треба просто їх знати.
Як знайти - коли постійно на роботі? Якщо робота "закрита", тобто сторонніх (клієнтів) там не буває, тоді таке місце для знайомства однозначно відпадає. Найлегше та найпростіше знайомитися в компанії, тобто треба намагатися частіше "виходити в люди".
Можна пробувати і на вулиці, але це, імхо, непросто, в першу чергу з психологічної точки зору та й попасти, щоб людина мала відповідний настрій не так вже й просто, імхо.
Крім того не варто відкидати такий засіб як Інтернет, мої двоє колєгів так знайшли собі дружин. Досить специфічний спосіб - ти не бачиш людину, з якою знайомишся, і відповідно отримуєш значно менше інформації про неї. Але є й свої переваги, людина не отримує особливого стресу, якщо раптом її "відшиють".

Катруська Пономаренко - 6-5-2008 у 19:52

На вулиці знайомитись - непоганий варіант, просто потрібно цікаво підійти до самого процесу знайомства. От в мене, наприклад, був випадок, коли хлопець сказав, шо в нього проблемка виникла з написанням СМС, ну типу, новий телефон і не звик до нього, ну я й повелась на то, кажу -заходиш в Повідомлення, обираєш -Створити нове- і т д-, ну от, дійшли до моменту коли потрібно було надсилати, а він каже -От в цьому й проблема, я твого номеру не знаю-. Ну і як після того я могла відмовити)) Одним словом, потрібно так знайомитись, шоб нестандартно було і непередбачувано) І ще не боятись, що вам відмовлять, а якщо відмовила, - значить та жіночка не була вас варта:sing:

Demyan - 7-5-2008 у 08:04

В мене колись двоє в групі були циркачі. Вони завжди вдавали з себе працівників СБУ, що типу там вони на завданні практиканти, як правило хтось один був "підозрюваним" інший був "слідчим". Підозрюваний поводив себе заздалегідь домовленим планам а слідчий коментував дівчатам....типу кажучи що безпеки для них немає що практикантам не дають там маньяків і вбивць, просто це компютерний хакер якого вже давно шукають але не можуть зловити на гарячому. Мене раз попросили навть передати в домовленому місці хакеру диск :). Через пару годин вони все розкривали...і всім було весело.

Ореста Тимчишин - 7-5-2008 у 19:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
як привернути до себе її увагу ;)


Старий-добрий принцип: "Будь по-порще и люди к Тебе потянутся"

Оля Деркач - 22-7-2008 у 21:31

Якщо жінку зацікавить чоловік, то вона сама знайде спосіб з ним познайомитись

Ярема П. - 22-7-2008 у 22:10

Спочатку треба знайти, потім знайомитися.

Тарас Сокальський - 22-7-2008 у 22:45

Однокласники-фотки-оціночки-подяки-компліменти-жарти-розвіртуалення-кава-сканда л з дружиною (жартую:lol: )

Василь Яворський - 23-7-2008 у 00:29

:) все просто, алгоритм такий:
1. Переконуєшся що то дівчина
2. Підходиш
3. Знайомишся

:D:D:D

Станкевічас Сергій - 23-7-2008 у 18:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
:) все просто, алгоритм такий:
1. Переконуєшся що то дівчина
2. Підходиш
3. Знайомишся

:D:D:D


І головне не переплутати послідовність;)

Тарас Сокальський - 23-7-2008 у 20:28

Цитата:
І головне не переплутати послідовність

Ну чого, при інтернетному знайомстві послідовність якраз зворотна.
:lol::lol::lol:

Василь Яворський - 23-7-2008 у 20:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Станкевічас Сергій
І головне не переплутати послідовність;)


:D п.1 і п.2 у певних випадках можна поміняти місцями

Ярема П. - 23-7-2008 у 20:43

Інтернетне знайомство нічим не гірше від іншого при сьогоднішній зайнятості.

