Форум Рідного Міста

Як Ви оцінюєте свою теперішню зацікавленість політикою

Юрій Сєров - 5-8-2008 у 02:31

"Якщо ти не цікавишся політикою, то вона зацікавиться тобою".
Схоже, мало кого це цікавить, бо переживши пік у 2004 році, участь простих громадян у політичному житті країни зараз практично мінімальна. Я маю на увазі відслідковування новин, обговорення політичних подій і т.д.
Власне захотілося дізнатися теперішнє ставлення форумчан до політики.
Якщо можна, то з коментарями чому саме Ви так ставитеся до цього питання.

Горват Корнелія - 5-8-2008 у 07:38

Проголосувала "Дуже рідко". Причини - зневіра.

Остап Шумин - 5-8-2008 у 08:07

"Зовсім не цікавлюся" напевно тому, що набридло... набридло слухати ту порипану, брехливу, демагогію. Друга причина - бережу здоров’я :)

Горват Корнелія - 5-8-2008 у 10:27

Згідна з п.Остапом, точне висловлювання.

Роман Голощук - 5-8-2008 у 11:04

Від політики таки не втечеш :( Так що періодично відслідковую події політичного життя країни.

Андрій Рущак - 5-8-2008 у 11:39

Дуже рідко.

Висвітлення хронік обливання брудом одним політиком іншого, як це відбувається у наших ЗМІ, не відповідає реальним процесам в політичному житті країни. Тому стараюся просто бути в курсі, але для цього не потрібно регулярно дивитися новини - достатньо раз в місяць ;)

Роман Ромашка - 5-8-2008 у 12:08

Слухати стандартні фрази вже надоїло. Раз в рік могли б придумати нові фрази.

Горват Корнелія - 5-8-2008 у 13:02

Сегодня заседание правительства Украины в Киеве началось с 15-минутным опозданием. Премьер Юлия Тимошенко предстала перед журналистами расстроенной. Выступая в начале совещания, она тщательно подбирала слова, а речь Тимошенко прерывалась вздохами.

Сегодня Тимошенко фактически подтвердила озвученную ранее министром МВД Юрием Луценко информацию о планах Виктора Ющенко отправить нынешнее правительство в отставку и создать новую коалицию с Партией Регионов.

Джерело:http://blog.izbirateley.net/?p=1389

То яка зацікавленість?

Роман Ромашка - 5-8-2008 у 13:07

Не факт що не дезінформація. Такий хід Ющенка означає його політичну смерть. Треба бути повним друнем щоб собі підписати вирок. Тимошенко цим завжди користалась. У такому випадку Ющенко на президентство може і не розраховувати уже.

Горват Корнелія - 5-8-2008 у 13:17

Такі "мульки" читаєш не раз. То й питається, для чого цікавитися політикою, якщо завжди одне й те саме, а "віз і нині там"?

Tempika - 5-8-2008 у 13:39

Епізодично. Все частіше приходить думка *а пішли вони всі в баню* :-(

Василь Яворський - 5-8-2008 у 14:27

робота заставляэ частенько... хоча за останній, певно, рік нічого нового чи достойного особливої уваги... трохи маємо політичного застою породженого перетягуванням ковдри, розподілом впливів і корит ну і взаємообпльовуванням

Катерина Слобода - 21-2-2010 у 21:32

Цікаво - чи щось змінилося за два роки ? Таке враження, що політикою зараз цікавляться всі, але чи то є добровільно чи нав'язано ЗМІ? Щораз більше чую від знайомих, що вони вже просто не мають бажання цікавитися політикою, але таки в курсі всіх останніх подій...

Соломія Федушко - 21-2-2010 у 21:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цікаво - чи щось змінилося за два роки ? Таке враження, що політикою зараз цікавляться всі, але чи то є добровільно чи нав'язано ЗМІ? Щораз більше чую від знайомих, що вони вже просто не мають бажання цікавитися політикою, але таки в курсі всіх останніх подій...

Так й справді бажання цікавитись зовсім нема, але все ж таки зараз політика - це найактуальніша тема для обговорення незалежно від віку чи освіти. В світлі останніх подій (виборів і решти "цирку" навколо них), це просто неможливо уникнути обговорення, вираження незадоволення і розчарування (можливо, і в декого є позитивні думки і емоції, але таких людей, я щось не зустрічала:(). А ще якщо вже не цікавиться людина політикою, то вона не може уникнути спокуси пожартувати над кандидатурою наших політиків:saint:

Andreas - 21-2-2010 у 23:00

А чому то всі зациклилися на внутрішній політиці України? Там все ясно і нецікаво.
Поставив "періодично". Цікавлюся час від часу політикою міжнародною, фінансово-бізнесовою і т.д.

Соломія Федушко - 27-7-2010 у 20:38

Чогось мені здається, що після нашого вибору президента люди вже навіть не хочуть чути таке слово, як "політика" і все, що з нею пов'язане. Можливо, це тільки моя необ'єктивна думка....

Юрій Сєров - 27-7-2010 у 21:03

А мені чомусь досі слова "президент" і "янукович" у слоовосполучення не можуть об'єднатися...

Ігор Домін - 28-7-2010 у 19:07

останнім часом замінюю цікавість до політики цікавістю до географії та історії - може десь там є відповіді, які ми марно шукаємо. усю свою ,,політичну,, активність направив на боротьбу зі стереотипом про западенців та бандерівців - така важка справа! про міжнародну політику пізнаю з зарубіжних сайтів - вона також впливає на наше життя. зовсім відокремитись від цього неможливо, але ж скільки витрачених нервів та зіпсованого настрою у спілкувванні з близькими:mad: намагаюсь триматися

Ірка Біла - 9-4-2012 у 21:31

років 7 тому люди щиро вірили, що можуть шось змінити і воля народу - найвищий закон, тому так близько переживали події у політичному житті суспільства. Всі ці політичні шоу, диспути привертали увагу непересічного громадянина, проте з часом їх стало аж занадто багато. Зараз що не канал, то арена для політичних розбірок; їхні безглузді розмови, переведення стрілок просто виносять мозги :mad:, тому політикою я цікавлюся дуже рідко, і чесно кажучи не сильно переживаю через це.
Політичні ток-шоу порівняли з наркотиком http://www.simya.com.ua/articles/38/40497/

Андрій Пелещишин - 9-4-2012 у 22:40

Цитата: Початково розміщене учасником Ірка Біла  
років 7 тому люди щиро вірили, що можуть шось змінити і воля народу - найвищий закон, тому так близько переживали події у політичному житті суспільства. Всі ці політичні шоу, диспути привертали увагу непересічного громадянина, проте з часом їх стало аж занадто багато. Зараз що не канал, то арена для політичних розбірок; їхні безглузді розмови, переведення стрілок просто виносять мозги :mad:, тому політикою я цікавлюся дуже рідко, і чесно кажучи не сильно переживаю через це.
Політичні ток-шоу порівняли з наркотиком http://www.simya.com.ua/articles/38/40497/


Політикою варто цікавитися, головне не плутати політику з політичними ток-шоу!