Форум Рідного Міста

На вихідні - до Львова!

Роман Голощук - 16-7-2008 у 13:28

Британське видання «The Times» опублікувало складений рейтинг десяти європейських міст, де найкраще провести вихідні. Львів у рейтингу посідає третє місце. Випередили Львів французьке місто Ля-Рошель та бельгійське місто Гент.

Як зазначено у виданні: “Маленькі затишні кав’ярні цього міста можуть змагатися навіть із віденськими. А вулиці та архітектура нагадують про Прагу”.
Крім цього до списку увійшли такі міста, як: Валенсія, Кельн, Утрехт, Ґетеборг, Белград, Болонія, Ставангер та інші.

Джерело: http://www.timesonline.co.uk/tol/travel/holiday_type/breaks/article...

Юрій Сєров - 16-7-2008 у 19:52

Хм... Мабуть хтось серйозно проплатив Times, щоб вони таке написали.
Я б точно склав інший список 10 міст. :)

Андрій Пелещишин - 16-7-2008 у 20:03

А чого до Львова погано на вихідні?

Odarka - 16-7-2008 у 21:21

Юрко, своє місто треба любити і поважати, а воно у нас дійсно красиве!

Юрій Сєров - 16-7-2008 у 21:42

Я не про те, що воно некрасиве чи я його люблю/не люблю, а про те, що як на мій смак, в Европі точно є 10 міст, які заслуговують на більшу увагу. Можливо це тому, що я живу у Львові.
Та й прямого авіа-рейсу з Британії немає :( У пропозиції вказано LOT.
Я так зрозумів, що це список 10 міст "другого ешелону".

Рост - 16-7-2008 у 23:43

У Львові ще живий дух древності. Не євровідремонтовані фасади, а такі, якими вони були створені сто, двісті років назад. А хто, як не британці вміють цінувати такі речі. Правда, вони у себе це цінують з надмірною долею фанатизму :)
Так що старі вулички Львова - це місце, де все ще можна вживу зустрітись з історією. Це дійсно цінувати треба.

Юрій Сєров - 17-7-2008 у 04:53

Пригадую мешканці однієї прибалтійських столиць були дуже невдоволені тим, що брити приїжджають до них на дешеву випиву і дешевих дівчат. Як наслідок, цілу ніч крики, бійки, уранці тротуари забльовані, і т.д. і т.п. Тобто такии туристам вони були не дуже й раді, але це окрема розмова. До чого я вів? Просто фраза " хто, як не британці вміють цінувати такі речі", нагадала речі, які можуть цінувати брити :) . Тобто я погоджуюся, що частина людей приїде помилуватися на старовину, але не всі - це точно :)

А відносно теми, то таки погоджуся з вами, що у Львові на 2-3 дні є що подивитися. Але зостануся при своїй думці, що до Львова треба їхати, коли вже об'їхав усі інші відомі туристичні місця. Тобто, місце в 10 це закруто.

Руслан Кравець - 17-7-2008 у 09:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
... Але зостануся при своїй думці, що до Львова треба їхати, коли вже об'їхав усі інші відомі туристичні місця ...


Ну взагалі-то, у заголовку статті так і сказано:

"The 10 best new European city breaks.
Done Paris and Rome? Try these ten classic historic destinations, from France to the Ukraine."