Форум Рідного Міста

З"явився сайт першого у Львові інтернет гіпермаркету

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 09:26

У Львові з"явився перший інтернет - гіпермаркет


Інтернет - гіпермаркеті “Добре”.

http://www.dobre.lviv.ua

16000 найменувань товарів з гіпермаркету "Рукавичка" чекають на Вас.

Дизайн сайту витриманий у стилі українських традицій.
Зручний каталог товарів.

Заходьте, і вислослюйте Ваші враження.

Надія Баловсяк - 2-8-2008 у 10:09

фраза "Дизайн сайту витриманий у стилі українських традицій" порадовала

це як? :)))))))))

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 10:13

Ви дивились в дитинстві мультик про козаків (Я наприклад виріс на них). І там вони по сіль їздили. Нашим українським чумакам допомагати. Вам нічого то не нагадує? :-)

Андрій Пелещишин - 2-8-2008 у 10:51

Не сумніваюся, що студії українських мультфільмів Ви віддячилися за запозичення стилю.
Чи помилився? Невже Рукавичка може собі дозволити використовувати чужостворені художні образи без дозволу авторів? Не повірю!

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 11:05

рукавичка - фірма серйозна , і всі справи вирішуються з відповідальним підходом. повірте!

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 11:07

це не первинний сайт рукавички, а партнерський.

Надія Баловсяк - 2-8-2008 у 11:15

враження прямо скажемо -- вражають
м-да

я ото мрію про можливість купуваит продукти по інтернету
але в такому магазині я б не закуповувалася :))

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 11:20

чому? на базар любите ходити?
просто він кожного дня вдосконалюється, робляться фотографії продукції - 16 000 фото, погодьтесь не легка справа :)
можливо й Ви щось порадите?

Надія Баловсяк - 2-8-2008 у 11:40

> на базар любите ходити?

ги :)
тупо

не пораджу. я не дизайнер. а тупий юзер.

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 11:42

ок. Чернівцям привіт! :)

Надія Баловсяк - 2-8-2008 у 11:45

хм
не поніме
ну лан. сочтем за неудачную шутку

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 11:58

як бажаєте.

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 12:00

Наталя, а як у Вас в Чернівцях з подібними послугами?

Надія Баловсяк - 2-8-2008 у 12:09

чавой?
це ви кому?

Ярема П. - 2-8-2008 у 14:52

А чого такий резонанс із-за інтернетної Рукавички? Серед моїх знайомих я дуже мало чув добрих відгуків щодо їхніх товарів та послуг. Нарікання в основному на якість товарів та неможливість добитися заміни або повернення коштів. Але принаймні хоч пооглядати можна, як це виглядає, тоді як в інтернет-магазині отримуєш кота в мішку. Та і пост виглядає на рекламний.

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 15:13

Звичайно, якщо людина хоче про щось розповісти іншим, це і є своєрідна реклама.
А щодо огляду товару, то незабаром на сайті зявляться фотографії товару і клієнт зможе роздивитися, що і як він купує. Правда про це я писав трошки вище :-)

А щодо товарів в Рукавичці, то товар досить якісний і користується попитом. Заїдьте якось тудиі переконайдеся в тому, хоча би по чергах (порівняйте з іншими маркетами).

Горват Корнелія - 2-8-2008 у 16:58

Подивилася. Ціни, як на мене, все-ж таки нічогенькі. Ій-бо, краще на базарі. Продукція та ж, а вал на базарі більший, і відповідно є надія на свіжість.

Саша Тимощук - 2-8-2008 у 17:05

ціни такі ж як в Рукавичці. Звичайно базар тут більший авторитет. Але в порівнянні з іншими маркетами можна і посперечатися :-)

Тарас Гулка - 3-8-2008 у 21:48

Цитата:

Зручний каталог товарів.


Ви впевнені в цьому? Як на мене, то зовсіи не зручний, до того ж ще й з глюками. Натискаю розділ "Алкоголь" - попадаю в "Сир".
Дизайн на любителя. Мені не сподобався, навіть більше, відштовхнув.

Ергономіка відсутня. Досить довго шукав де є хоч якесь меню. ІМХО, на таких сайтах на першому місці має бути зручність, ергономіка, функціональність, а дизайн діло десяте.

Одним словом, згідний з п. Наталею. Я б теж в такому магазині не закуповувався :(


Надія Баловсяк - 3-8-2008 у 23:26

м-да
другий раз за тему помиляються в імені


як там -- "доктор меня все игнорируют"

Рост - 3-8-2008 у 23:55

Наталю, не переймайтеся! Все буде добре! :)

Рост - 4-8-2008 у 00:02

Якщо полишити жарти, то цікаво, оплата здійснюється уже після доставки товару? Тобто, якщо мені доставили продукт, який не сподобається за якимись критеріями, я можу відмовитись і на заміну мені привезуть другий?
До чого я хилю. Така послуга навряд чи буде популярною. Вона має бути орієнтована на людей, які самостійно не можуть зробити покупки, або на специфічні товари, наприклад, чергову пляшку горілки на забаву :)

Надія Баловсяк - 4-8-2008 у 00:33

"злые вы
уйду я от вас"

:mad:

Тарас Сокальський - 4-8-2008 у 01:46

Цитата:
м-да
другий раз за тему помиляються в імені
Певно, скучили за Наталкою:(

Тарас Гулка - 4-8-2008 у 06:55

Перепрошую за помилку, я не спеціально :saint:

Саша Тимощук - 4-8-2008 у 08:05

Клієнт розраховується тоді, коли отримав товар на руки.

