Форум Рідного Міста

Етнічний фестиваль „Країна мрій у Львові” (24 серпня, «Шевченківськ...

Роман Голощук - 19-8-2008 у 19:12

Етнічний фестиваль, ініціатор Олег Скрипка, 24 серпня, початок о 14.00!

Це дійство відбуватиметься в музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» і триватиме протягом урочистого свята Дня Незалежності України.

Програма:

сцена Зелена галявина

14.00-14.30 – До схід сонця (Львів)
14.30-15.00 – родина Тафійчуків
15.00-15.30 – родинний танцювальний ансамбль с. Вібче, Верховинський р. Карпати (гуцульські танці)
15.30-16.00 – весільні музики с.Дмитрашківка, Вінниччина (українські танці)
16.00-16.30 – проект Рідня
16.30–17.00 – Хорея козацька

Танцювальна галявина

14.00-15.00 – Фанфаре оркестр (Київ)
15.00-16.00 – Хорея козацька (середньовічні танці)
16.00-17.00 – Коралі + Люди добрі (українські танці)
17.00-18.00 – родинний танцювальний ансамбль с. Вібче, Верховинський р. Карпати (гуцульські танці)

Дитяча галявина

14.00-18.00 – ручна робота

Кобзарська сцена

Лайош Молнар,
Крисько Ярослав,
Черкас Назар,
Компаніченко Тарас,
Вадим Шевчук,
Фединський Юрко

Сцена амфітеатр

17.00–18.00 – Атмасфера
18.00-19.00 – Осіміра (Білорусь)
19.00-20.00 – Фанфаре Оркестр
20.00-21.00 – Олег Скрипка та Оркестр Либідь

Джерело: http://krainamriy.com/news.php?id=53

P.S. Вхідний квиток: 50 грн. з вишиванкою, 80 грн. - без.
Якщо хтось буде мати "халявні" запрошення - зголошуйтесь ;)

Odarka - 20-8-2008 у 13:16

Що за текст про халявні запрошення?:baddevil:

Народ, коли ви купуєте квиток на будь-яку українську акцію, ви таким чином підтримуєте культури країни в якій ви живете!


Андрій Пелещишин - 20-8-2008 у 14:57

А навіщо ж їх роздають, ті халявні запрошення? Виходить, що організатори акцій (а це вони ж організовують халявні запрошення, якщо такі є) - руйнуть культуру країни, в якій ми живемо. :baddevil:

Юрій Сєров - 20-8-2008 у 18:58

Цитата:
Народ, коли ви купуєте квиток на будь-яку українську акцію, ви таким чином підтримуєте культури країни в якій ви живете!

Не факт. Таким чином ми можемо підтримати організаторів, які після себе не поприбирають в музеї української культури, як було минулого року, і таким чином нашкодять українській культурі та історії.

Роман Голощук - 20-8-2008 у 19:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Народ, коли ви купуєте квиток на будь-яку українську акцію, ви таким чином підтримуєте культури країни в якій ви живете!


Дуже узагальнене та ідеалістичне твердження.

А щодо запрошень - то дійсно їх роздають організатори різним спонсорам та іншим організаціям. Якщо людина, яка отримала таке запрошення, але не хоче/не може піти і поділиться (навіть за невеличку грошову винагороду) з людиною яка хоче потрапити на цей фестиваль, то не бачу в цьому нічого поганого.

Odarka - 21-8-2008 у 15:14

Ну я к організатор різних акцій з 2003 року, скажу чесно, що запрошення, які ми роздаємо - це шалено обмежена кількість іїх ніколи не залишається. Вони ж задурно не даються.
Але, мене, як організатора шалено дратують люди, яким простіше "просити"..ніж піти і заплатити гроші за ту подію на яку ви так хочете потрапити.

Юрій Сєров - 21-8-2008 у 22:09

Так, але разом з тим дуже часто, ті що заплатили, опиняються у програшній ситуації з тими, хто пройшов по халявних запрошеннях, як друзі учасників і т.п. і т.д.
Разом з тим, якщо розібратися, то якщо організатори хочуть посприяти розвиткові української культури, а не заробити на ній, мали б зробити ціни на квитки маскимально низькими (невже на весь Львів нема спонсорів?), зробити акцію неприбутковою і тоді ніхто б не шукав халявних квитків.