Андрій Пелещишин - 23-7-2008 у 21:09

Позавчора в мого колеги, який знайшов дружину через інтернет народилася дитина :)

Тарас Сокальський - 23-7-2008 у 21:43

Класно:sing:
А через який сайт?;)

___________
Згадалося до теми:
Цитата:
- Мамо, а звідки я взявся?
- Ну як звідки? Бузько приніс тебе, синку.
- Ох, які ви в мене старомодні... От Миколку з другого поверху батьки з Інтернету скачали.

:lol:

Андрій Пелещишин - 23-7-2008 у 21:50

Ой, я не пам'ятаю. Якийсь досить "легковажний" сайт. Але дружину знайшов поважну.

Тарас Сокальський - 24-7-2008 у 11:44

Ще варіант знайомства -- застрягнути на пару годин в ліфті:lol: Особливо якщо без світла:baddevil:

Степанюк Василь - 24-9-2008 у 11:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Ще варіант знайомства -- застрягнути на пару годин в ліфті:lol: Особливо якщо без світла:baddevil:


На такий варіант краще не розраховувати.... :lol:

Юрій Сєров - 24-9-2008 у 12:23

Цитата:
Ще варіант знайомства -- застрягнути на пару годин в ліфті:lol: Особливо якщо без світла:baddevil:

Після такого знайомства зразу в ЗАГС :)

Андрій Моравський - 24-9-2008 у 13:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ще варіант знайомства -- застрягнути на пару годин в ліфті:lol: Особливо якщо без світла:baddevil:

Після такого знайомства зразу в ЗАГС :)


В нас на фірмі тоді би вже всі були заміжні! :o :o :o
...в нас в ліфті ніколи нема світла... лампочки горять і їх рідко міняють. :lol:

...були би і розлучення, і знову - ЗАГС :D :lol:

Тарас Сокальський - 24-9-2008 у 19:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
На такий варіант краще не розраховувати.... :lol:
А чому так песимістично?:D

Степанюк Василь - 25-9-2008 у 09:46

Дуже мала ймовірність застрягнути в ліфті з чарівною незнайомкою ...
Краще знайомитися де-інде

Юрій Ришковець - 25-9-2008 у 16:40

Врахуйте, що застрягнути в ліфті можна і не з чарівною незнайомкою чи знайомою! :baddevil:

Такий приємний збіг обставин, як знайомство з чарівною дівчиною, яка в результаті може стати вашою дружиною, одні люди називають випадковістю, а інші - долею.

В цьому сердечному ділі є неписане правило: чим сильніше хочеш знайти собі хорошу дівчину і чим активніше здійснюєш цей пошук, тим менше шансів на успішне завершення цього пошуку, а от коли припинеш пошук, то вона чомусь сама тебе знайде.

Марія Вибранівська - 25-9-2008 у 16:59

Якщо впала в око якась дівчина, то попроси спільних знайомих вас познайомити.
Нема спільних знайомих? - підходи і сміливо питай:"Перепрошую, то з ви були минулого місяця на концерті Олега Скрипки оперному театрі ?(на весіллі в Марцішової Галі, чи щось не має значення, що). Ось і познайомилися.
Скочили між вами флюїди - діло піде, не скочили, - і не треба...

А ось що цілком серйозно: перед прийняттям важливих рішень обовязково придивіться до відносин в сім"ї своєї обранниці, як живуть її батьки, як вона до них відноситься, яка майбутня теща. Приблизно такі ж відносини будуть формуватися, скоріш за все і в вашій майбутній сім"ї.
Яблуко від яблуні рідко коли відкочується далеко.

Odarka - 25-9-2008 у 17:10

Якщо б мій чоловік придивився до своєї тещі спочатку, він би точно на мені не одружився:lol::D:sing:

Хочу Маріє з вами не погодитися...
Маю багато прикладів молодих сімей, які не наслідують своїх батьків і живуть цілком інакше ніж там, де вони виросли. Це називається бути розумнішими ніж батьки і вчитися не на своїх помилках:)

Юрій Ришковець - 25-9-2008 у 17:49

В побуті існує думка, що якщо хочеш побачити як виглядатиме твоя дружина після 40 років, подивись як виглядає її мати.

