Форум Рідного Міста

Перші барди України. До 50-річчя Сергія Шишкіна

Тарас Сокальський - 22-6-2008 у 09:03

Надибав на сторінці Сергія Шишкіна на Однокласниках:

SribnaPidkova.jpeg - 50kB

Dmy - 22-6-2008 у 23:40

Ось. Про Шишкіна нагадали. То, може, хтось знає, де взяти трохи його музички? А то мп3 не викладають, диски не продають - суцільний гвалт:(

Марія Вибранівська - 23-6-2008 у 08:03

якого району районний будинок культури?

Тарас Сокальський - 23-6-2008 у 21:15

2 Марія -- Володимир-Волинського. Внизу дрібними буквочками...

2 Dmy -- знайшов в мп3 тільки Давню Любов -- http://www.pisni.org.ua/songs/362222.html
Босанови не має навіть пані Оля:(:(:(
Ну добре, ми тут з ним на Однокашниках наразі оціночками обмінялися, може, якесь спілкування зав'яжеться:rolleyes:

Тарас Сокальський - 23-6-2008 у 21:20

Цитата:
О жизни


На ювілейному концерті у луцькому “Світязі” нотами композитору Сергію Шишкіну слугували...
Якби Шишкін не мав “вдачу дорослого підлітка” (з його пісні), хтозна, чи крокувалось би йому по житті так оптимістично. Жваво, не соромлячись трясти-смикати потрібних людей, не боячись надокучати друзям, він собі живе-співає та знає своє: ціна йому – висока, мистецтво – штука прекрасна, а святковість душі – неодмінна передумова щастя.
Він має право так думати. Усе перевірив на собі. Геть чужі помилки! У кожного своє життя і свій шлях (згадаймо Шевченка) широкий. Та не всі готові так, як Сергій це робить, на всю ширину шляху розправляти плечі, “розхитувати хмарини”, з двох варіантів обираючи собі тільки один – мажорний!
Не гріх укотре нагадати, що так було не завжди. Отож із розповіді про це і розпочав ювілейний концерт володимирського композитора його давній друг Василь Ворон (облуправління культури) у залі ресторану луцького готелю “Світязь” позавчорашнього вечора. Цей захід завершував сезон щовівторкових концертів живої музики у рамках проекту Луцьк-Life.
Так, коли Сергій Шишкін появився у музиці, він давив публіку гнітючим настроєм. І вибирав мінор. І так було довго. Опускаючи середину між “до” і “після”, скажемо – наразі в Шишкіна запалу стільки, що на всіх може стачити. Його незмінним постулатом нині є твердження: “Ніхто, якщо сам про це не подбаєш, не зробить тобі свята”. Беручи до уваги недавні підрахунки соціологів, українці не є аж надто вже роботящим людом: чого вартує кількість святкових днів у цьогорічному травні, яка перевищує річну норму американської відпустки. То вже якщо про це, то Шишкін з тих, хто у числі перших стояв би у списку найзаповзятіших святкувальників. От що вміє, так уміє. Живий приклад: мало того, що ”порішав”, аби у Володимирі проходив волинський тур всеукраїнського молодіжного фестивалю авторської пісні “Срібна підкова”, так ще й дата його проведення цілком збігається із шишкінським днем народження – 26 червня. Світлана Кош



О работе


час від часу заношу важливі речі сюди http://shyshkin.blogspot.com/ і сюди регулярно і дуже швидко http://poglyad.net.ua/

http://www.odnoklassniki.ru/user/86673104978

Dmy - 23-6-2008 у 23:15

Дякую. В Олі, мабуть, точно нема, хоча на Промені кілька пісень мусять бути (нйшвидше - у Вероніки Маковій). У мене є штук 6 на касетках - саме із Променя. А Боссу нову років 10-12 тому 2 канал крутив ледь не до затьору, просто як Вєрку Сердючку якусь.

На Піснях Шишкін, справді, лише один, але під настрій я качнув майже весь альбом Наталки Криничанки (це - не офтоп: вона є на афіші).

Тарас Сокальський - 8-7-2008 у 11:33

http://poglyad.net.ua/

Тарас Сокальський - 21-8-2008 у 20:17

Цитата:


Тарас Сокальський Доброго дня!

Перепрошую, що потривожив, але згадалося -- крутили колись на Промінчику групу "Демісія", пісенька "Зимова мрія". Ви часом не причетні до її написання?
21 серпня 2008 11:08



Сергій Шишкін -- www.pogly ... Не причетний . Я її просто для них написав, а вони десь навіть запис загубили.
21 серпня 2008 11:19

Тарас Сокальський "Я її просто для них написав" -- впізнається дякую

запис загубили -- можу допомогти, в мене зберігся Вірніше, в мене зберігся не дуже якісний, трансляція була з фоном... Але пару років тому впіймав на слові Олю Смоляр з Промінчика, і змусив її вислати на диску. А от Босанову вона не знайшла
21 серпня 2008 13:11


Сергій Шишкін -- www.pogly ... Босанова десь в мене на мінідиску бовтається. Мабуть запис теж не дуже якісний. Бо в ті часи спочатку писалось на плівку, а вже тоді зганялось на що вдасться. Але я її зараз живцем виконую з гітаристом. Взгалі збираюсь на Уніжі 23-го виступити. Дуже близький мені по духу цей фест. Аську маєш?
21 серпня 2008 13:42

