Форум Рідного Міста

Хлібопічки

Андрій Пелещишин - 8-6-2008 у 19:09

Чи хтось користає таким агрегатом, як хлібопічка?
За відгуками, зокрема тут -
http://forum.say7.info/topic978.html
http://www.znaika.com.ua/forum/viewtopic.php?t=1650
люди таким виробом задоволені. Ціни від 100 доларів.
З мінусів - загроза набирання зайвої ваги.

Ярема П. - 8-6-2008 у 20:12

Я такою штукою ду-у-у-же зацікавлений!

Андрій Пелещишин - 8-6-2008 у 20:15

Вона в тебе напевно друга на черзі після квасобродилки :)

Люда - 8-6-2008 у 20:48

Ми користуємося. Вже майже рік. Задоволені надзвичайно :sing:

Ірина Роздольська - 8-6-2008 у 20:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Вона в тебе напевно друга на черзі після квасобродилки :)


Ярема вже замахав тим квасом, ще й хліб тепер...:lol:

Рост - 8-6-2008 у 21:35

Так, я на таку зуби точу. Знайомі мають LG, страшенно задоволені.
В Метро бачив Кенвуд за 400 з копійками грн, але щось боюся дешевих речей. Лижа виходить порядка 800.
Розказуйте, хто якими користується.

Hanor Narasson - 9-6-2008 у 09:05

У кума така. Коли їздить до Швеції на збір чорниці, то бере з собою - економія внличезна! Марку запитаю.

Люда - 9-6-2008 у 16:24

у нас Кенвуд, ВМ 250 (чи 256), вже майже рік, працює бездоганно. Мені її подарували друзі, які користуються цією ж маркою (але купленою за кордоном) вже дуже довго, років до 10... Мотивували свій вибір тим, що кенвуд займається саме харчовими технологіями і чи не один з перших почав робити ці пічки - то й знається на них. Не знаю, наскільки воно відповіда дійсності, але машинка працює, все чудово.

Odarka - 9-6-2008 у 17:11

У мене в брата є хлібопічка, то він з нею поправився на 6 кіля:)) А так то страшенно смачний хліб та кекси виходять з неї:) А от не знаю, яка у нього марка.

Юрій Сєров - 12-6-2008 у 10:20

Тоді ще в комплект треба комбайн, який би місив тісто...
Тоді можна купити житньої муки, пекти чорний хліб, сушити його і з нього робити квас. :)
Свого часу мій дідо так і робив.

Люда - 12-6-2008 у 10:56

так весь прикол в тому, що вона сама тісто місить! Там різні програми - хочеш, хліб замісить сама і випече. Ви втрачеєте тільки 5 хв, щоб інгредієнти закидати, та 5 - щоб витрусити хлібину і сполоснути форму.
а можна просто вимішувати тісто - дріжжове, бездріжжове, щоб потім самому пекти піци, рулетики, булочки... Є навіть програма для вимішування тіста на лапшу (спагетті) , але Я ще її не випробувала...
Ну і ще купа різного - але легше почитати інструкції, і обрати ту, функції (чи дизайн:D) якої більш до вподоби.

Андрій Пелещишин - 12-6-2008 у 13:46

Але пече вона завжди лише буханці? Чи є якісь формочки для булочок і тп?

Люда - 12-6-2008 у 15:02

ні, в неї форма стандартна, в нашої моделі під бужанці. Якщо вам хочеться кнедликів, не бачу нічого складного, щоб вийняти готове тісто і вмістити у духовку у облюбовану форму, або сформувати на листі самому. я так роблю всілякі рулети з начинням - і час та праця значно економляться, ніж якби я все місила руками, підходила в мисці, а потім все прибирала та відмивала :))

Остап Шумин - 12-6-2008 у 15:12

От якби був аналогічний апарат по виробництву вареників ... :rolleyes: але буржуї такого не придумають, то треба від своїх чекати :lol:

Андрій Пелещишин - 12-6-2008 у 15:14

Усьо, вмовили. Іду купляти.

До речі, щодо вареників. В електричках щось таке за три гривні продавали колись, щоби ліпити вареники.

Остап Шумин - 12-6-2008 у 15:21

Та що там ліпити, от якби картоплі накидав, мукою засипав, водою залив, посолив і через годинку свіжі вареники .... тоді б я повірив в технічний прогрес :lol:

Катерина Задорожна - 12-6-2008 у 15:25

І напевно ще, щоби картопля сама почистилася :D

Ярема П. - 12-6-2008 у 19:58

Здалося б мені трохи поправитися... Як Андрій купить, то я в гості напрошуся ;)

Лєна Дадукевич - 14-6-2008 у 19:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
От якби був аналогічний апарат по виробництву вареників ... :rolleyes: але буржуї такого не придумають, то треба від своїх чекати :lol:

ну про апарат не чула, але знайомі щось говорили, що ніби є якийсь такий пристрій.

Юрій Сєров - 16-6-2008 у 11:41

Купив? Які враження?

Андрій Пелещишин - 16-6-2008 у 16:09

Купив LG "Російський кухар". Видався оптимальним за функціоналом, розміром, виглядом та ціною. Коштує в Ельдорадо 720 грн. В Фоксмарті - 850 грн (до речі, вони обіцяють винагороду 200% різниці у ціні тому, хто принесе і покаже їм техніку, дешевшу ніж фоксмартівська. Може сходити?).
Перші враження додатні. Запускали поки що 3 рази по їхній книжечці рецептів: французький хліб, пшеничний, кекс.
Перший раз результат був не дуже - дах у хліба провалився (хоча смак мені сподобався). Але продавець попереджав, що 1-2 перші рази пічка ще не дає належного результату.
Наступні випічки вийшли на "ура" - смачні, гарно виглядають. Запах, коли печеться хліб - просто здуріти можна. Кекс також смачний.
Готувати просто, процес підготовки займає не більше 10 хв.
Книжечка, не зважаючи на назву пічки, українською мовою. Хоча також є друга книжечка - англійською. В українському варіанті є неточності, тому добре що є англійська - можна звіритися.

P.S. До Яреми: продукт опробувано, так що чекаю в гості!

Роман Голощук - 23-9-2008 у 23:54

На днях Андрій пригостив свіжеспеченим житнім хлібом. Підтверджую з відповідальність - дійсно дуже смачний!
Я вже й сам подумую про купівлю такого "агрегату" :)

Марія Вибранівська - 24-9-2008 у 09:10

А де можна почитати українськомовні рецепти хліба? Хлібопічку б/у віддав мені брат, але без рецептурної книги. Хочеться попробувати щось спекти.

Андрій Пелещишин - 29-3-2009 у 13:41

Пробували місити тісто в хлібопічці. Вимішує добре, здається руками так і не вимішати.

Ірина Назарова - 21-4-2009 у 09:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
А де можна почитати українськомовні рецепти хліба?



В інтернеті на форумах виробників є купа різних рецептів, і не тільки тих з книжечок. Ми маємо БМ-256, Кенвуд, задовооооооолені!!!!! Файно навіть те, що на свята не було де купити чорного хліба сусідам, то ми їм тааааакого хлібця спекли!!!!!