Чи правда це? Хотілося б почути думку спільноти.

Хоча я таким не переймаюсь і при одруженні не звертав на таке уваги.

Юрій Ришковець - 25-9-2008 у 17:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Якщо впала в око якась дівчина, то попроси спільних знайомих вас познайомити.
Нема спільних знайомих? - підходи і сміливо питай:"Перепрошую, то з ви були минулого місяця на концерті Олега Скрипки оперному театрі ?(на весіллі в Марцішової Галі, чи щось не має значення, що). Ось і познайомилися.
Скочили між вами флюїди - діло піде, не скочили, - і не треба...

Така ситуація може виникнути, але в більшості випадків це певною мірою якесь захоплення своїм партнером. Переважно такі союзи довго не витримують.

Тарас Сокальський - 25-9-2008 у 19:27

Цитата:
Дуже мала ймовірність застрягнути в ліфті з чарівною незнайомкою
Якщо вміти домовлятися з ліфтерами, то...:lol::lol::lol:

Марія Вибранівська - 26-9-2008 у 08:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Маю багато прикладів молодих сімей, які не наслідують своїх батьків і живуть цілком інакше ніж там, де вони виросли. Це називається бути розумнішими ніж батьки і вчитися не на своїх помилках:)


Так, молоді сімї всі суттєво відрізняються від своїх батьків, але з роками стають все більше на них подібні.
Нашій сімї вже поза 20 років. Мій чоловік тепер робиться геть подібний на свого батька, а я (і сама зауважую, і знайомі кажуть ) - на свою маму. Це мається на увазі не зовні, а в основному відношення до життя.
В молоді роки шалений ритм життя, щоденні нові емоції і т.п. нівелюють прояви характеру людини, вісувають їх на задній план. Коли ритм життя стає більш спокійний, то і натура людська вилазить наверх.

Demyan - 26-9-2008 у 12:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Ришковець
В побуті існує думка, що якщо хочеш побачити як виглядатиме твоя дружина після 40 років, подивись як виглядає її мати.

Чи правда це? Хотілося б почути думку спільноти.

Хоча я таким не переймаюсь і при одруженні не звертав на таке уваги.

Абсурд а які параметри при порівнянні????? будь яку людину можна порівняти з іншою і знайти багато чого однакового.

Марія Вибранівська - 26-9-2008 у 13:28

Зовсім не абсурд.
Думаю, відсотків на 70 - справджується.

Demyan - 26-9-2008 у 14:18

Ну так правильно в старості всі ми будемо пенсіонери а в нас 70% пенсіонерів роблять одне і теж, говорять про одне і теж, погляди в них однакові, серіали дивляться однакові, поведінка однакова....ось звідси і виходить що йдучи на пенсію ви будете подібним до будь-якого пенсінера на 70% чи то ваша мама чи сусідки чи сусід чи ще будь=хто

Горват Корнелія - 26-9-2008 у 14:31

Знайомитися треба швидко, одружуватися - теж. Бо довгі роздуми інколи заважають почуттям...

Odarka - 26-9-2008 у 15:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Зовсім не абсурд.
Думаю, відсотків на 70 - справджується.



Так, це абсурд, бо пригадую мою прабабцю і бабцю...
Дивлюся на мою маму її сетсру і мою бабцю (кардинально різні люди)
Дивлюся на себе і мою маму і не бачу маразматичних шалених збігів у поведінці зі своїми чловіками чи дітьми.

Viktor Tkachenko - 19-1-2009 у 12:29

В генах передається багато інформації. Але ніхто не відміняв "виховання".
Всерівно однозначно ніхто на скаже - всі люди різні.

