Форум Рідного Міста

Книгарня "Є" в Києві

Андрій Пелещишин - 6-8-2008 у 17:13

Мав можливість відвідати книгарню "Є" у Києві. Книгарня - тільки української літератури (хоча є іноземний відділ).
Враження додатні, хоча я очікував трохи більшого. Склалося враження певного "некомплекту" - коли деякі книги, які напевно мали би там бути, я не знайшов.
Працює Вай-Фай, хоча я не бачив можливості десь сісти і ним скористати (зрештою мені і треба було, тому може і не дуже додивлявся).
Є досить багато дитячих книжечок.

Ярема П. - 6-8-2008 у 17:53

Супер книгарня, я був числі її перших відвідувачів :D Саме звідтам я тягаю літературу собі до читання.

tysovska - 11-8-2008 у 09:57

Мені подобається кригарня, але там поки що немає ладу. Наприклад, книжка Марини Павленко про Русалоньку "Прокляття роду Кулаківських" стоїть на одній поличці, а її продовження "Загублений у часі" - на іншій. Хто це їх так розсортував? І загалом, системи бракує. Поряд із поезією може стояти публіцистика або детектив. Є загальновизнаний західний стандарт книгарні: алфавітна система (пошук за авторами) + тематична. Тобто одна й та сама книжка має бути представлена двічі в різних розділах. Мені здається, у книгарні "Є" для цього місця цілком вистачає.

Катерина Задорожна - 12-8-2008 у 16:37

Книгарня непогана, але невелика. Сподобалося спілкування з ними по інтернету - дуже ввічливі і швидко відповідають.

Олексій Мачехін - 12-8-2008 у 20:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Працює Вай-Фай, хоча я не бачив можливості десь сісти і ним скористати (зрештою мені і треба було, тому може і не дуже додивлявся).
Є досить багато дитячих книжечок.


Якщо це та, що за оперним театром, то там є кілька столів для читачів.