Форум Рідного Міста

банкрутство ''Карпатбуд''

volkorny - 28-8-2008 у 14:10

http://www.daily.lviv.ua/?newsid=17374

Цитата:

Господарський суд Львівської області порушив справу про банкрутство дочірнього підприємства "Карпатбуд" корпорації будівельних підприємств "Карпатбуд" (Львів). Про це сказано в повідомленні суду, текст якого мають Українські Новини. Арбітражним керуючим призначений Сергій Червонюк. Корпорація "Карпатбуд" заснована в 1995 і надає послуги генерального підрядника житлового, цивільного й промислового будівництва. Президент корпорації — Юрій Карвацький.


Не знаєте часом якихось деталей?

Андрій Пелещишин - 28-8-2008 у 15:46

Про можливість їхнього банкрутства я чув ще років зо 3 тому. Притому, як про те, що от-от станеться. Але деталей не знаю.
Чув ще, що деякі "щасливі" власники квартир від Карпатбуду не можуть повноцінно оформити власність на житло через проблеми з оформленням землі.

Mykola Senko - 28-8-2008 у 21:48

А Карвацький міг бути мером... Уявляєтет що б тоді було зі Львовом?

Андрій Пелещишин - 28-8-2008 у 22:14

А що, "Галицькі інвестиції" процвітають?

Юрій Сєров - 28-8-2008 у 23:55

Цитата:
"Галицькі інвестиції" процвітають?

Давно збанкрутіли. Ще акції свої назад скуповували кілька років тому.

"Збанкрутілі політики рвуться до влади" :lol::lol::lol:

сумна - 29-8-2008 у 00:33

Якщо не помиляюся, існує якась кримінальна стаття за штучне доведення до банкрутства.

Андрій Пелещишин - 29-8-2008 у 07:26

Та це неможливо довести. Та й чому штучне? Може вони й справді тому в політику йдуть, що інакше бізнес втримати не вдається? (що в принципі у деяких галузях може бути прикрою реальністю).

сумна - 29-8-2008 у 07:38

Згідна з Вами, цього довести неможливо, але ж буває, особливо там, де колективна власність, - довести до банкрутства, щоб потім задешево скупити у приватну власність через підставних осіб. Зміна форми власності.

Марія Вибранівська - 29-8-2008 у 07:47

Ви чули хоч одну завершену справу про доведення фірми до банкрутства? Візьміть, для прикладу, наші потужні колись заводи...

Mykola Senko - 29-8-2008 у 20:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Якщо не помиляюся, існує якась кримінальна стаття за штучне доведення до банкрутства.

"Стаття 219 КК України
Доведення до банкрутства, тобто умисне, з корисливих мотивів,
іншої особистої заінтересованості або в інтересах третіх осіб
вчинення громадянином - засновником (учасником) або службовою
особою суб'єкта господарської діяльності дій, що призвели до
стійкої фінансової неспроможності суб'єкта господарської
діяльності, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі чи
кредитору..."
Вся справа в умислі. Стаття передбачає прямий умисел (потрібно довести, що засновник або службова особа бажала довести підприємство до банкрутства). Також передбачений корисливий мотив. Це дуже важко довести на практиці. Про такі справи я взагалі не чув. Якщо вони десь і були - то їх одиниці, а може й немає взагалі в Україні.

Степанюк Василь - 4-9-2008 у 22:20

А на скільки перевірина інформація про банкрутство?
Я не можу знайти офіційної інформації. Лише обговорення на Львівських форумах та вище наведена стаття...