Форум Рідного Міста

Синя пляшка

Надія Баловсяк - 6-5-2008 у 11:08

шановні львів"яни

поділіться секретом потрапляння у це... ммм... дивне місце

знову на вихідні ДВІЧІ туди НЕ потрапили. це мабуть раз 10й. і "превед" власникам -- більше нема бажання туди йти

але ж цікаво -- там реально випити кави?

Юрій Сєров - 6-5-2008 у 11:21

У сенсі зайнято чи не знайшли?
Якщо зайнято - треба йти в будній день. Бував там раз чи два, обидва рази по обіді. Мабуть в цей час там мало клієнтів, тому що поталанило випити там чаю.

Надія Баловсяк - 6-5-2008 у 11:30

гиги
смішно
не знайшли вдесяте, ага

зайнято. причому у вівторок -- в 10.55 ще закрито і не пускають
а в 11.15 уже все зайнято

на фіг такий заклад

Юрій Сєров - 6-5-2008 у 11:33

Всяке буває, її з вулиці не видко :)
Можна пробувати замовляти столик.
p.s. а хіба не "фляшка"?

Надія Баловсяк - 6-5-2008 у 11:46

не знаю, вивіски там нема -- пляшка, фляшка -- фіг його зна
"пляшка" -- нормальне укр слово :)

замовляти... ага, туристи які їдуть з іншого міста -- замовляти :)

кароче

я вважаю, що аутентичність і елітарніст - то є добре, але у випадку цього закладу - то є занадто. а що занадто то не здраво ;-)

Юрій Сєров - 6-5-2008 у 12:06

Цитата:
що аутентичність і елітарніст - то є добре, але у випадку цього закладу - то є занадто. а що занадто то не здраво ;-)

Можливо помиляюся і буду надто категоричним, але це стосується усіх закладів пана Іващишина.

Надія Баловсяк - 6-5-2008 у 13:12

криївка, ага? :)

ну туда ми попали на 8 березня
але ви праві -- тогго що нам напередодні замовили столики

Юрій Сєров - 6-5-2008 у 18:51

Дзига, Лялька, Кабінет - все те саме...

Уляна Дідич - 6-5-2008 у 19:00

Панове, це ж усе заклади клубного харктеру. У них своя постійна клієнтура, на котру вони й орієнтовані, а не на туристів. Тому цілком закономірно, що столики там треба замовляти.

Надія Баловсяк - 6-5-2008 у 19:49

о
а в Дзизі нам вдалося кави попити :)

заклади орієнтовані не на туристів? ги :))))))))))) триндец.
ну і на фіг нехай йдуть. обожнюю Львів, намагаюсь часто приїздити. але ноги моєї там не буде більше.

столики замовляти, ага. бізнес типу. смішно

marco - 7-5-2008 у 16:12

На фіґ, чи нє фіґ, чи до фіґа, чи ще якісь там фрукти...

Але як вже було сказано, це заклади клубного (закритого) типу, а не "типу бізнес".
Вони на туристів не орієнтовані (на відміну від Криївки яка, наскільки я проінформований, до Івашищина стосунку має мало), а орієнтовані на власну клієнтуру. І повірте з бізнесом в плані прибутків там все ок ;)

+ там досить мало місця, пустиш кількох туристів і вже самим не буде де сісти :sing:
А ті туристи знаєте які: шум, гам, розмови в повен голос, фотоспалахи - псують всю ауру кавярні.

Ну а глибокодушевне обурення від того, що не вдалося відвідати цікавий заклад я цілком розумію. Хоча чогось так здається що і в одинадцяте Ви зробите спробу туди попасти :lol:

З.І. Правильна назва, доречі: "Під Синьою Фляшкою"

Надія Баловсяк - 7-5-2008 у 17:59

правильна назва, до речі, ніде не написана. ну бо ж еліта, дик
що там бідні малограмотні туристи що не володіють аутентичною українсько-львівоською собі науявляли те й написали

ну да, туристи -- то взагалі напряг. шум, обговорення, взагалі як їх до міста пускають -- навіть не уявляю.

попасти? в 11те, чи в соте? нащо? я себе достатньо поважаю і люблю аби не йти туди де мене не хочуть бачити

власне, у Львові, судячи з ваших висловлювань теж не дуже хочуть бачити туристів але мені на те начхати, бо я люблю Львів
а от пляшка, фляшка чи як ото чудо зветься -- обійдеться без мене. а я без неї :)))))))))))))

marco - 7-5-2008 у 18:46

ну нє то нє...:rolleyes:

з.і. я до власників цієї кавярні не маю жодного стосунку

Надія Баловсяк - 7-5-2008 у 20:31

я не сумніваюся :)

Катерина Задорожна - 8-5-2008 у 08:40

Я би не сказала, що Дзига орієнтована не на туристів...
Надія Баловсяк, не розстроюйтесь, що не вдалося потрапити до Фляшки - по всьому місту купа різних і не менш приємних закладів :)

Надія Баловсяк - 8-5-2008 у 08:40

я уже помітила