Форум Рідного Міста

НАТОвський прапор над українським судном

Юрко Ничик - 5-6-2008 у 14:04

Ну поясніть мені яку жопу треба мати замість щоб підняти на УКРАЇНСЬКОМУ судні НАТІВСЬКИЙ прапор??!!
Що далі? Ми дозволимо штурмовикам НАТО літати в нашому повітряному просторі? може ще взагалі командування всіма військами передати в штаб НАТО?
Я обурений. Чесне слово. Немає межі їх цинізму. Ганьба
http://2000.net.ua/a/58055

Юрій Сєров - 5-6-2008 у 15:45

Спокійніше, спокійніше...
Він ж там не один. Я так розумію, що це спільні навчання.
І ще... Поменше читайте газету "2000" :rolleyes:

Ярема П. - 5-6-2008 у 15:46

Ну але крик тре ж підняти...

Іван Дівеєв - 5-6-2008 у 16:02

НАТА НЄТ НАТА НЄТ
НАТО НІ НАТО НІ
NATO HI NATO HI
Hi NATO, welcome.

Юрко Ничик - 5-6-2008 у 16:19

а вас не обурює те, що на українському судні підняли прапор блоку, до якого ми не входимо?

Тарас Задорожний - 5-6-2008 у 16:23

Ото перечитав... знайшов першоджерело і фотки і тексту... Подумав... Трохи певно палку перегнули. Але... Те, що в нас присутні військові контингенти Росії - проблема? А те, що в нас ніяк не розберуться з маяками? Якщо територіально український маяк під прапором Росії - то то нічого?? Наші політики. принаймні, послідовні. Трохи тим, і трохи іншим.

А кіпіш піднімати нема сенсу, бо скоро, всі наші кораблі будуть ходити під тим прапором, і не лише кораблі :lol:

Юрко Ничик - 5-6-2008 у 16:26

ну так то вже буде тоді, коли ми туда вступимо)
і маяки у нас орендують.
на мою думку - це ганьба дозволити підняти чужий прапор на власній бойовій одиниці

Тарас Задорожний - 5-6-2008 у 16:37


Український і російський прапори на російському судні "Бора"

Тарас Задорожний - 5-6-2008 у 16:45

І ще дуже цікавий факт: http://www.nr2.ru/83705.html

А ось і сам "Питлівий"


Якщо Юрко Ничик найде там прапор Росії або Андрєєвскій - то з мене пиво :)

Юрко Ничик - 5-6-2008 у 17:11

я всеодно вважаю це не правильним. хай росіяни на свої кораблі вішають хоч єгипетські прапори...

Тарас Задорожний - 5-6-2008 у 19:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Ничик
Ну поясніть мені яку жопу треба мати замість щоб підняти на УКРАЇНСЬКОМУ судні НАТІВСЬКИЙ прапор??!!
Що далі? Ми дозволимо штурмовикам НАТО літати в нашому повітряному просторі? може ще взагалі командування всіма військами передати в штаб НАТО?

я не казав, що Росія зробила добре. Я відповів на питання, перше. Ми дозволимо штурмовикам НАТО літати в нашому повітряному просторі тоді, коли наші штурмовики, чи то винищувачі, стануть самі бути винищувачами НАТО. І не передати командуваннями всіма військами НАТО, а стати активним учасником альянсу, брати участь в його розбудові та і в управлінні ним.

Hanor Narasson - 5-6-2008 у 20:06

А що, натовський підняли, український спустили?
Підйом НАТОвського прапора - питання морського етикету (погугліть самі, мені просто лінь).
Чи ви пропонуєте бути такими хамами, як чифирифи, який, знаходячись в територіальних водах України, не піднімає її прапор?:baddevil:

Тарас Задорожний - 5-6-2008 у 20:18

Навіть чифирифи на вимогу наших піднімає часом :lol:

Марія Вибранівська - 6-6-2008 у 07:39

Як на мене, треба похвилюватися, щоб в Україні залишилися власні кораблі та штурмовики, над якими можна було б піднімати того прапора.
Загрози від НАТО не бачу. Агресор - не НАТО.

Юрко Ничик - 6-6-2008 у 10:10

мова не про агресію чи загрозу.
мова про те, що на нашому судні піднімають чужий прапор. мені здається це неправильним

Катерина Задорожна - 6-6-2008 у 11:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Ничик
мова не про агресію чи загрозу.
мова про те, що на нашому судні піднімають чужий прапор. мені здається це неправильним
А чому?

Тарас Задорожний - 6-6-2008 у 13:09

Піднімається прапор не ворожої держави і взагалі не держави. Піднімається прапор альянсу, з яким Україна тісно співпрацює та висловлює на офіційному рівні бажання влитися до нього. Тому Вам, Юрку, боятися нема чого. Боятися мають людиська Вітренчихи і іже з нею. Для них то буде труба... Перекриють і так скромне фінансування з Раші і прийдеться їй жити на соцзахист по безробіттю. Хоча я би взяв її на роботу в якийсь престижний вуз. Вона ж кандидат наук :)

Юрко Ничик - 6-6-2008 у 14:27

Я вже все зрозумів. Що найобразливіше що тут не було ні слона ні мухи....