Odarka - 22-8-2008 у 09:44

НЕМА ХАЛЯВНИХ ЗАПРОШЕНЬ!!!!
НЕвже ви не розумієте. Заропшення даються ЗМІ та деяким спонсорам (якщо такі є).
Для ЗМІ - тому що надали багато реклами і дали великі знижки.
Для спонсорів, тому що частково профінансували акцію.

Ви вважаєте, що квиткі задорогі??? На що саме?
Юрко, ні, нема спонсорів.
Я робила вечір свого батька і не було споснорів, зараз роблю вечір Костика Москальця - аналогічна ситуація. Те ж саме з форумом видавців, чи джаз безом, чи Флюгерами Львова.
Що таке для вас максимально низькі ціни??? я не розумію.
Цікаво, як організатори мають розраховуватися з учасниками+звук+світло+поліграфія, якщо акція максимально неприбуткова? Чи організатори мають пахати заради ваших розваг безкоштовно також???

Юрій Сєров - 22-8-2008 у 21:07

Соломіє, спокійніше :)
Цитата:
НЕМА ХАЛЯВНИХ ЗАПРОШЕНЬ!!!!

Мені по цимбалах, я туди не йду. А якби йшов, то заплатив би тих 50 грн., але вважаю, що це забагато. Крім того, організатори, які дбають за нашу культуру, мали б або взагалі не пускати людей без вишиванок, або за тих 30 грн, давати якусь футболку з вишивкою. Коли виставляються такі ціни, то мені так виглядає, що про "підтримку української культури" організатори дбають в останню чергу.
Минулого року був, сподобалося, тоді було 30/50 грн.

Цитата:
Ви вважаєте, що квиткі задорогі??? На що саме?

Ну на вхід очевидно...

Цитата:
Я робила вечір свого батька і не було споснорів, зараз роблю вечір Костика Москальця - аналогічна ситуація. Те ж саме з форумом видавців, чи джаз безом, чи Флюгерами Львова.

Це трохи інша історія.

Ми тут говоримо про "Країну Мрій".

Юрій Сєров - 22-8-2008 у 21:17

Цитата:
НЕМА ХАЛЯВНИХ ЗАПРОШЕНЬ!!!!

Це мабуть засмутить Голощука :)
А тепер ще трохи серйозно.
Уявний абстрактний Роман хоче піти на цей вечір, з дружиною, донькою, можливо, батьками.
Йому такий похід обійдеться у 250 грн. тільки за квитки. Зі всім іншим спокійно дотягне до 500 (ковбаски, пиво і т.д.). Це якщо він має вишиванку.
Він все порахує і просто піде прогулятися містом, сформувавши певну думку про організаторів.
Думаю, таких романів буде не один.
Невже організатори таким чином піднімуть українську культуру? Невже у нас так все ідеально з питанням національної ідентифікації і культури? Та Львів майже на половину російськомовний. Навпаки треба робити такі акції безкоштовними чи за символічну ціну, щоб залучати усіх, привчати їх до українського.

Василь Яворський - 23-8-2008 у 01:06

Найбільше мене тішить ставлення організаторів до ЗМІ.... жодної інфи про акредитації.....

Роман Голощук - 23-8-2008 у 10:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Найбільше мене тішить ставлення організаторів до ЗМІ.... жодної інфи про акредитації.....


Ну ось! Ще й пан Василь хоче "на халяву" на фестиваль потрапити :mad: :) щоб потім розповісти про нього іншим.

А ну заплати гроші за підтримку української культури ;)

Роман Голощук - 23-8-2008 у 10:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
НЕМА ХАЛЯВНИХ ЗАПРОШЕНЬ!!!!

Це мабуть засмутить Голощука :)
Він все порахує і просто піде прогулятися містом, сформувавши певну думку про організаторів.
Думаю, таких романів буде не один.


Оце правда!
Знаю багатьох людей, які минулого року повернули назад від брами "Країни мрій" :(

Tempika - 23-8-2008 у 10:25

та ціни однозначно зависокі... якби їх зменшити в разів 5, туди б прийшло більше народу разів в 10 :-) жлобство, а не пропагування української пісні і культури.

у неділю, до речі, етнофестиваль у жовкві, -- безкоштовно :-) хочу поїхати.

Odarka - 23-8-2008 у 13:34

Хочу вам всім сказати, що я не маю жодного відношення до "Країни мрій":))) І до її організаторів, мене просто зачепила тема про "халявні запрошення":))

Але скажу, що віхд 50 грн. на таку подію - це не є дорого.

