Форум Рідного Міста

Домофони

Юрій Сєров - 22-5-2008 у 14:47

На під'їзді повісили оголошення про збори мешканців під'їду для вирішення питання про встановлення домофону.
А буквально тиждень перед цим читав статтю: http://zik.com.ua/ua/news/2008/05/14/136208 Свідчення очевидців такого встановлення не надто позитивні. Встановлюють, навіть якщо всі не погодилися, обслуговування і ключі до під'зду, не говорячи про саме встановлення дверей і домофону коштує грошей.
Хто з таким стикався? Варто встановлювати чи ні?

Олексій Мачехін - 22-5-2008 у 16:36

У нас стоїть, я задоволений.
Наркомани кілька разів ламали замок і демпфер, але фірма проводила обслуговування за 1-3 дні.
Так, це хороший бізнес, особливо в спокійних будинках, але в під'їзді стає чистіше.

Тарас Сокальський - 22-5-2008 у 16:44

Тільки питання -- що з дверима, коли нема світла/здох девайс? Варіанти:
а) Двері постійно відкриті
б) Відкриваються вручну зсередини
З'ясуйте, який варіант вам пропонують і який для вас прийнятніший
Ну і нав'язування електронних ключів-таблеток мені не дуже до вподоби. Краще, щоб можна було відкривати і ключем, і кодом. Код починається з номера квартири і для кожної квартири індивідуальний, щоб не було проблем з його зміною.

Юрій Сєров - 22-5-2008 у 16:58

Відносно електрики - слушне зауваження, в нас часто зникає. А крім того, прорвало на другому поверсі трубу з холодною водою, яка залила всю стіну. Був домофон - накрився б мідним тазом мабуть.
Відносно сміття - самі ж мешканці смітять, домофон не допоможе.

Юрко Ничик - 22-5-2008 у 18:31

допоможе.
не знаю чи у вас у Львові є и, які ходять в будинки відливати, а у нас в Києві таких вистачає. + бомжі
у нас в будинку реально стало чистіше. хоч "місцевих" ів теж вистачає

Ярема П. - 22-5-2008 у 19:34

Після того як двері закрили до під'їзду, в ньому стало суттєво чистіше. Особливо коли повимирали під'їздні п'яниці... Я був дуже за, якби встановили домофон, та ще й такий, який тяжко зламати.

Юрій Сєров - 22-5-2008 у 19:47

Власне в мене є сумніви. В нас двері на кодовий замок. Практично постійно вони відкриті, самі ж мешканці їх забувають закривати, діти залишають відкритими. Більшість сміття - також "своє".
Поставити можна, але наскільки ефективно ним будуть користуватися мешканці?

Олексій Мачехін - 22-5-2008 у 19:51

На дверях ставлять демпфер, він зачиняє двері сам незалежно від того, чи хтось забув.
При вимиканні світла електромагніт розблоковує двері.

Юрко Ничик - 23-5-2008 у 17:02

ага
головне навчитися боротися з бабусями з першого поверху, яким дихати душно, і тому вони ставлять цеглину під вхідні двері :lol: