Форум Рідного Міста

Швидкісним Інтернет користуються всього 916 тис. українців

Agent86 - 19-5-2008 у 22:32

У Україні, за підсумками IV кварталу 2007 року, кількість абонентів широкосмугового доступу (ШД) в Інтернет перевищила 916 тис., а об'єм ринку склав більше $77 млн. При цьому в 2007 році темпи зростання об'єму доходів від послуг широкосмугового доступу в середньому складали 13,5% щокварталу. Такі дані аналітичної компанії "iks-consulting".

Як повідомили ЛІгабізнесІнформ в прес-службі "iks-consulting", основним чинником зростання доходів залишається значне збільшення чисельності приватних абонентів. До кінця 2007 року в Україні налічувалося понад 916 тис. абонентів широкосмугового доступу, з них - понад 732 тис. приватних користувачів. Таким чином, рівень проникнення ШД досяг 4,2% від загальної чисельності домогосподарств країни.

Нагадаємо, за даними інтернет-агентства "Sputnikmedia", чисельність користувачів українського сегменту Інтернету в квітні цього року склала 8 млн. 406 тис. чоловік. Найбільша кількість користувачів доводиться на київський регіон, частка якого займає 59,05% від загальної аудиторії.

джерела:
http://www.ua-admin.com
http://netua.org.ua

Юрій Сєров - 20-5-2008 у 17:11

Їх кількість постійно зростатиме, оскільки враховуючи ціну за телефон дайл-ап виходить не надто дешевше. Це при жахливій якості.

Юрій Ришковець - 20-5-2008 у 17:38

Як на мене, якщо б Укртелеком не гальмував з розширеннням підтримки технічної сторони свого "ОГО", то користувачів було б набагато більше ніж є на даний момент.

Agent86 - 20-5-2008 у 23:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Ришковець
Як на мене, якщо б Укртелеком не гальмував з розширеннням підтримки технічної сторони свого "ОГО", то користувачів було б набагато більше ніж є на даний момент.

+1
повністю погоджуюсь. Попит на дешевий інтернет ДУЖЕ великий! У нас наприклад треба вже чекати декілька місяців до наступного розширення в телекомі :( - нікуди не годиться.

Ярема П. - 20-5-2008 у 23:25

Враховуючи ще то, що в декого телефон на блокіраторі (що за мудрагель таке видумав???), то і взагалі по пів року, якщо не більше, поки знімуть з блокіратора, поки дадуть новий номер, поки піключать ОГО... І як вони тримаються на плаву? З таким підходом до клієнта в іншому забугорному світі вони б давно загриміли в Грибовичі на сміттєзвалище.

Hanor Narasson - 21-5-2008 у 05:52

1. Вони майже монополісти.:mad:
2. Це ще наслідки "совкового" дефіциту. Хоча тим, щоб роблокувати телефон користувачу варто було зайнятися вже давно, але то коштує грошей і часу.:(

Андрій Пелещишин - 21-5-2008 у 08:37

Цитата:
. І як вони тримаються на плаву?

Ціни хороші.

Я наприклад, ніякої альтернативи ОГО у моєму районі не бачу. 1 мегабіт за 140 гривень, ІМХО, дуже добра ціна на фоні інших пропозицій.

Юрій Ришковець - 21-5-2008 у 09:56

можливо ситуація змінилася б на краще після приватизації телекому, але й від зворотнього ефекту ніхто не забезпечений - ціни точно піднімуть і за коритування телефоном і за інші послуги

Юрій Сєров - 21-5-2008 у 10:00

Не факт, що піднімуть. Фарлеп приватний, а ціни приблизно ті самі.
Крім того інші конкуренти (інтернет провайдери і провайдери КТБ) не дадуть цього зробити.

Марія Вибранівська - 27-5-2008 у 08:43

Яка приватизаціє звязку? Уявіть, весь звязок - приватний.
Розумію, ціни. А державна безпека?
І це я не жартую.

Andreas - 27-5-2008 у 14:01

2 Марія Вибранівська

Знаєте, я живу в країні, де вже давним-давно і зв'язок і залізниця і взагалі все - приватне. З безпекою все в порядку - на належному рівні.

Марія Вибранівська - 30-5-2008 у 08:01

Ви вважаєте, що з безпекою все нормально у нас?
Ми стоїмо на грані: або ми - Україна, або чийсь додаток. А приватизація - в чиї (за національними ознаками) руки переходить все наше майно?
Я не проти приватизації, я проти розбазарювання і втрати міцності держави. Передаючи в руки ІНОЗЕМЦЯМ всі стратегічноважливі обєкти ми втрачаємо контроль за ними