Форум Рідного Міста

aDSL від Уарнету

Андрій Полевський - 15-8-2008 у 21:17

Хтось юзає його? Поділіться враженнями.

Андрій Пелещишин - 15-8-2008 у 21:48

Я користаюся. Враження абсолютно додатні.

Tempika - 16-8-2008 у 11:21

у мене замість 1 Мб (як вказано на сайті) - всього 256... а плачу на 1 мб... підключена більше 5 років, а підняти швидкість так і не спромоглися :-( розрахунок по виділенці чекаю вже РІК.

Андрій Пелещишин - 16-8-2008 у 11:36

Мій мегабайт я багато раз тестував - осе ОК, він є.
Можливо, у вас проблеми з якістю лінії

Ярема П. - 16-8-2008 у 13:39

Мегабайт??? Чи мегабіт?

Андрій Полевський - 16-8-2008 у 15:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Мій мегабайт я багато раз тестував - осе ОК, він є.
Можливо, у вас проблеми з якістю лінії


Якщо я правельно розумію уарнет використовує укртелекомовські телефонні лініїї для роздачі свого aDSL?

Андрій Пелещишин - 16-8-2008 у 15:33

Цитата:


Мегабайт??? Чи мегабіт?

Мегабіт, вибачаюся за помилку

Tempika - 16-8-2008 у 16:56

мені офіційно відмовили в мегабіті.. за 5 років так і не спромоглися покращити лінію.

Ярема П. - 16-8-2008 у 17:12

Мала 256, а платила як за 1 мегабіт???? Це просто свинство!

Андрій Полевський - 18-8-2008 у 19:10

Цікаво, що в уарнетовських прайсах взагалі така послуга не згадується:(

Андрій Пелещишин - 18-8-2008 у 19:25

Ой, я дуже прошу пробачення, а ж тепер помітив помилку у своєму дописі. Я неуважно прочитав назву теми.
Звичайно, у мене ADSL - від Укртелекому, а не від Уарнету. Про Уарнет нічого не знаю!

vovka - 18-8-2008 у 20:01

Я користуюся. І вдома, і на роботі. Якихось суттєвих проблем немає. дуже рідко але буває що нет пропадає на півгодини.
Єдине що дуже незручно це поміняти тарифний план - треба йти до них в офіс, перезаключати угоду і т.п., або оплатити послуги - треба йти в банк. Я би з задоволенням міняв тарифний план в онлайні, а послуги через щось типу webmoney.

Андрій Полевський - 18-8-2008 у 23:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Я користуюся. І вдома, і на роботі. Якихось суттєвих проблем немає. дуже рідко але буває що нет пропадає на півгодини.
Єдине що дуже незручно це поміняти тарифний план - треба йти до них в офіс, перезаключати угоду і т.п., або оплатити послуги - треба йти в банк. Я би з задоволенням міняв тарифний план в онлайні, а послуги через щось типу webmoney.

Ви впевнені, що у вас aDSL від Уарнету? Може звичайна виділенка? Вибачайте за запитання;) Я чому питаю, бо в уарнетовському прайсі такої послуги немає, а тут на форумі читав про таке.

Tempika - 18-8-2008 у 23:28

так, і досі плачу за мегабіт, а маю 256К... мережа може пропадати на добу, а коли серйозна аварія - то довше... правда, останній раз компенсували відсутність мережі на протязі 5 днів, але скільки проблем було з роботою :-(((

vovka - 18-8-2008 у 23:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Полевський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Я користуюся. І вдома, і на роботі. Якихось суттєвих проблем немає. дуже рідко але буває що нет пропадає на півгодини.
Єдине що дуже незручно це поміняти тарифний план - треба йти до них в офіс, перезаключати угоду і т.п., або оплатити послуги - треба йти в банк. Я би з задоволенням міняв тарифний план в онлайні, а послуги через щось типу webmoney.

Ви впевнені, що у вас aDSL від Уарнету? Може звичайна виділенка? Вибачайте за запитання;) Я чому питаю, бо в уарнетовському прайсі такої послуги немає, а тут на форумі читав про таке.

ну ADSL то і є "виділенка", принаймні модем в мене точно ADSL Dynamix.

Андрій Полевський - 19-8-2008 у 16:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Полевський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Я користуюся. І вдома, і на роботі. Якихось суттєвих проблем немає. дуже рідко але буває що нет пропадає на півгодини.
Єдине що дуже незручно це поміняти тарифний план - треба йти до них в офіс, перезаключати угоду і т.п., або оплатити послуги - треба йти в банк. Я би з задоволенням міняв тарифний план в онлайні, а послуги через щось типу webmoney.

Ви впевнені, що у вас aDSL від Уарнету? Може звичайна виділенка? Вибачайте за запитання;) Я чому питаю, бо в уарнетовському прайсі такої послуги немає, а тут на форумі читав про таке.

ну ADSL то і є "виділенка", принаймні модем в мене точно ADSL Dynamix.

На скільки я знаю Dynamix це shDSL, а це інше. Ці модеми працюють по любій БЗ парі і можуть знаходитись будь де, а aDSL стойка має бути тільки на станційному кросі АТС бо в одному каналі передаються і данні і телефонна розмова одночасно. Тому aDSL завжди прив"язаний до якоїсь телефонної станції. З другої сторони у користувача aDSL-модем, який підключається до телефонної лінії через спліттер і через той самий спліттер підключається телефон. Ну і різниця в синхронності і асинхронності передачі данних.

