Форум Рідного Міста

Карта поляка: що це таке і як отримати?

Богдана Курилюк - 26-8-2008 у 14:30

Вирішила створити цю тему після того як дізналася, що моя бабця була полячкою.
Власне інформації, про цю карту я знайшла, а от як її отримати ще поки шукаю.
Може хтось вже таке має і може підказати як проходить процедура..
Буду вдячна ;)

Іван Дівеєв - 27-8-2008 у 08:00

Друг недавно отримував цю карту і трохи про то розказував. Наскільки я розумію, процедура проста - в консульстві взнати які документи порібні, записатись на прийом до консула. Перед прийомом вивчити польську мову та історію, придумати вагомі причини навіщо та карта поляка потрібна. Якщо хтось з рідних був в УПА - з картою можуть бути проблеми. Крім того готуйтесь до екзистенційних роздумів про значення власного підпису на паперах. ;) Треба буде підписатись, що вважаєш себе приналежним(ою) до польського народу чи якось так. Членство в навколопольських товариствах необов*язкове.

Остап Шумин - 27-8-2008 у 09:06

Ну і ще потрібно буде документально підтвердити, що серед ваших предків дійсно були поляки, а то як би Ви «по-польськи» не виглядали на слово вам ніхто не повірить ;)

А взагалі поляки творчо підійшли, росіяни зходу видають паспорт, а тут карта поляка і все таке... :rolleyes:

Андрій Пелещишин - 27-8-2008 у 09:40

Остапе, слідкуйте за лексикою.

Остап Шумин - 27-8-2008 у 10:00

А що з моєю лексикою?

Андрій Пелещишин - 27-8-2008 у 10:09

На Форумі не допускається вживання образливих назв націй. І це не обговорюється.

Остап Шумин - 27-8-2008 у 10:32

Взагалі слово "москаль" має різні значення, те, що останнім часом більше негативне - заслуга тільки тих, кого так називають. Нікого ображати не хотів, але з Вами сперечатися не буду – виправлю.