Tempika - 23-8-2008 у 16:20

яка така подія? ролінг стоунз приїхали? :-) більшійсть дійсно йде сім*ями -- 200 грн на квитки плюс дорога плюс перекусон -- то є для пересічної укр. родини? зробили хоча б дитячу або сімейну скидку.

Odarka - 23-8-2008 у 17:36

ну, якщо сімями:) Думаю з ідтей не будуть брати гроші.
Я порахувала на себе з чоловіком то вийшло б 100 грн. на цілий день.

Але з Темпікою згідна, якщо разувати на велику родину+дорога, то дійсно занадто.

Надія Баловсяк - 23-8-2008 у 19:33

не
ніц не дорого
от я зара у Львові. від учора з родиною
вишиванок у нас нема бо я приїхала. 240 грн лише за вхід -- мені багато. хоча я добре заробляю
ясна справа що ми навіть не їхали туди

але з іншого боку -- ціна ж не взята зі стелі. то може дійсно вона є економічно зумовлена витратами на організацію

Юрій Сєров - 23-8-2008 у 20:23

Дорого, в принципі поняття, відносне. :)
Але якщо хоч кілька людей, які хотіли б піти, вважають, що це задорого, то організатори мали б справді задуматися. Повторю, це ж не приїжджає якась заморська звізда, яка хоче дикий гонорар, це день незалежності, національне свято, етнофестиваль.

Можна ж зробити нижчими ціни на вхід, але заробити собі додатково на пиві, перекусонах, поствити розкладки з вишиванками і т.п., на тому ще собі заробити.
Але це добре говорити, сидячи за компом. Організатори безперечно краще розбираються у всіх тонкощах бізнесу і мають право ставити ту ціну, яку вважають доцільною.
Просто не треба позиціонувати це як "культурно-просвітницьку акцію", "етнофестиваль" і т.п. (до речі, скільки коштував вхід на Підкамінь, Славське Рок-Фест, і т.д., цікаво, щоб порівняти).

Василь Яворський - 23-8-2008 у 20:50

Задорого однозначно. З визнаних "метрів" за яких реально захочеться платии гроші є тільки Скрипка, решта пересічному львівянину ніц не каже, то нехайби і зробили додаткову оплату на "амфітеатр", тим паче це вже практикувалося, а вхід у сам гай хай би був скажімо 10 грн (удвічі вище ніж зазвичай) для тих хто у вишиванках і 15 для без... тим паче, що етнофестивалів проходить зараз не мало і це ЄДИНИЙ ПЛАТНИЙ

Юрій Сєров - 23-8-2008 у 21:03

Думаю, дуже цікаво буде почитати репортажі з фестивалю і почути інші реакції на ціну та організацію.
Якщо хто буде - пишіть.
Та й ЗМІ мабуть щось напишуть.

Василь Яворський - 23-8-2008 у 22:31

А мабуть і майже нічого.... акредитацій не було.... тому інфи буде як кіт наплакав

dr.Trollin - 24-8-2008 у 10:41

Були вчора пообіді.
ціна квиткова (вчорашня) - завелика.
-кількість відвідувачів у терміні ~16-19 -ну дужжже низька

з радістю/приємністю поділився би з "укр-культурою",
але то не зовсім вона.

Організація.
ну як вам повідати...
-продовжувачі та система освітлення, котрі (надіюсь, що вони згоріли раніше, ніж когось зАбило) зорганізовані з порушенням ТБ.
-початок концерту, запізнений на хвилин 40 (і то в той час, як люд спеціально сидів, при ризикові втрапити під зливу)...

(з надією) може хоч удень воно того вартувало...

і (з надією марною) може хоч який гріш потрапить Музеєві
-бо дахи у стані стрАшненькому.

ніхто не втне снопи в'язати?
а то вода тече...

Юрій Сєров - 24-8-2008 у 18:50

А що було 23, і скільки коштував вхід?

Odarka - 25-8-2008 у 08:56

Вчора вхід до Шевченківського гаю коштував 30 грн.

Mykola Senko - 25-8-2008 у 18:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
...Цікаво, як організатори мають розраховуватися з учасниками+звук+світло+поліграфія, якщо акція максимально неприбуткова? Чи організатори мають пахати заради ваших розваг безкоштовно також???

