Форум Рідного Міста

Куди здавати використане масло та вибувший з ладу акумулятор?

Ярема П. - 9-8-2008 у 10:40

Не знав де приліпити тему, ніби тут пасує.
Власне питання - що з тим всім робити? Можна використане масло та старі акумулятори десь здати, щоб хтось з того мав користь? Є якісь пункти прийому отакої сировини від населення? Заодно питання по ходу - а пальчикові батарейки, їх десь можна здати також чи тупо викидати в смітник?

Юрій Сєров - 9-8-2008 у 21:26

Акумулятори ніби приймаються десь в районі Метро у Львові. Але зовсім не впевнений на рахунок цього.
Оливу також мали б очищати і щось з нею ще робити.
Поганенько у нас з тим... :(

Горват Корнелія - 10-8-2008 у 06:30

Логічно напрошується здача на СТО. З оливою вони, ІМХО, промивають чи змащують там щось. А от акумулятори...

Рост - 10-8-2008 у 21:44

Як раз використана олива на СТО не потрібна. У них і своєї достатньо. Я її взимку для розпалу використовую - після 100 мілілітрів мастила і дрова горять веселіше і тепло в боксі уже за 15 хвилин.
А АКБ приймають, у нас по гаражах регулярно їздять "пошуківці" старих акумуляторів. Тільки де приймають - не знаю.

Andrij - 22-12-2008 у 00:43

Акумулятори приймають на вул. Д.Апостола(там МРЕО ще є :) ), також при купівлі нового і "здачі" старого акумулятора в магазині на вул. Зеленій(над салоном Рено, забув назву).

Оливу знаю приймають у СТО в бочках. Можна віддавати на СТО, якщо знайдуться охочі приймати.

Пальчикові батарейки точно в Україні не приймають.

Serg Selev - 23-12-2008 у 00:19

Цитата:

Оливу знаю приймають у СТО в бочках. Можна віддавати на СТО, якщо знайдуться охочі приймати.


offtop:
чи годиться використана автоолива для змащування вентиляторів у системному блоці комп'ютера?

Роман Пришляк - 19-11-2011 у 19:29

Віднедавна магазин Батарейка на пр. Свободи, 1/3 приймає використані батарейки на утилізацію. Про це повідомляє оголошенням на дверях із закликом: "Бережімо довкілля!". Приєднуюся до нього:-)
А старий автомобільний акумулятор колєґа здав улітку як часткову оплату за новий в Автотоварах по вул. Личаківській трохи нижче вул. Заньковецької (приблизно Личаківська, 41-43).