Форум Рідного Міста

ФК Львів - у вишці

Юрій Сєров - 16-6-2008 у 19:37

За тур до завершення чемпіонату в першій лізі ФК Львів оформив вихід у вищу, Прем'єр Лігу.
Якщо не станеться якихось змін на зразок переїзду команди в інше місто чи відмова від виступу у ПЛ, то вже в наступному сезоні ми станемо свідками львівського дербі!
Дуже сподіваюся, що домашні матчі ФК Львів гратиме у Львові, а не в Добромилі!!!

Андрій Пелещишин - 16-6-2008 у 22:15

Красота!

Demyan - 17-6-2008 у 10:06

Супер - думав буде війна і не "пропустять" і ФК Львів здасть...цікаво де грати будуть?

Міша Борисюк - 17-6-2008 у 10:47

Скоріш завсе на стадіні Україна, оскільки керівницто ФК "Львів" заявляло що будуть вести переговори з ФК "Карпати" щодо спільної оренди сдадіону !!

Павло Жежнич - 17-6-2008 у 12:38

Місяць тому чув, що керівництво ФК "Львів" не збирається у вишку. Невже щось змінилося (у першу чергу фінансово)?

Роман Голощук - 17-6-2008 у 12:40

Цікаво, хто вище місце займе у наступному чемпіонаті - ФК "Львів" чи "Карпати"? :)

Юрій Сєров - 17-6-2008 у 14:13

15 - ФК Львів
16 - Карпати

:lol:

Я щось не до кінця упевнений, що ФК Львів гратиме у Львові...

Станкевічас Сергій - 18-6-2008 у 13:15

Молодці. Вітаю львівських вболівальників!

Якщо не секрет, хто стоїть за ФК Львовом? Що за фінансово-промислові групи?

Юрій Сєров - 18-6-2008 у 13:21

Кіндзерський і компанія "Княжа". Власне тому ходять чутки про переїзд в Бориспіль.

Роман Голощук - 19-6-2008 у 15:27

Інтерв'ю з наставником ФК "Львів" Степаном Юрчишином про підсумки сезону і плани на майбутнє - http://daily.lviv.ua/?newsid=16617

Тарас Задорожний - 20-6-2008 у 10:30

В Кіндзерського вже є Княжа в Київській обл. ТОго не думаю, що він буде тягнути ФК Львів сюди

Dmy - 20-6-2008 у 14:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
В Кіндзерського вже є Княжа в Київській обл. ТОго не думаю, що він буде тягнути ФК Львів сюди
Одна з версій була така, що Кіндзерський поміняє їх місцями

Тарас Задорожний - 20-6-2008 у 14:50

Та не такий страшний Кіндзерський, як його малюють :)

Юрій Сєров - 20-6-2008 у 16:02

Були чутки, що Княжа переїде в Добромиль і буде грати в першій лізі (в яку щойно вийшла), а ФК "Львів" переїде на київщину.
Але так виглядає, що ФК "Львів" таки гратиме у Львові.

Dmy - 20-6-2008 у 17:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Та не такий страшний Кіндзерський, як його малюють :)
Та не в Кіндзерському справа - проблеми поставали із львівським стадіоном. Якщо домовляться про "Україну", ніхто нікуде не поїде.

Юрій Сєров - 20-6-2008 у 20:08

Виглядає, що Садовий має з Кіндзерським кращі стосунки ніж з Димінським. Думаю, домовляться.

Dmy - 20-6-2008 у 20:53

А хто знає, чи займається зараз чимось футбольним пан Практика, який колись утримував досить цікавий ФК Львів, який потім здуру став Карпати-2 і розчинився в повітрі?

Степан Юрчишин - 24-6-2008 у 08:08

Але ФК Львів базується на футболістах лише із західного регіону... Не то, що Карпати...

Юрій Сєров - 24-6-2008 у 11:08

Це поки що.
Хоча Вам можливо видніше :)

Степан Юрчишин - 25-6-2008 у 20:03

То лише нік... Я не є автентичний Юрчишин.

Андрій Пелещишин - 26-6-2008 у 09:00

Це зле. Пропоную Вам змінити нік на справжнє прізвище або зареєструватися знову.
Інакше я буду змушений обмежити доступ до Форуму.

Юрій Сєров - 26-6-2008 у 11:27

Цитата:
То лише нік... Я не є автентичний Юрчишин.