Якщо у вас Dynamix дома, то скільки за оренду БЗ пари платите, якщо не секрет?

vovka - 19-8-2008 у 18:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Полевський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
ну ADSL то і є "виділенка", принаймні модем в мене точно ADSL Dynamix.

На скільки я знаю Dynamix це shDSL, а це інше. Ці модеми працюють по любій БЗ парі і можуть знаходитись будь де, а aDSL стойка має бути тільки на станційному кросі АТС бо в одному каналі передаються і данні і телефонна розмова одночасно. Тому aDSL завжди прив"язаний до якоїсь телефонної станції. З другої сторони у користувача aDSL-модем, який підключається до телефонної лінії через спліттер і через той самий спліттер підключається телефон. Ну і різниця в синхронності і асинхронності передачі данних.

Якщо у вас Dynamix дома, то скільки за оренду БЗ пари платите, якщо не секрет?


Плачу за все 126 грн (ще по старих тарифах, щось нема часу переоформити контракт (128 кб на вхід, 32 кб на вихід, анлімітед), там зараз 256кб в обидві сторони за 78 грн:
Виділена лінія 81.00
Статична ІР адреса 42.00
Електронна скринька 3.00


На модемі написано Dynamix Adsl Router. Модем дали безплатно в оренду пару років назад.
Підключений через сплітер, так як в мене ще є телефон від Аркади-X на тій же лінії.

Андрій Полевський - 19-8-2008 у 19:23

Дякую за відповідь. Дивно чого уарнет цю послугу не просуває? В їхніх прайсах про aDSL підключення ні слова. Якщо ви у Львові по якому номеру звоните в тех. підтримку коли ця кухня не працює?

Tempika - 19-8-2008 у 20:34

2601116 :-)

Андрій Пелещишин - 19-8-2008 у 20:39

До речі, я був щасливим користувачем іншої послуги УАРнету - радіоканалу. Воно якось працювало, але зазвичай під вихідні могло і лягти. То з підтримкою в УАРнету повна труба. Якийсь сторож брав трубку, зв'язок міг по 2 дні не працювати. Вибачатися ніхто навіть не пробував.

Андрій Полевський - 19-8-2008 у 22:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі, я був щасливим користувачем іншої послуги УАРнету - радіоканалу. Воно якось працювало, але зазвичай під вихідні могло і лягти. То з підтримкою в УАРнету повна труба. Якийсь сторож брав трубку, зв'язок міг по 2 дні не працювати. Вибачатися ніхто навіть не пробував.

Дорога трохи та цяцька радіомодем. Сумно, я ж кажу зажравшийся уарнет.

Шукаю дешевше підключення. В нових района інет майже шара, а в старих районах міста з інтернетом взагалі труба. Укртелеком вже місяць блокіратор знімає:mad:

Андрій Полевський - 19-8-2008 у 22:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
2601116 :-)

Дякую!

vovka - 19-8-2008 у 22:45

В мене на роботі радіоканал. Десь майже 2 роки назад взяли бо недалеко від центру була величезна проблема з інетом. Тарифи ті ж самі що і на АДСЛ. Якість фактично та ж сама.

Дороге обладнання. Хоча якщо скинутися на обладнання разом з сусідами (ну мінімум 3-4 людини) і потім через свіч всім підключитися по окремій угоді - тоді вроді нетак вже й дорого виходить то обладнання.

Уарнетівський саппорт це якби то делікатніше сказати - короче мало чим можуть допомогти відразу.. якщо подіставати тоді щось получається :))

Tempika - 19-8-2008 у 23:22

спробуйте пыдключення Воля-кабель або airbites, якщо воно є у вашому районі.

Андрій Полевський - 20-8-2008 у 13:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
спробуйте пыдключення Воля-кабель або airbites, якщо воно є у вашому районі.

airbites точно не має в нашому районі, Воля-кабель перший раз чую про таке, маєте контактні телефони до них?

Андрій Полевський - 24-8-2008 у 16:36

Подзвонив сюди 2601116. Сказали, що Уарнет aDSL на 276 АТС не підключає, а тільки на телефони Міськради. Що це за телефони мені так і не пояснили. За підключення від їхньої площадки до мене 1300грн. - остання миля + вибраний тарифний план. Да центр міста явно програє новобудовам в плані підключення до Інтернету:(

Tempika - 24-8-2008 у 23:41

в міськраді ж є відділ, що підключає до телефону і до інтернету..

Ярема П. - 11-2-2010 у 22:35

Чи щось змінилося з тим Уарнетом?

Цікавить, бо 256 ОГО коштують 60 грв, а 256 УАРНЕТ - 45 грв. От і питання, в чому підвох?

vovka - 11-2-2010 у 22:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Чи щось змінилося з тим Уарнетом?

Цікавить, бо 256 ОГО коштують 60 грв, а 256 УАРНЕТ - 45 грв. От і питання, в чому підвох?

в мене все працює.

Тариф:
до 5 Мбіт/с*
(включено 90 Гігабайт) 90,00

Щоправда в мене до 2 мегабіт, сказали при заключенні угоди що більше подати "нема технічної можливості".
2 мегабіта не завжди є. але загалом нормально. перебоїв і пропадання інтернету нема. хіба 14 січня було.

Tempika - 12-2-2010 у 00:21

у мене теж казали, що нема технічної можливості.. але 6 рокіів назад, коли створювалась наша мережа, вона була.. випадково взнала, що у моєї сусідки чомусь є технічна можливість.. пішла виясняти і сваритися, - і зразу можливість появилася :-)

Ярема П. - 12-2-2010 у 13:30

А в вас лінія чи радіозв’язок?

Tempika - 12-2-2010 у 16:08

була лінія через домашню мережу..