Форум Рідного Міста

Поштовий конвертатор в PDF

Андрій Пелещишин - 15-5-2008 у 19:51

Якщо вам терміново потрібно зробити PDF-файл з офісного, а під руками нема відповідного інструментарію, існують онлайн-конвертатори в Інтернеті.
Один з них (можливо, найзручніший) - це Kool Converter. Працює він дуже просто - надсилаєте електронною поштою на скриньку pdf@koolwire.com файл - і за 1-2 хвилини вам на пошту приходить PDF-ка.

Перегнав через неї досить складний файл (кирилиця, формули, малюнки різних форматів, складне форматування тексту) - справився ідеально

Юрій Сєров - 15-5-2008 у 20:56

Треба відправити приєднаним вордівський файл?

Андрій Пелещишин - 15-5-2008 у 21:29

Я відправляв вордівський. З іншими форматами не екпериментував.
Тут - http://www.koolwire.com/Rules.aspx
кажуть що підтримують MS Word, PowerPoint, Excel, Visio, Project і графічні формати.

На пошту doc@koolwire.com можна слати pdf. Отримаєте RTF-ки

Виявляється є ще mp3@koolwire.com яка конвертує з wav в mp3 та wav@koolwire.com - з mp3 у wav

PS Цікаво, спамерам вона тоже відсилає сконвертований спам?? :lol:

Ігор+ - 28-5-2008 у 19:03

Чому б не взяти безплатний dpPDF, який додасть прінтер, що друкує все у PDF file ?

Протестував Kool PDf конветор

Андрій Полевський - 24-7-2008 у 14:10

Заслав йому вордовський документ. Справилося на ура швидко і якісно. Іноді може стати в пригоді, коли працюєш з документами не на свойому компі

Ярема П. - 24-7-2008 у 15:53

Я надаю перевагу ОпенОфісу - безплатний, і конвертація в PDF є відразу.

Андрій Пелещишин - 24-7-2008 у 16:14

Питання не в тому. Взагалі слати імейл зі своїм документом на невідому адресу у мене не викликає захоплення. Інша справа, що такий сервіс буває дуже корисний в окремих (не дуже частих) випадках.