Олександр Тирон - 21-4-2009 у 14:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka

Маю багато прикладів молодих сімей, які не наслідують своїх батьків і живуть цілком інакше ніж там, де вони виросли. Це називається бути розумнішими ніж батьки і вчитися не на своїх помилках:)


Молодець. Згоден на всі сто. Діти часто наслідують своїх батьків, тому що в них уже вкладено батьківську программу. Але вона не завжди правильна. Досвід батьків потрібен лише для врахування їх помилок.

Ірина Матвіїв - 24-1-2010 у 23:20

... а як ви вважаєте знайомитись першими, це привілей лише чоловічого роду ?
Чи любите, ви чоловіки, робити цей вибір самі, чи краще пасивно чекати, поки хтось вас у себе не закохає ?

Соломія Федушко - 25-1-2010 у 00:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
... а як ви вважаєте знайомитись першими, це привілей лише чоловічого роду ?
Чи любите, ви чоловіки, робити цей вибір самі, чи краще пасивно чекати, поки хтось вас у себе не закохає ?


Я обираю варіант пасивно чекати :) нічого не пороблю, старомодна я :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Ще варіант знайомства -- застрягнути на пару годин в ліфті:lol: Особливо якщо без світла:baddevil:

А ось минулого року я потрапила в таку ж ситуацію, тільки світло час від часу з'являлось і сиділи ми в цьому ліфті десь півтори години :( згадую цю ситуацію з жахом, але познайомилась з новим сусідом і на величезне моє щастя він не виявився маніяком якимсь :rolleyes: Сьогодні при зустрічі зажди сміємось над тією ситуацією.

Марія Павлюх - 25-1-2010 у 13:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
... а як ви вважаєте знайомитись першими, це привілей лише чоловічого роду ?

Ні, звичайно. Моя подруга познайомилася з хлопцем запросивши його на "білий танець". Нічого поганого в тому немає, коли дівчина перша проявить ініціативу.;)

Правила знайомства з дівчатами

Соломія Федушко - 26-4-2010 у 07:58

Будь-який чоловік, який хоче познайомитися з дівчиною, задається питаннями: "Як підійти, як познайомитися, про що розмовляти, і, нарешті, як сподобатися дівчині мрії?"

Також і будь-яка дівчина, яка хоче, щоб з нею познайомився чоловік, задається тими ж питаннями: "Як зробити так, щоб чоловік мрії підійшов, як з ним зав'язати знайомство, про що з ним розмовляти, і як йому сподобатися, щоб знайомство продовжилося? " Очевидно, що у чоловіків і жінок однаковий підхід до проблеми знайомства для серйозних стосунків. І чоловіки, які це розуміють, мають великий успіх у жінок.

Золоте правило N1: як підійти до дівчини мрії.

Величезну роль грає місце, де ви збираєтеся знайомитися з дівчатам. Найкраще місце для цього - нічні клуби, всілякі вечірки та флірт-паті. З тієї простої причини, що там прийнято і цілком пристойно підходити до дівчат. І в пошуках чоловіка мрії дівчата найчастіше відправляються саме туди.

На питання, "як зробити так, щоб чоловік мрії підійшов", дівчата зазвичай собі відповідають: "Треба добре виглядати. Треба показати, що я дозволяю йому підійти до мене, що я не буду грубити, хамити і кликати міліцію. І взагалі, я біла і пухнаста - це видно по моїм веселим очам і широкій посмішці ".

Так що, панове чоловіки, якщо ви бачите жінку, яка явно приділяє досить багато часу своєму зовнішньому вигляду, з цікавістю заглядає в очі незнайомців, і на її обличчі час від часу з'являється загадково-щаслива посмішка, знайте, ця жінка шукає чоловіка мрії. Можливо, вона шукає саме вас. Підходьте сміливо. Вам приділять пару хвилин. Решта залежить від вас.

Якщо ж перед вами чудова дівчина, яка не звертає особливої уваги на свій зовнішній вигляд, дивиться повз чоловіків, а на сумне і задумливому особу немає і натяку на щасливу посмішку, отже, ще раз подумайте, а чи вашої мрії ця дівчина. І якщо так, все одно сміливо підходьте.