Demyan - 4-8-2008 у 08:16

Як на мене справа без перспектив. я вже пробував такого роду. Хоча спершу проводився моніторинг і т.д.
На пакування, прийом замовленн йде багато часу значить треба багато людей, щоб на цьому заробоити потрібні великі замовлення. З вчасністю доставки можуть бути проблеми враховуючи затори а також що комусь треба в 10 на сихові а комусь з 10 до 11 на левандівці.
Але так чи інакше бажаю успіхів.

Щодо сайту троха не зручний. Щодо цін - в тому ж інтермаркеті я закупляюся дешевше.

Саша Тимощук - 4-8-2008 у 08:28

ціни всі як в рукавичці. розрахунок з клієнтом проводиться якраз по чеках рукавички. так що ціни не можуть бути більші :-)
це 100 %.

Demyan - 4-8-2008 у 08:48

Я кажу про інтермаркет - що там дешевше я закупляюся...хоча може як цього тижня поїду і зросли ціни:) зараз таке життя:) звісно я не рівняю ціни з магазинами.

Надія Баловсяк - 4-8-2008 у 10:35

не
ну ви такий дивний -- це я автору теми

от я незацікавлена особа. ну бо трохи далеко від Львова
так я кажу вам -- сайтик -- фігня. жахлива

я їх передивилась за свою журналістську кар"єру до фіга і більше

ваш -- "ужас-ужас". ну то чого ви тратите тут час і несете ще більшу фігню?
зробіть нормальний сайт а потім показуйте його людям.

-------------

про хороші і цікаві веб-проекти я пишу на відомому сайтику (-ах). про ваш -- на жаль - не напишу. бо напишу -- получу по шапці від шефа -- що це я анонсую такий ужас.

Саша Тимощук - 4-8-2008 у 10:49

Недарма Ваше ім"я навіть запам"ятати не можуть. :-)

Саша Тимощук - 4-8-2008 у 10:50

Така Ви відома журналістка :-)

Саша Тимощук - 4-8-2008 у 10:56

Набагато приємніше коли людина висловлює свою думку і цим хоче допомогти. Тут є такі. А є такі, що їх хлібом не годуй а дай когось обі....ти.
Але не те він і форум. нажаль.

Надія Баловсяк - 4-8-2008 у 11:00

маЛчик
я з вами сперечатися не буду
і не вам (і не відвідувачам форуму) судити про те, яка я -- відома чи ні

(я уже мовчу про те що впевнена -- попроси вас назвати відомих інтернет журналістів -- ви назвете аж нуль штук). і моя відомісьт визначається не фігзнаким-з-іменем-тимощук а сумою моєї винагороди за місяць

а те чим ви займаєтеся -- теж фігня

бо за такі речі платять великі гроші. це називається аудит сайту. є люди які цим займаються доволі грамотно. і дають кваліфіковані поради за великі гроші. а ви хочете на шару. ага, шас

а я -- да, не маю що робити і сижу и обсираю ваш сайтик. хобі у мене таке -- вчити молодь, ага.

Остап Шумин - 4-8-2008 у 11:09

Даа... заділа Надія Олександра за живе. Тим не менше згіден з Надією. Поблукавши хвилин 10 по інет гіпермаркеті зрозумів, що і легше і зручніше буде все-таки ЗБІГАТИ в маркет.

Надія Баловсяк - 4-8-2008 у 11:12

справа в тім що я дійсно надивилася таких проектів-одноденок дуж багато

і тепер бачу -- якщо стартувати -- то стартувати дійсно відразу супер
а не -- доробимо потім

Саша Тимощук - 4-8-2008 у 11:12

У вас хобі не вчити, а якраз те, що Ви й робите на форумах.

Модним людям то личить. І головне носика догори і угу гу яка я модна.

Читайте свої модні журнали і забудьте про той сайтик, бо де ще присниться в ночі. Де то такі жахи на ніч.


Надія Баловсяк - 4-8-2008 у 11:14

гиги

у мене не хобі, правильно
я за це гроші отримую - що вчу молодь

а сайтик я забуджу -- кажу ж -- на жаль я не живу у Львові
а от всі форумчани його не забудуть -- і -- більше ніколи на нього не зайдуть

навіть якщо він за пару місяців стане супер-юзабельним (знаєте таке слово? ;-) _

Саша Тимощук - 4-8-2008 у 11:24

І ВАМ файного просування ВАШИХ справ :-)

Андрій Пелещишин - 4-8-2008 у 12:03

Дискусію закриваю.
Олександра та Надію прошу надалі утримуватися від такого ведення дискусії, яку я спостерігаю тут