Форум Рідного Міста

Порадьте місце для святкування річниці весілля

Марина Яницька - 22-7-2008 у 15:04

Добрий день!

Минулого року, хто пам'ятає, ми робили весілля у Львові. Завдяки вашим порадам і безпосередній допомозі все пройшло чудово. Тепер наближається річниця нашого подружнього життя і ми плануємо з друзями знову приїхати і відсвяткувати цей, поки що, найважливіший день у нашому житті. Рік цей минув швидко, але був наповнений різноманітних подій і вражень. Ми все ще щасливі разом і кожного дня дякуємо Богу, що поєднав нас!

Хочу тепер спитати, де ви порадите відсвяткувати річницю?. У тому ж самому ресторані(Афродіта) не хочемо, хоча нам там дуже сподобалось, але хочеться не урочистого столу, а чогось більш легкого, веселого, невимушеного, тим не менше чогось притаманного лише Львову, наскрізь пронизаного саме його духом.

Щиро дякую за допомогу!;)

Горват Корнелія - 23-7-2008 у 08:19

Природа, а ось -де, це вже вибір за вами.

Станкевічас Сергій - 23-7-2008 у 18:03

Марина!
Якщо Ваше весілля було у Львові, тоді доречно було би річницю відсвяткувати десь в іншому місці.
Наприклад, кажуть досить непогана ідея - злітати на Мальдіви.
Не пошкодуєте.
Правда це трішечки коштує;););)

Ярема П. - 25-7-2008 у 21:09

А як конкретно святкувати? З гістьми чи самі, вдвох?
Я б святкував вдвох (та і святкую зрештою;)), це кінець кінцем Ваше свято... І просто б десь поїхав на кілька днів. А прив’язка до міста не дуже доречна, можна просто відвідати, десь посидіти, походити, згадати де весілля відбувалося... І вперед далі - життя на місці не стоїть.

Марина Яницька - 29-7-2008 у 12:21

Стосовно Мальдів - це чудово, але матеріально не потягнемо та і відпустка вичерпана вже. У Львів на річницю їдемо на вихідні(то ще й буде свято Дня незалежності). Спершу рішили удвох, але друзі, які були минулого року з нами на весіллі, сказали, що таке не пропустять! Ще й пляшку шампанського викупили того року і мають з нами її розпити у цей день. Тому і питаю, може хто порадить кафе або бари, бажано у старій частині міста, веселі і затишні!

Дякую.:)

Ірина Роздольська - 29-7-2008 у 12:36

Що ще можна порадити, от кнайпи, ресторани та відгуки про них: http://myrelax.com.ua/category/4/2

Марина Яницька - 29-7-2008 у 13:40

Оооо!

Дякую!

Впевнена ми щось із цього точно виберемо. :sing:

Марія Вибранівська - 29-7-2008 у 14:14

Недавно були на святкуванні дня народження в ресторанчику "Гуцульська гражда", на вул. Володимира Великого. Сподобалося дуже. Стиль оригінальний, можна посидіти в типу колибі, можна в залі, кухня знаменита, жива музика, ставочок з качками. Ніколи не думала, що у Львові є такий мальовничий куточок. Це на початку Володимира Великого, навпроти автобусного з-ду, за видавництвом. Тел. 295-41-40, 295-41-42.
P.S.
Я не маю відношення до цього ресторанчику, тому це - не реклама. А телефон записала, щоб самій скористатися при потребі.

Андрій Пелещишин - 29-7-2008 у 14:38

ага, непогане місце. Там можна величезного ведмедя порозглядати.

Тарас Ільчишин - 31-7-2008 у 15:59

В мене саме там весілля буде )

Марія Вибранівська - 31-7-2008 у 16:47

Обовязково візьміть гарного тамаду. Без розумного, дотепного і тактовного розпорядника не обійтися. Особливо якщо людей більше 50.

Тарас Ільчишин - 31-7-2008 у 21:53

домовились з тамтешніми музиками - гарно ведуть ). Особисто не бачив справді дотепного тамади, бачив професійних споювачів, клоунів, але таких справді, щоб аж аж, то ні (, тому і домовились з ними.

Ярема П. - 31-7-2008 у 22:19

Прийду запорожцем :baddevil:

Марія Вибранівська - 1-8-2008 у 07:54

А давайте всі гуртом!...

Тарас Ільчишин - 1-8-2008 у 09:31

13 вересня ;)

Роман Голощук - 1-8-2008 у 16:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
В мене саме там весілля буде )


То вже треба нову гілку на тему весілля Тараса робити ;)

Ярема П. - 1-8-2008 у 18:22

Та, хай описує там приготування та скільки $ на то все пішло. Може декому, прочитавши, і розхочеться весілля роботи :o

Андрій Пелещишин - 1-8-2008 у 18:41

Мені здається, що ціни там десь у половину дорожче, ніж середні

Тарас Ільчишин - 1-8-2008 у 22:01

ну не сказав би, що аж такі дорогі - зимою домовлялись, то було 165грн з людини без мясного, солодкого і горілки. В той час середні ціни були 120-140. Високі ціни - це були 200-250грн за особу. ЗАраз ще не виходило попасти туди, щоб уточнити. Думаю на тижні зайду ). Ну що я зроблю, як хотіли саме український стиль )

Марія Вибранівська - 16-9-2008 у 08:11

Тарасе Ільчишин, можна привітати з знаменитою подією в Вашому житті?

Тарас Ільчишин - 16-9-2008 у 09:35

Можна :saint:

Марія Вибранівська - 16-9-2008 у 09:55

Щиро вітаю!!!
Бажаю, щоб вистарчило вам мудрості пройти весь свій життєвий шлях разом з обраною собі половинкою пліч-о-пліч, міцно взявшись за руки.
Щастя вам та любові!

Тарас Ільчишин - 16-9-2008 у 13:14

дуже дякую )