Резюме золотого правила N1: до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку, особливо, якщо ви опинилися в "правильному" місці.

Золоте правило N2: як познайомитися з дівчиною мрії.

От ви, зібравшись з духом, підійшли до дівчини. І далі найважче - з дівчиною познайомитися. Знову ж таки, завдання значно спрощується, якщо місце знайомства - нічні клуби, вечірки та флірт-паті. Знайомство з дівчатами найчастіше відбувається саме в цих закладах.

На питання, "як зав'язати знайомство з чоловіком мрії?", Дівчата собі відповідають приблизно так: "Першим повинен знайомитися чоловік. З тієї простої причини, що чоловік все-таки він. А я вже, після того, як він зробить перший крок, створю всі умови, щоб знайомство відбулося і продовжилося ".

Як бачите, панове чоловіки, від вас потрібно не так вже й багато - всього лише зробити перший крок. Легко і просто: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас?". Навіть якщо в плани дівчини не входить знайомство з чоловіком, і вона вас збирається відшити, то ім'я своє вона вам все одно назве. Ефект несподіванки спрацює. Ось ви і познайомилися.

У момент знайомства постарайтеся все-таки запам'ятати ім'я дівчини: найприємніше для людських вух - звук власного імені. І обов'язково називайте дівчину так, як вона вам представилась. Якщо вона назвалася Даша, то ніяких Дунь, Дусь, Дашечек, Душечек, Сонечок та ін. бути не повинно.

Заодно, коли будете представлятися, постарайтеся кілька разів назвати своє ім'я, щоб дівчина його запам'ятала і не почувала себе ніяково. Наприклад, так: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас? Ой. Як приємно, Даша, будемо знайомі. Ви знаєте, Даша, хоч моє ім'я і Василь Петрович, але мені більше подобається, коли мене називають Василем, а ще краще - просто Василем. Так-так, Вася, це, мабуть, зручніше і коротше, ніж Василь. Так що, Даша, називайте мене, будь ласка, Васею ".

Резюме золотого правила N2: знайомитися перше повинні ви. Дуже бажано запам'ятати, як звуть дівчину вашої мрії, називати її саме так, як вона вам представилася, і при кожному зручному випадку нагадувати своє ім'я.

Золоте правило N3: про що розмовляти з дівчиною мрії.

Після того, як знайомство відбулося, достатньо кілька секунд, щоб дівчина мрії склала про вас думку. І залежно від того, чи буде ця думка позитивним чи негативним, ваше знайомство або тут же закінчиться, або буде успішно продовжуватися. І щоб дівчина мрії була про вас хорошої думки, необхідно знайти гідну тему для розмови.

Джерело: http://zdor.in.ua/praktuchna-psyhologiya/33-pravila-znajomstva-z-di...

Хм... Якщо дівчина сама підходить і знайомиться - це є нормальним? :rolleyes:
Тепер такі чоловіки пішли нерішучі, що й до освідчення їх, мабуть, треба підштовхувати, попаючи в одне місце :lol:

Dmy - 26-4-2010 у 14:29

Соломіє, ви, тіпа, філолог? ;)
Як аматор професіоналу засвідчу, що мене теж потішив цей гугль-переклад із російського жіночого журналу. Смисл - то таке, а ось окремі перли - то так!
Цитата:
Якщо ж перед вами чудова дівчина, яка не звертає особливої уваги на свій зовнішній вигляд, дивиться повз чоловіків, а на сумне і задумливому особу немає і натяку на щасливу посмішку, отже, ще раз подумайте, а чи вашої мрії ця дівчина
Цитата:
до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку
Ну, до сподобалося дівчини, то може по всякому, а от мені до сподобалося про міліції: це що ж мусить витворяти (чи як виглядати) дівчина, аби чоловік почав вагатися і розмірковувати: викликатиме вона міліцію, якщо він до неї підійде, чи ні?