А колись (коли я був студентом) на День Міста та на День Незалежності безкоштовні концерти робили. І народу було дуже багато. Не до порівняння з тим, що зараз на площі Ринок було. Коли сцена стояла біля оперного, то натовп закінчувався біля памятника Міцкевичу.
Зараз всі за доларами... шоумени, блін...

Odarka - 25-8-2008 у 18:57

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Mykola Senko

Зараз всі за доларами... шоумени, блін...


Миколо, скажіть будь-ласка, а за що ви живете? Можливо, так само за безкоштовно працюєте?
Цікаво, а за що артисти мають виступати і годувати свої сім'ї???

Mykola Senko - 25-8-2008 у 19:13

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Mykola Senko

Зараз всі за доларами... шоумени, блін...


Миколо, скажіть будь-ласка, а за що ви живете? Можливо, так само за безкоштовно працюєте?
Цікаво, а за що артисти мають виступати і годувати свої сім'ї???

Я не кажу, що всі повинні працювати безкоштовно. Але 2 рази в рік можна було б зробити й безкоштовний концерт. Тим більше, що в середині 90-х якось же робили. І часи були набагато важчі. Але, тим не менше, і Ірина Білик, Таїсія Повалій, той же Скрябін, ВВ та й інші українські, в тому числі й львівські групи грали.
Тут говорили про те, що минулого року багато людей пішло від воріт Шевченківського Гаю в звязку із дороговизною квитків. Таке цього року трапилось і зі мною. Вишиванки не мав, прийшов, побачив ціну і пішов гуляти в центр. А те що було на площі Ринок, (так званий, безкоштовний концерт) - це тема окремої дискусії (так би мовити, концерт для люмпену).
Скажіть, будь ласка, що змінилось за 10 років, що зараз ну ніяк не можна 1 чи 2 рази в рік у Львові зробити нормальний безкоштовний концерт?

Олександр Ганущин - 25-8-2008 у 22:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka

Ви вважаєте, що квиткі задорогі??? На що саме?
Юрко, ні, нема спонсорів.
Я робила вечір свого батька і не було споснорів, зараз роблю вечір Костика Москальця - аналогічна ситуація. Те ж саме з форумом видавців, чи джаз безом, чи Флюгерами Львова.
Що таке для вас максимально низькі ціни??? я не розумію.
Цікаво, як організатори мають розраховуватися з учасниками+звук+світло+поліграфія, якщо акція максимально неприбуткова? Чи організатори мають пахати заради ваших розваг безкоштовно також???


Трохи дам свої 5 копійок у даний тред. Безумовно, за щось тра артистам платити, сцені і за рекламу (поліграфія не та стаття). Назбирати грошей на це все можна лише за умови, що над серйозним фестивалем треба працювати з рік. Над збором коштів і рештою організацією. Коли ж його робити за місяць два - неминучі рецидиви - вхід стільки то. Висновок - або братися за щось серйозне, або....
В частині популяризації культури зрозуміло, що 200 грн з сім"ї дадуть якраз не ті, що хотіли б щоб вишиванку носили частіше ніж на свято незалежності (її до речі тоді і так вдягає більшість).
Щодо власної думки -опен йр мають відбуватися або безкоштовно, або формула платять ті, що не підкоряються правилам - бути у вишиванці, скажімо.
Може бути варіант збору грошей - але тоді плата має бути символічної і не повинна іти на організацію, радшена якісь благодійні речі. Знову ж таки з опен ейром це важко зорганізувати, тому краще не тратити на це організаційні зусилля.
Всіх до речі на Верхобуж запрошую. І плати там не буде, і краєвиди кращі за Шевченківськиій гай. Тай так вигляда, що кожна сільрада виставлятиметься.
Оф топ звісно.....

Odarka - 26-8-2008 у 14:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Mykola Senko
Скажіть, будь ласка, що змінилось за 10 років, що зараз ну ніяк не можна 1 чи 2 рази в рік у Львові зробити нормальний безкоштовний концерт?


Скажу! наш народ розбестили безкоштовними концертами хороших артистів.
Що змінилося? Я вже Юркові казала...колись платилися гонорари виконавцям, просто вони були набагато менші ніж ті що зараз.
Ще такі концерти завжди робилися за величезні споснорські кошти, які покривали бюджети таких "безкоштовних" акцій для "простого" люду.
Зараз, щоб організувати хороший концерт з відомими артистами, треба як мінімум 500 000 грн. Ще раз наголошую 500 000 грн, не менше. Якщо ви хочете бачити професійних музикантів на сцені.
Тепер питання, ДЕ ВИ ЗНАЙДЕТЕ СПОНОРА, який би дав такі гроші?

