Форум Рідного Міста

кальян

Надія Баловсяк - 18-7-2008 у 10:03

є у Львові заклад де можна покурити карьян?

Роман Голощук - 18-7-2008 у 13:41

"Вежа крамарів" що на проспекті Свободи і на столиках що під нею.

Надія Баловсяк - 18-7-2008 у 13:45

а можете точніше зорієнтувати?

хочу завтра спробувати

Роман Голощук - 18-7-2008 у 13:48

Це у самому центрі - як іти до Оперного театру з лівого боку буде купа столиків і над ними вежа - питати там.

Тарас Гулка - 18-7-2008 у 21:03

На Левандівці відкрився гарний терецький ресторан "Босфор".
Власник турок і більшість страв за турецькими рецептами, навіть є турецька піца.

Там є кальяни і гарна обстанівка. Ціна кальяна від 75 до 150 грн в залежності від наповнювачів і основи.

Адреса вул. Низинна 75А (можна добратися по Гніздовського - це бічна Широкої між Церквою і базарчиком). Якщо на маршрутці - то 56 їде повз ресторан.

Колись був кальян в ресторані "Шико" (чи зараз там є - не знаю) - це зліва від Цирку, в приміщені готелю цирку.





Ярема П. - 18-7-2008 у 21:50

Яка це Низинна! Це вул. Гніздовського. Хіба можливо адресу їм дали від Низинної... Якщо питати, то питати як пройти чи проїхати до протезного заводу, а а це якраз навпроти зробили в колишньому гастрономі. Ресторан, як на мене, паскудний, відразу з перших днів можна було побачити народ 90-х років з розпальцовкою і крутих тачках. Ціни трохи зашкалюють, явно на рівень трохи вищого середнього розраховано.

Тарас Гулка - 18-7-2008 у 22:23

Напевно таки Гніздовського, бо Нризинна занадто коротка, щоб мати 75А :)
Стосовно ресторану, то, я був один раз, людей не було взагалі, лише кілька відвідувачів (тому стосвно "розпальцованих" нічого не скажу ), обслуга була на висоті. Ціни, звичайно, вище серенього, але як на ресторан, то нормальні.