Катерина Слобода - 26-4-2010 у 15:53

Цитата:
"Треба добре виглядати. Треба показати, що я дозволяю йому підійти до мене, що я не буду грубити, хамити і кликати міліцію. І взагалі, я біла і пухнаста - це видно по моїм веселим очам і широкій посмішці ".

:lol::lol::lol: Вважайте аби люди не подумали, що ви накурилися якоїсь "трави заморської". :lol:

Юрій Сєров - 26-4-2010 у 15:56

Цитата:
Якщо вона назвалася Даша, то...
вона має зібрати чемодани і їхати в Росію (с) Ірина Фаріон :)

Соломія Федушко - 26-4-2010 у 16:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Соломіє, ви, тіпа, філолог? ;)
Як аматор професіоналу засвідчу, що мене теж потішив цей гугль-переклад із російського жіночого журналу. Смисл - то таке, а ось окремі перли - то так!
Цитата:
Якщо ж перед вами чудова дівчина, яка не звертає особливої уваги на свій зовнішній вигляд, дивиться повз чоловіків, а на сумне і задумливому особу немає і натяку на щасливу посмішку, отже, ще раз подумайте, а чи вашої мрії ця дівчина
Цитата:
до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку
Ну, до сподобалося дівчини, то може по всякому, а от мені до сподобалося про міліції: це що ж мусить витворяти (чи як виглядати) дівчина, аби чоловік почав вагатися і розмірковувати: викликатиме вона міліцію, якщо він до неї підійде, чи ні?

тіпа, так :)
багато перлів винищила, а ось деяки не побачила :(
знаєте українки народ небезпеечний :lol: :lol: :lol:

Катерина Слобода - 26-4-2010 у 16:04

Ото розвеселили ви мене, Соломіє!:lol:Страшенно посміхнуло...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Величезну роль грає місце, де ви збираєтеся знайомитися з дівчатам. Найкраще місце для цього - нічні клуби, всілякі вечірки та флірт-паті.

Залежить яку дівчину найти хочете...;)

Цитата:

Резюме золотого правила N1: до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку, особливо, якщо ви опинилися в "правильному" місці.

а як визначити чи місце "правильне"?:lol:
Цитата:
Як бачите, панове чоловіки, від вас потрібно не так вже й багато - всього лише зробити перший крок. Легко і просто: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас?".

Не думаю, що після такого можна отримати яку-небудь іншу відповідь як Клавдія Іванівна або(інший варіант)...і більше тої дівчини ніколи не побачити...
Цитата:
Заодно, коли будете представлятися, постарайтеся кілька разів назвати своє ім'я, щоб дівчина його запам'ятала і не почувала себе ніяково. Наприклад, так: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас? Ой. Як приємно, Даша, будемо знайомі. Ви знаєте, Даша, хоч моє ім'я і Василь Петрович, але мені більше подобається, коли мене називають Василем, а ще краще - просто Василем. Так-так, Вася, це, мабуть, зручніше і коротше, ніж Василь. Так що, Даша, називайте мене, будь ласка, Васею ".
і де то такі поради можна людям давати...:lol:



Соломія Федушко - 26-4-2010 у 16:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Якщо вона назвалася Даша, то...
вона має зібрати чемодани і їхати в Росію (с) Ірина Фаріон :)

Та навіщо її так посилати далеко з речами??? Нехай в Україні живе, тільки Дарією буде :)

Катерина Слобода - 26-4-2010 у 16:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Якщо вона назвалася Даша, то...
вона має зібрати чемодани і їхати в Росію (с) Ірина Фаріон :)

Та навіщо її так посилати далеко з речами??? Нехай в Україні живе, тільки Дарією буде :)

Може краще вже Дариною ;)

Соломія Федушко - 26-4-2010 у 16:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Ото розвеселили ви мене, Соломіє!:lol:Страшенно посміхнуло...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Величезну роль грає місце, де ви збираєтеся знайомитися з дівчатам. Найкраще місце для цього - нічні клуби, всілякі вечірки та флірт-паті.