Тарас Сокальський "Аську маєш?" -- ні, не дружить Ася зі мною "Босанова десь в мене на мінідиску бовтається" -- хе-хе, а як би то її для всенародного стягування десь вивісити? "збираюсь на Уніжі 23-го виступити. Дуже близький мені по духу цей фест" -- Упіхів Вам 21 серпня 2008 16:14

Сергій Шишкін -- www.pogly ... Планую записати всі хіти в акустичному варіанті - це мені зараз цікавіше. Потім буду робити промо. Там буде Босанова і не тільки.
21 серпня 2008 20:03

Тарас Сокальський Суперово Чекаємо. А можна промо вже почати (ну хоча б у вигляді цитування Вашого останнього повідомлення по інших сайтах)?
21 серпня 2008 20:09


Сергій Шишкін -- www.pogly ... Думаю можна. Я хочу в Унежі провести переговори з Владом Кириченком - власником "Нашого Формату". І якщо Тобі вдасться організувати кампанію в підтримку, ці переговори будуть куди ефективніші. Буде на що посилатись. Бо Влад , при всій повазі до нього, запросив мене на фест "вглуху"... тобто ніколи мене не чув, а тільки послухав таких авторитетів як Грицько Лук"яненко з Рутенії, Сашко Положинський, Сергій Архипчук. Ну і, звичайно, я добряче подумав про те: як до нього звернутись і про що саме в тому зверненні написати.
21 серпня 2008 20:26

Тарас Сокальський Ну, повноцінна "кампанія в підтримку" мені не по зубах -- так, розкидаю по кількох форумах, де мене добре знають і не обізвуть спамером
21 серпня 2008 20:32


Сергій Шишкін -- www.pogly ... Та на це і не розраховую. Це було б наівно . Просто виросло ціле покоління, яке мене ніколи не чуло. Часом це мені дуже грає на руку . Моя поява на деяких національно визначених фестах часом справляє фурор і виникає питання в людей: де взяти музику?. А колись продюсери мені говорили зовсім інше... І понавидавали...
21 серпня 2008 20:38

Dmy - 21-8-2008 у 20:39

А Босу таки дарма не дав:(

Тарас Сокальський - 21-8-2008 у 20:40

"Лишається надія"(с)
:saint:

Dmy - 21-8-2008 у 20:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
"Лишається надія"(с)
:saint:
Це - не Шишкін

Тарас Сокальський - 21-8-2008 у 21:17

ну тоді
"Зависає в небі щось подібне до журби, це моєї мрії нестійка основа..."

Тарас Сокальський - 22-8-2008 у 12:31

UPD
Цитата:
Сергій Шишкін -- www.pogly ... Вийшло добряче інтерв"ю...! Тільки смайликів, що настрій передають, нема. Щодо Босанови, то не тому не дав, що зажав, а тому, що не перевів з міні-диска в інший формат . Зараз виступаю тільки живцем. А знайти час, щоб когось напрягти і перегнати - трохи марудно і менінгітно. Тим більше, що давно змінилась концепція звуку. Зараз такі речі треба видавати в догонку. А в мене то матеріалу було записано на 5 альбомів. Тепер буду думати: як їх переформатовувати . Бо є пару акустичних тільки під ф-но. Є два з електронно-комп"ютерним аранжуванням ( Босанова власне в першому з них). А є ще один з рок -гуртом ( колись в Маркіяна Дрібнюка записав в два прийоми 2000-2001). Тільки розкручувати їх не було ні здоров"я, ні бажання... Тепер ситуація змінилась і я до того дожив... Бо не сидів, склавши руки, а робив фести, писав для дітей, молодих просував. І, Головне!, що тепер вже хочеться, бо тепер вже є для кого !
21 серпня 2008 22:22

Тарас Сокальський - 1-9-2008 у 09:59

Цитата:
Я дуже хотів туди поїхати! В часи безпардонних спекуляцій та героїзації історичного минулого «професійними патріотами» дуже хотілося побувати там, де збирається молода українська еліта. Де українські бізнесмени роблять це за свої гроші, ангажуючи для реалізації своїх ідей кращих фахівців. І це є запорукою того, що не буде чергової профанації української ідеї. Де за вхід на територію української форматності молоді люди готові платити. А не за бюджетні кошти звезуть аби кого, щоб тільки черговий раз збити достатню кількість «біомаси» і набрати сумнівних балів. Де можна зустріти кращих українських виконавців, літераторів і спілкуватися з ними в дискусійних клубах і поза ними. І все це на екологічній чистій території без алкогольного дурману, за чистоту якої дбають самі учасники. Де українці почуваються самодостатніми і вдячні за це в першу чергу самим собі , а не черговому «таваріщу Сталіну за наше щасліває дєтства»…
http://www.unizh.com.ua/news/43

Тарас Сокальський - 19-9-2008 у 00:21

Цитата:
... З того пам'ятного, бо найпершого, «Оберегу» на пам'ять, насправді, залишилося не так вже й багато. Декілька висріблених через неякісну «совоцьку» фотохімію та недотримання технологій чорно-білих плівок, підписані в ейфорійному пориві «самвидавівські» афіші, зо дві аудіо-касети «живого» запису концерту учасників, зробленого добрим приятелем на тоді абсолютно «крутому» японському однокасетнику прямісінько з глядацького залу, саморобна посвідка репортера неіснуючого видання і такий же саморобний пасок до старенького «Києва» із демонстративно нашитою прибалтійською декоративною стрічкою в національних барвах ...

http://kataklysmosfactory.com/index.php?id=175

Тарас Сокальський - 2-4-2009 у 10:52

http://sergiy-shyshkin.livejournal.com/
:)