Odarka - 26-8-2008 у 14:22

Я не можу, яко організатор писати гонорари артистів, тому що це комерційна таємниця. Але повірте мені, що гонорари+побутовий+технічний райдер...це шалені гроші.

Mykola Senko - 26-8-2008 у 19:41

На рахунок спонсорів.
Я не спеціаліст по спонсорам, але щось мені не віриться, що в першій половині 1990-х в Україні, а тим більше у Львові були спонсори, які давали "ВЕЛИЧЕЗНІ" кошти на безкоштовні концерти. Наскільки мені памятається у Львові всі підприємтсва і фірми лежали і не мали коштів щоб виплатити зарплату людям, а не те щоб давати "ВЕЛИЧЕЗНІ" спонсорські кошти на якісь там безкоштовні концерти.
На рахунок гонорарів артистів згідний. Очевидно були менші.
А от мені цікаво, а слабо Вакарчуку, Барбарі, Чубаю, Руслані та іншим львівянам колишнім та діючим виступити 1 раз в рік безкоштовно для городян свого рідного міста, завдяки яким вони стали відомими. Бо по суті в 1995 році Вакарчука крім Львова ніде більше не знали. Так само й Руслану.

Odarka - 27-8-2008 у 09:59

Ну поперше я можу сказати лишень за Чубая та Барбару.
Чубай виступав у Львові безкоштовно і на День міста і минулого року під час Форуму видавців і цього року виступить безкоштовно у театрі Заньковецької, хоча вхід буде платний, але не через те, що я маю Плачам заплатити гонорар, а тому що ми ці гроші переховуємо Костику Москальцю.
Барбара виступав безкоштовно на день міста також (тобто Півні).
Руслана недавно робила концерт у Львові, також безкоштовний.
Я вам скажу, що Плач Єремії чи Мертвий Півень, чи Піккардійська терція завжди для Львова дуже зменшують гонорар або взагалі його не беруть.
Щодо Вакарчука...то я нічого не можу сказати. Знаю одне, що у них найвищий гонорар за всі українські гурти.
Напочатку 90-х, були фінансування концертів від різних фірм+завжди на такі свята залучають бюджетні кошти.

Юрій Сєров - 28-8-2008 у 07:34

Звіт Захід.нет про День Незалежності тут: http://zaxid.net/article/22479/
Організатори фестивалю в останній момент таки знизили ціни на вхід до 30 грн., при тому, що в Києві цей фестиваль безкоштовний. Так не робиться...

Роман Голощук - 2-9-2008 у 21:24

Організатори цього фестивалю таки багато втратили: спочатку відлякали потенційних відвідувачів високою ціною квитків, а потім перед самим концертом зменшили ціну :(
Як каже Юрко - так таки не робиться :mad:

Odarka - 3-9-2008 у 09:12

Напишіть їм на мейл, він є на сайті dikart.lviv.ua

Роман Голощук - 17-7-2010 у 08:44

17-18 липня 2010 Музей народної архітектури і побуту Шевченківський гай (вул. Чернеча гора, 1) фестиваль Країна мрій у Львові.

17-18 липня
Фольклорна сцена з 14:00
Коралі
Родовід
Тафійчуки
Михайлове чудо
Червона Калина
Ковальчуки
та інші автентичні музики з Карпат.
17 липня 18:00-22:00

Палац (Білорусь)
Фома сольний проект (Київ)
Йорий Клоц (Львів)

18 липня 18:00-22:00

Флайzzzа (Луцьк)
Чоботи з Бугая
Воплі Відоплясова

Замовлення квитків: (032) 235 77 88
Продаж квитків online: http://mobillet.com.ua/

ціни квитків:

до 16 липня – 25 грн. за день
(40 грн. – абонемент на два дні)

17, 18 липня – 35 грн.
Дресс-код – народне вбрання

Джерело: http://kultura.lviv.ua/festyvali/novyny-festyvali/3771-krajina-mrij...

Юрій Сєров - 17-7-2010 у 17:44

Коралі з Герасимчук? Фома без Мандрів вже виступає?