Залежить яку дівчину найти хочете...;)

Я рада, що вас посміхнуло :lol:
Так, порядні дівчата тільки на виставки та театри ходять! Та які вже там вечірки ;)
Цитата:
Цитата:
Резюме золотого правила N1: до сподобалася дівчині треба підійти в обов'язковому порядку, особливо, якщо ви опинилися в "правильному" місці.

а як визначити чи місце "правильне"?:lol:

Чисто інтуїтивно... Біля туалету думаю не варто :lol:

Марія Павлюх - 26-4-2010 у 18:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Як бачите, панове чоловіки, від вас потрібно не так вже й багато - всього лише зробити перший крок. Легко і просто: "Привіт, мене звати Василь Петрович, а як звуть Вас?".

Не думаю, що після такого можна отримати яку-небудь іншу відповідь як Клавдія Іванівна або(інший варіант)...і більше тої дівчини ніколи не побачити...

Хочу, Катерино, вам заперечити реальною історією.
Моя колега по роботі познайомилася із своїм чоловіком саме так. Він побачив її у трамваї і закохався з першого погляду, вийшов на її зупинці, підійшов і познайомився. Провів до гуртожитку і попросив про наступну зустріч. Зараз в них чудові відносини і гарна сім'я.

Катерина Слобода - 26-4-2010 у 18:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх
Хочу, Катерино, вам заперечити реальною історією.
Скажіть, будь ласка, а Ваш знайомий відразу почав представлятися в форматі "ім'я, по-батькові" чи трохи простіше? :)

Марія Павлюх - 26-4-2010 у 18:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх
Хочу, Катерино, вам заперечити реальною історією.
Скажіть, будь ласка, а Ваш знайомий відразу почав представлятися в форматі "ім'я, по-батькові" чи трохи простіше? :)

Так, простіше :)
Думаєте, якщо б він представився в форматі "ім'я, по-батькові", то перелякав би майбутню дружину? :lol:

Соломія Федушко - 26-4-2010 у 19:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх
Хочу, Катерино, вам заперечити реальною історією.
Скажіть, будь ласка, а Ваш знайомий відразу почав представлятися в форматі "ім'я, по-батькові" чи трохи простіше? :)

:lol::lol::lol: Уявляєш, якби представитись черговому хлопцеві, що тупо в маршрутці чи на вулиці питається:"Яка година?", і щоб не відповісти зелена, кажеш якийсь там час. Чи там на інша банальна ситуація:
- "Вам не здається, що не можна такою бути?"
- "Якою?"
- "Гарною... " (чи ше там якоюсь, але це найпопулярніше)
- Як вас звати?
І ти кажеш Катерина Олегівна :sing:
Бідний тікав би далі, ніж бачив :lol::lol::lol::lol::lol:

А як-то трохи простіше?

Катерина Слобода - 26-4-2010 у 19:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Павлюх
Так, простіше :)
Думаєте, якщо б він представився в форматі "ім'я, по-батькові", то перелякав би майбутню дружину? :lol:

Ну не знаю чи б перелякав, але я б подумала, що трохи чоловіку щось бракує...:)

Катерина Слобода - 26-4-2010 у 19:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
І ти кажеш Катерина Олегівна :sing:

:lol::lol: Я маю одного друга, який колись записав моє мій номер телефону власне під іменем з по-батькові...через пів року щось йому з телефоном сталося, залишилось кілька номерів на картці пам'яті, і він знов просить номер телефону. Я продиктувала, а він як не почне сміятися...а я стою і ну ніяк зрозуміти не можу, що таке...:) Він настільки був шокований, що так записав...Тепер мене ніяк інакше називати не хоче...:saint:

Цитата:
А як-то трохи простіше?

Ну, може, іменем для початку обійшлося б?

Соломія Федушко - 3-5-2010 у 00:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
А як-то трохи простіше?

Ну, може, іменем для початку обійшлося б?

ні, так не цікаво, якось буденно.. ;)