Форум Рідного Міста

Басейни: за і проти

Горват Корнелія - 22-8-2008 у 15:48

Почала відвідувати місцевий басейн(і зараз йду) і задумалася: що більш шкідливе - річка чи басейн? Ваша думка? (Правда басейн у нас з термальною мінеральною цілющою(?) водою)

Ярема П. - 22-8-2008 у 16:28

Термальна вода супер! А звідки її там беруть? З свердловини? Чи возять з Берегова?

Demyan - 22-8-2008 у 16:29

"Что русскому хорошо то немцу смерть" :)
Все залежить від конкретної ситуація в річці басейні чи будь-де і від людини яка буде там плавати.

Горват Корнелія - 22-8-2008 у 20:07

Про Берегово - це Ви інформовані. Але і у нас є свердловина. Різниця в тому, що Берегово користують і взимку (підігрів? ні взагалі-то це тепла вода), а у нас (знову-ж таки, імхо) тільки влітку. Взяла роздруковку про вміст води, то допомогає починаючи від нервових захворювать і закінчуючи загальними (терапевтичними). Таки мені трохи допомагає. Першого разу витримала хвилин 30-40, сьогодні - 2 години. Приємна втома, сон - мертвий!

Ярема П. - 22-8-2008 у 20:37

Я просто в Словаччині постійно на ті води їжджу, як залажу в ту воду - все, мені більше нічого не треба:lol: А сон як в малої дитини.
Берегове велика бяка, хоча вода напевно добра. Я про враження тут писав http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5257&page=1 .

Горват Корнелія - 22-8-2008 у 22:01

Тут трохи нарцисів: