Форум Рідного Міста

браузер від гугля

Надія Баловсяк - 2-9-2008 у 23:02

ну і де той маЛчик що постив тут новини з тижневою затримкою?

чи браузер від гугля недостойний його уваги? :)))))))))))
уже можна качати, я уже тестую.

dr.Trollin - 3-9-2008 у 07:11

хм... я, загалом полюбляю програми з більшою кількістю налаштуваннь.

але нЕзле загалом.

Ярема П. - 3-9-2008 у 16:10

Я б не був занадто оптимістичним. Ви читали ліцензію EULA цього переглядача? Надії напевно відомо, що такі ліцензії не є дуже добрі для звичайного користувача. Наприклад, в гуглівському переглядачі Ви мусите дозволити йому на автоматичне (без вашої згоди) стягування і інсталювання чого він собі захоче. Насторожує, наприклад таке:
"By submitting, posting or displaying the content you give Google a perpetual, irrevocable, worldwide, royalty-free, and non-exclusive license to reproduce, adapt, modify, translate, publish, publicly perform, publicly display and distribute any content which you submit, post or display on or through, the services. This license is for the sole purpose of enabling Google to display, distribute and promote the services and may be revoked for certain services as defined in the additional terms of those services."
То само стосується реклам від гугл - ви мусите їм давати можливість відображатися.
Там ще є про те, що гугл може незалежно від Вас використовувати знімки Вашого екрану.
Детальніше дивіться саму ліцензію. І читайте уважно, на що Ви згоджуєтеся.

Онук Юрій - 3-9-2008 у 16:22

Цитата:

Там ще є про те, що гугл може незалежно від Вас використовувати знімки Вашого екрану.


І передвати їх куди треба :sing: :sing: :sing:

Онук Юрій - 3-9-2008 у 16:23

Хоча враження позитивні! Маємо надію що все так не буде! Чекаємо на версію для Linux та Mac OS

Антон Василів - 13-4-2009 у 16:19

Всі браузери роблять це, просто не у всіх в ліцензійних угодах записано...