Форум Рідного Міста

Відпустка 2008. Які плани?

Роман Голощук - 30-7-2008 у 14:37

Форумчани, як і де плануєте відпочивати/відпочили?

Ярема П. - 30-7-2008 у 14:43

Треба подвійні опції. Я б вибрав у горах і на фазенді.

Марія Вибранівська - 31-7-2008 у 08:18

На Дніпрі, в палатці на острові біля м. Ржищів. Краса неймовірна!!!
Видотерапія...

Роман Голощук - 31-7-2008 у 11:54

Ех, мені відпочинок "тільки сниться" :)
А так хочеться в Карпати! Можливо, таки вирвусь на кілька днів у серпні.

Катерина Задорожна - 31-7-2008 у 11:58

Хочу скрізь... і на море, і в гори... надіюся, хоч шось із того вийде.

Ярема П. - 31-7-2008 у 13:47

Ага, надія помирає останньою....

Катерина Задорожна - 31-7-2008 у 14:23

Помре хіба після відпустки :sing:

Марія Вибранівська - 31-7-2008 у 16:26

Ой, Яремо, оптиміст же ти!...
Знаєте, яка різниця між оптимістом і песимістом?
Песиміст каже:" Ох, мені так погано, що гірше вже не буде..."
Оптиміст: " Буде! Буде! Буде!"

Рост - 1-8-2008 у 19:35

А я став селянином :) Купив хатину в Уневі. Нарешті. Там і буде в мене трудотерапія :) Вже один день на це потратив - скосив 25 соток лісу (бо назвати двометрові кропиву і будяки травою язик не повертається), а решту 20 соток трави залишив на інший раз :) Ще хату треба привести до порядку. Але на повітрі працюється просто чудово. Втомлюєшся, бо роботи багато, але всередині ніби світло якесь світиться. А в місті після такої роботи просто будеш мертвим.

Роман Голощук - 15-8-2008 у 20:16

Осмолода 2008
Ось, нарешті, вдалося вирватися на кілька днів у гори. Колектив підібрався бойовий: я, дружина з донькою (рік і 9 місяців), сестра дружини та ще один форумчанин Василь Литвин :) Вирішили їхати на старе місце - в селище Осмолоду Рожнятівського р-ну Івано-Франківщини де ми святкували Новий Рік.
Їхали машиною – до Стрия дорога супер, далі більш-менш, і тільки за 20 км від Осмолоди були 2 ділянки зруйновані минулою повінню, але вже придатні для проїзду. Доїхали десь за 3 год. Зупинились у ґазди Володимира. Про умови проживання та контакти Василь писав ось у тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5350&page=2#pid76585
Погода нам сприяла – усі 4 дні нашого перебування була гарними та сонячними.
На другий день після приїзду ми з Василем „підкорили” гору Ґрофу висотою 1748 м.


Вигляд на Ґрофу з Осмолоди

По дорозі ласували чорницями та малиною, а також знайшли кілька білих грибів та козарів. Про „тихе полювання” докладніше описав ось у цій темі: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6614



Дари природи :)

Дівчата купалися та засмагали на річці Молодій. Увечері ми завжди палили ватру та готували шашлики або кури та чай на травах на мальовничій галявині коло річки.
На третій день ми продовжили з Василем займатися „активним туризмом” :) – вирушили на гірське озеро Росохан, яке знаходиться на висоті 1100 м. над рівнем моря та у 13 км. від Осмолоди. Озеро невеличке, зате з чистенькою та холоднючою водою. Я зміг зайти тільки по пояс :) На озері нас трохи покусали різні мошки та комарі.


Озеро Росохан

Добре, що назад нас трохи підвезли машиною - а то я вже після 20 км. вже ледве пересував ноги ;)
Останній день ми вже відпочивали – і поспали довше і нікуди далеко не мандрували.
Хотіли лишитись довше, але Василю треба було вертатися до Львова :( Так що відпочинок вийшов короткий, але цікавий та насичений.

P.S. Заважав один недолік – далі возять ліс – практично кожні 10 хв. починаючи з 5-ої ранку та до ночі їздили лісовози :(

Ярема П. - 15-8-2008 у 20:58

Вав, що й сказати... Молодці!

Роман Голощук - 17-8-2008 у 10:09

Трохи підправив фотки...

Горват Корнелія - 17-8-2008 у 10:25

Вчора була на озері Синевир та на водопаді Шипот. Непрофесійно, з мобілкою, але ....





Odarka - 17-8-2008 у 10:52

Ой як я вам по бюілому заздрю. Чудесні фотографії з гір...
Сподіваюся наступного року, нарешті, піти у похід в гори:)

Степанюк Василь - 13-9-2008 у 22:35

Літо закінчилось, а я тільки у відпустку зібрався... Хотілось і угори поїхати, і на море у "теплі краї"... Головне, щоб погода не підкачала!

Роман Голощук - 14-9-2008 у 11:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Літо закінчилось, а я тільки у відпустку зібрався... Хотілось і угори поїхати, і на море у "теплі краї"... Головне, щоб погода не підкачала!



Нічого страшного що літо закінчилося. Восени також можна гарно, а головне - дешевше відпочити ;)
Про різні варіанти та вартість відпочинку протягом оксамитового сезону читайте тут:
http://gazetapo.lviv.ua/city/2008/09/11/122247.html