Шкода. :( А було б круто! :)

Юрій Сєров - 8-7-2008 у 18:34

Керівництво ФК "Львів" домовилося з керівництвом "Карпат" про спільне використання стадіону "Україна".
Побачимо, чи витримає газон і стільці таке навантаження.
Якщо ж ФК "Львів" затримається у вишці побудова стадіону до Євро набуває сенсу.

Тарас Задорожний - 9-7-2008 у 09:03

та чого не витримає

Юрій Сєров - 10-7-2008 у 03:06

Пригадай харківський весною цього року.
Правда там місцевий "агроном" щось наекспериментував, але все ж таки...

Олексій Мірошниченко - 10-1-2009 у 11:24

Знайшов сьогодні інформацію що ФК "Львів" на межі банкрутства....Цитую "ФК «Львов» испытывает сейчас грандиозные проблемы. Увы, экономический кризис коснулся всех, а футбольные коллективы, и без того – не самые прибыльные проекты, и вовсе попали под жесткий удар нынешних финансовых реалий Украины.

Боссы клуба, которым принадлежит и команда первой лиги «Княжа», ощутили на себе всю «прелесть» снижения доходов, которые упали в несколько раз, поэтому клуб низшего дивизиона теперь будет получать куда меньше финансов, так как было решено не «распыляться», и сфокусировать все силы на ФК «Львов».

При этом подтвердилась информация о том, что ФК «Львов» ведет переговоры с белорусским полузащитником Валентином Белькевичем (напомним, что экс-капитан «Динамо» собирается завершить карьеру), однако трансфер вряд ли состоится из-за существующих финансовых реалий.

В свою очередь руководство ФК «Львов» пообещало сделать все, чтобы команда была полностью готова к старту второй части чемпионата страны."http://www.mobus.com/163902.html.
Невже це правда і український чемпіонат може залишитися без львівського дербі? Було б шкода....адже, на мою суб'єктивну думку, це мабуть, разом з харковским, єдині матчі в нашому чемпіонаті котрі мають право назіватися "Дербі" з великої літери...

Юрій Сєров - 10-1-2009 у 12:16

Думаю, що то качка.
Перед новим роком Кіндзерський обіцяв, що все буде ОК. Що бюджет у гривнях, тому зарплати гравців у доларах трохи впадуть...
Таке сьогодні можна написати про кожен клуб вишки.

Павло Новик - 10-1-2009 у 13:11

Та такі новини можна писати про 60% клубів УПЛ та 80% першої ліги. Вон Фк Харків замість туреччини до Крима полетів

Олексій Мірошниченко - 12-1-2009 у 14:03

хотілося б вірити що то є качка...всеж таки дуже цікавий самобутній колектив там підібрався...хоча мені дуже неподобаються чутки про можливу появу у складі команди легіонерів. Невже все так погано з вихованням власних кадрів? Всеж таки раніше Захід був кузнею кадрів для вітчізняного футболу.

Юрій Сєров - 12-1-2009 у 14:06

В принципі у ФК багато вихованців західного футболу.
Легіонерів чи не легіонерів, але кількох досвіченх гравців треба. От якби Гусіна, Федорова взяли, було б непогано.

Олексій Мірошниченко - 12-1-2009 у 17:06

ну щодо Федорова я не знаю...дуже травматичний гравець, на мою думку вряд чи він чимось допоможе, а Гусін...незаперечую...хоча краще когось у напад придбали, а то атака м'яко кажучи "не блещет".

Юрій Сєров - 12-1-2009 у 18:24

Треба. І не тільки у напад.

Олексій Мірошниченко - 14-1-2009 у 14:58

Доречі в ФК "Львові" вагаються ще щодо Ващука. Цитую "Самый опытный игрок одного из аутсайдеров чемпионата ФК Львов Владислав Ващук может покинуть команду.
"Львовский клуб я не покинул, и этой зимой, возможно, не покину. Ну а решиться этот вопрос должен в среду во время встречи с президентом клуба Юрием Киндзерским", - рассказал 34-летний футболист Спорт-Экспрессу в Украине.

"Контракт со Львовом был подписан по системе "полгода плюс полгода", так что сейчас как раз подошла необходимость обсудить будущее".

Ващук рассказал, что с радостью останется во Львове, поскольку не любит маленьких перебежек. "Разве что если поступит интересное предложение из-за рубежа".(с)
http://www.mobus.com/165018.html Чесно кажучи маю надію що Кіндзерского ще зостався здоровий глузд, всеж таки Влад,незважаючи на прикру травму був серед найкращіх...