Форум Рідного Міста

Пінопласт. Наскільки екологічно?

Юрій Сєров - 12-6-2008 у 10:30

Останнім часом від багатьох чув, що вони використовують пінопласт для різного роду утеплень і що для мене найдивніше - всередині приміщень: просто на стіни, під плитку і т.д.
Колись нас вчили, що пінопласт не є екологічно чистим і навіть більше, канцерогеном. І його можна використовувати лише зовні.
Чи може сучасний пінопласт не має таких недоліків?
Надумав утеплити підлогу балкону, ось в цьому контексті і цікавлюся.

Рост - 12-6-2008 у 19:54

Якщо підлогу, то він піде, як я розумію, під стяжку. То яка різниця, який він, все рівно бетон зверху все закриє.

Юрій Сєров - 12-6-2008 у 19:58

А хіба шкідливі речовини не будуть проникати крізь стяжку?

Горват Корнелія - 13-6-2008 у 09:53

Рік тому обробили пінопластом зовні будинок і одну кімнату стелю. Наскільки карцерогенно, не знаю, але тепло.

Ірина Назарова - 22-4-2009 у 18:38

Я не претендую на останню інстанцію, але казав мені знайомий, який сам кладе той пінопласт, що коли заклеїти кімнату зсередини пінопластом і поселити там людину, то до року часу її не стане.

Робіть висновки, панове...

Галина Лев - 22-4-2009 у 19:52

Настільки екологічно, шо цеглу за кілька років роз'їдає. Вона Вам просто нафіґ посипеться. Даруйте матюк. Не матимете ні здоров'я, ні стіни.

Ірина Назарова - 22-4-2009 у 20:18

Істину глаголите, пані Галино!

Сергій Матвієнко - 25-9-2009 у 11:02

в усіх панельних будинках під підлогою є пінопласт в якості утеплювача.

Рост - 26-9-2009 у 10:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Настільки екологічно, шо цеглу за кілька років роз'їдає. Вона Вам просто нафіґ посипеться. Даруйте матюк. Не матимете ні здоров'я, ні стіни.

Пінопласт не може роз'їсти цеглу. Пару слів сказав про це Ігор, я просто розжую, намагатимусь, щоб зрозуміло.
Для наглядності візьмемо шибку. Скло є тонкою межею між холодом вулиці та теплом квартири. За певних умов відбувається на шибці конденсація води, думаю, ви не раз могли це спостерігати.
Так от, стіни повинні будуватися таким чином, щоби не було в середині стіни такого різкого стику холоду і тепла, де б могла відбуватися конденсація води. Непораховане ж і необдумане обклеювання будинку пінопластом як раз може створити такі передумови, і цегла почне руйнуватися не від канцерогенів, а від просто розмочування водою.
Звичайно, глинобитна хата, чи цегляна, але поставлена на глині, з глиняною ж штукатуркою, побілена вапном - це супер екологічно і тепло. Але далеко не так практично. Проте кожен може вибрати для себе свій варіант.