Форум Рідного Міста

Вибір LCD телевізора

Юрій Сєров - 7-5-2008 у 21:50

Батько вирішив придбати новий ТВ.
Так виглядає, що варто брати LCD.
Діагональ 32 або 26.
Не надто розуміюся на них, знаю лише, що основні ТТХ це роздільча здатність, яскравість і колір.
Чи треба на ще щось звертати увагу?
Чи дуже необхідний SCART?
Власне цікавить на які бренди чи моделі варто звернути увагу.
Порадьте щось.

Ярема П. - 8-5-2008 у 02:07

До Тараса Ільчишина по пораду, він в тому спец.

marco - 8-5-2008 у 08:24

+1 приєднуюсь до прохання.
Цікавить 32ка.
Важливим також є цифровий вхід (який стандарт вибрати?) для відображення відео/фото з комп'ютера.

А також де брати у Львові (знижки і т.п.) :rolleyes:

Тарас Ільчишин - 24-5-2008 у 19:51

ЛСД це звичайно файно, але на даний момент нема що на них дивитись. Хіба фільми на двд. Оскільки практично всі ЛСД йдуть 16:9, а в нас трансляція телепередач 4:3, відповідно буде обрізати зображення. Хоча в скорому часі буде запуск Поверхность плюс і там в пакеті вже є 2 ХД канали, Але щоб повністю насолодитись якістю, потрібно брати FullHD з роздільною 1920 x 1080, а вони якраз дуже не дешеві поки що.

Простіші, з роздільною здатністю 1366 x 768 коштують десь в райноші 700-1000уо за 32".

Відносно яскравості і контрастності, то це треба вибирати вживу, або подивитись на модель в когось і замовити таку саму, бо те, що пише, не завжди відповідає дійсності.

Скарт чи тюльпани повинні бути, бо ще пару років точно будуть двд, камери, навіть ті самі відеоплеєри ..
Стандарт цифрового входу ролі не грає, бо так само є перехідник двай-хдмі. хоча я б вибрав хдмі. Якщо лсд буде зєднаний з компом, то зразу варто звертати увагу, якщо будеться братись відеокартка чи материнка з хдмі, щоб був присутній також звук через хдмі, бо не у всіх материнках це є і тим більше у відеокартках. Хоча кожна лсдішка має також аналоговий вхід.

Відносно брендів, то варто звернути увагу на Шарпи, хоча я навіть не знаю які моделі йдуть на наш ринок. бо для європи вони одні, а для нас інші (((