Форум Рідного Міста

Маршрутка Львів-Київ

Sergi Adamchuk - 20-7-2008 у 18:49

Підкажіть будь-ласка телефон за яким можна забронювати місця на маршрутку Львів-Київ

Може ще хтось підкаже, звідки вони відправляються? за яким розкладом?

Hanor Narasson - 20-7-2008 у 20:32

http://www.bus.com.ua

Львів = автовокзал на вул.Стрийській
Львів-2 - в кінці вул. Богдана Хмельніцького
Львів-8 - біля головного зал. вокзалу

Sergi Adamchuk - 20-7-2008 у 20:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
http://www.bus.com.ua


Дякую, але тут схоже тільки автобусні рейси.
А приватні рейсові маршрутки ходять?

Ярема П. - 20-7-2008 у 20:56

Та ну, 650 км приватна маршрутка? Я машиною найскоріше за 6.5 годин доїджав, та і то...

Hanor Narasson - 20-7-2008 у 21:46

Приватні? Так і ті автобуси не дуже сильно публічні...:baddevil:
А чому не влаштовує великий автобус?

Sergi Adamchuk - 21-7-2008 у 06:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А чому не влаштовує великий автобус?


Ключовий момент, щоб можна було заздалегідь подзвонити і забронювати місця. А тут я не знайшов телефону.

Я так і з Луцька часто їздив.
Можливо поїздом і зручніше в дечому, але якщо квитків нема, то й вибору особливо нема.

Hanor Narasson - 21-7-2008 у 06:51

Дивно чути скаргу користувача інтерненту, що немає телефону, якщо є можливість бронювання через мережу.:lol:

Тарас Задорожний - 21-7-2008 у 08:44

Нема такої маршрутки і певно не буде. Занадто вже зручне сполучення залізницею і звичайними автобусами. Доїхати, наприклад в Чернівці, з Києва автобусом складнувато, тому існує ще маршрутка, яка дорожча за автобус. А до Львова навіть на Великдень за день можна взяти квитки на автобус. ТО на біду та маршрутка?

Sergi Adamchuk - 21-7-2008 у 09:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Дивно чути скаргу користувача інтерненту, що немає телефону, якщо є можливість бронювання через мережу.:lol:

Так то воно так. Але наскільки то надійно, бо досі я телефоном бронював на сполучення Луцьк-Київ, то проблем не було, а от тому сайту якось не дуже довіряю.
Тим більше їду не з самого Львова, а з Рави-Руської через Львів, якщо ввечері не сяду на Київ, то мені доведеться повертатись до Рави, а вночі дорога Львів-Рава обійдеться значно дорожче ніж до Києва.

Ну добре, покладатимусь на пораду Тараса, спробую взяти квиток на автобус заздалегідь. Бо на неділю зі Львова до Києва вже нічого на поїзд нема.

Hanor Narasson - 21-7-2008 у 21:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sergi Adamchuk

Тим більше їду не з самого Львова, а з Рави-Руської через Львів, якщо ввечері не сяду на Київ, то мені доведеться повертатись до Рави, а вночі дорога Львів-Рава обійдеться значно дорожче ніж до Києва.


А для чого вечером їхати з Рави на Київ через Львів????:o
Доїжджаєте автобусом до Червонограда, о 21.28 сідаєте на 660-тий "Степан Бандера" :saint: і о 10.35 - в Києві. зараз http://www.pz.gov.ua показує на 27-е 17 купейних і 26 загальних. Так що не гайте часу - біжіть до каси!

Sergi Adamchuk - 22-7-2008 у 07:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А для чого вечером їхати з Рави на Київ через Львів????:o
Доїжджаєте автобусом до Червонограда, о 21.28 сідаєте на 660-тий "Степан Бандера" :saint: і о 10.35 - в Києві. зараз http://www.pz.gov.ua показує на 27-е 17 купейних і 26 загальних. Так що не гайте часу - біжіть до каси!


По-моєму, хтось занадто довіряє сайтам ;)
Я й був у касі, зі Львова тільки люкси є. Навіть якщо до Червонограда і ближче, то до Львова набагато більше маршруток їздить.

Hanor Narasson - 22-7-2008 у 09:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sergi Adamchuk

По-моєму, хтось занадто довіряє сайтам ;)
Я й був у касі, зі Львова тільки люкси є. Навіть якщо до Червонограда і ближче, то до Львова набагато більше маршруток їздить.

1. Безглуздо не довіряти "шлюзові" до системи "Експрес-УЗ" :rolleyes: Зверніть увагу, що сайт офіційний залізничний.
2. Я пропонував їхати не зі Львова, а з Червонограда. То зовсім інша станція, у неї окрема кількість квитків до продажу.
3. Вам потрібно більше однієї маршрутки, щоб доїхати?:lol:

Ірина Роздольська - 22-7-2008 у 11:05

Питання до Ханора - наскільки правдива інформація про місця, яку видає цей сайт?

Роман Ромашка - 22-7-2008 у 12:28

100% правдива. Вирішив поїхати на Славське-Рок. Як і на pz.gov.ua виявилось що з квитками голяк повний. Одні СВ або на 7й. Але він приїджає пізно дуже. Почав шукати альтернативу. Виявилось що як варіант можна експресом до Львова доїати і ч-з годину 99м до Славська і що квитки є. Як виявилось що ситуація з витками один в один як написано на сайті.
Щодо маршруток до Львова з Києва то їх в природі не існує. На автолюкс можна забронювати квитки.
Бувало таке що касири нагло казали що квитків немає, хоча я то знаю що їхній "Експрес" каже. Одного разу чуть не дійшло що вимагав у касира телефон її начальника. Зрозумівши що не на дурака попала продала "останній" квиток. :lol:

Hanor Narasson - 22-7-2008 у 19:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка

Щодо маршруток до Львова з Києва то їх в природі не існує. На автолюкс можна забронювати квитки.

Автолюкс (сам, як такий) зі Львова місця чомусь не бронює (інформація з їх сайту).


Шлюз до Експресу на сайті Південної залізниці = інформації, яку бачить невправний або лінивий касир.
Пояснюю:
Інформація про місця зберігається в різних ВЦ. Їх багато, але Україну обслуговує тільки ВЦ:К ("Київський").
Щоб зменшити трафік між ВЦ, по замовчуванню кожному дається квота на "зворотній виїзд", тобто, якщо купуєте квиток на поїзд , який відправляється з української станції, у "чугунки" :saint: або "підів":saint:, то в першу чергу система шукає місця в "квоті зворотнього виїзду" на "рідному" сервері (білоруському або одному з російських).
Якщо місць немає (розкупили, або взагалі на цей поїзд не виділяють квоту для інших залізниць), то потрібно зробити запит "з ключем", конкретно для УЗ: ВЦ:К - тоді система звернеться саме до того ВЦ.
Про ключ знають не всі касири.:mad:
Як робити на сайті Півд.зал. запит "з ключем" - не знаю, бо просто не було потреби купувати квиток від станцій не УЗ.

Є ще й інші шлюзи, зокрема в російський "Экспресс-3", деякі з них платні. Якщо Вас це дійсно цікавить, то спитати можна тут: http://forum.railwayclub.info/