Форум Рідного Міста

Скільки треба грошей, щоб їх не бракувало?

Марія Вибранівська - 10-9-2008 у 15:57

Мені постійно бракує грошей. А вам?
Це питання можна розглядати з двох ракурсів: філософського - цікава тема для балачки, і з практичного - тоді треба було б поміститися в рубрику "Взаємодопомога, реклама". Там би я задала питання: порадьте, як підзаробити грошей, які є способи додаткового заробітку?

Demyan - 10-9-2008 у 16:41

Грошей ніколи не хватить якщо не планувати витрати і бюджет свій.
Якщо підзаробиш
- купиш автомобіль - почнуться додаткові витрати;
- почнеш купляти собі дорожчі речі;
- на кращий відпочинок
і т.д.

Тому яку б суму не заробляли потрібно просто скласти свій бюджет в який має входити:
- комунальна оплата
- харчування
- проїзд
- медицина
- одяг
- побутова хімія
- подарки, відпочинок тощо.

склали бюджет, витрати а далі список можна розширювати і додати обовязково те що можна відкладати на якусь покупку.

Горват Корнелія - 10-9-2008 у 16:45

Це суто чоловічий погляд, ІМХО. А як відносно ситуації: ходжу по місту-побачила гарну річ-захотіла конче купити?

Андрій Пелещишин - 10-9-2008 у 17:12

У межах 10% відсотків бюджету. На здоров'я.

Андрій Пелещишин - 10-9-2008 у 17:13

Спосіб підзаробити: відкрити власний сайт на якусь цікаву тематику і тихенько ним займатися. :)

Марія Вибранівська - 10-9-2008 у 17:46

Сайт відкрити - не вмію. Поки що.
Але яким чином, відкривши сайт, можна отримувати гроші, не віртуальні, а справжні (якщо їх можна назвати справжніми)?
За що платять організаторам сайтів?

Андрій Пелещишин - 10-9-2008 у 19:10

Та всяке буває. Різні сайти - різні схеми прибутків.
Відкривши сайт, прибутку не отримаєте.
Але якщо будете активно над ним працювати, у першу чергу - створювати нові цікаві матеріали (хоч би статті про домашнє хазяйство), за якийсь час за певних умов він може почати приносити прибуток.

За сайт я тут згадав напівжартома. Проте, плюсом його як форми додаткової діяльності є можливість реалізації у ньому сторін особистості, які не завжди стикуються з роботою. Так би мовити - хобі. А добре хобі себе виправдовує і без грошей, хоча може їх і добавити.

Demyan - 11-9-2008 у 08:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Це суто чоловічий погляд, ІМХО. А як відносно ситуації: ходжу по місту-побачила гарну річ-захотіла конче купити?


А як відносно зайшов в автосалон і захотів Бентлі?

Андрій правильно сказав в межах бюджету - прошу дуже.

Не в обіду але на практиці я побачив що ті люди які першим питанням задають Як заробити гроші як правило просто говорять або ж краще взагалі не починати свої справи. Адже якщо я маю додатковий заробіток (мова йде про свою справу а не додаткове місце роботи) я ніколи не поділюся цим...і тим більше не відркию своїх таємниць.
Недавно в мене знайома таке запитала причому там ситуація що інша людина готова вкласти гроші в справу. Я дав їй 5 реальних пропозицій. Жодна втілена не буде я гарантую. Людина яка хоче щось заробляти будеш шукати тихенько...

Горват Корнелія - 11-9-2008 у 08:33

А як відносно зайшов в автосалон і захотів Бентлі?
Demyan

Це теж суто чоловічий підхід! Блузку за 100 грн. і Бентлі не порівнюють...

Горват Корнелія - 11-9-2008 у 08:39

До теми (а може в офтоп?) фрази "95 кварталу": "Вам не здається, що Ринат Ахметов офігів? -Якби ви мали стільки грошей, Ви б не офігіли?"

Dmy - 11-9-2008 у 11:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Не в обіду але на практиці я побачив що ті люди які першим питанням задають Як заробити гроші як правило просто говорять або ж краще взагалі не починати свої справи
А до чого тут "як заробити гроші"? Начебто, пані Марія в 1-му повідомленні чітко розмежевала 2 тлумачення теми, зауваживши
Цитата:
Це питання можна розглядати з двох ракурсів: філософського - цікава тема для балачки, і з практичного - тоді треба було б поміститися в рубрику "Взаємодопомога, реклама". Там би я задала питання: порадьте, як підзаробити грошей, які є способи додаткового заробітку?
Це форум не "Взаємодопомога...", а "Балачка", отже практичний аспект свідомо було винесено за дужки. Начебто так, чи я помиляюсь?

Dmy - 11-9-2008 у 11:24

А по темі. Радійте, пані Марія: якщо вам бракує грошей - значить, ви ще живі!;)
Бо грошей вистачає або малій дитині, що на тому геть не розуміється; або вже небіжчику, бо мав він всі гроші в носі; або людині геть без фантазії. В усіх інших випадках ви завжди знайдете щось таке, що вам би не завадило, але коштів на це нема та і навряд чи швидко з'являться. А з'являться на це, відшукаєте щось інше: людина - істота "діялектична".
Але то - не біда. Біда, як на мене, коли навпаки - все є і нічого вже не хочеться (поза межами ретельно наперед прорахованого доходу).

Марія Вибранівська - 11-9-2008 у 12:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
А по темі. Радійте, пані Марія: якщо вам бракує грошей - значить, ви ще живі!;)


Радію! Фінансових ПРОБЛЕМ в мене дійсно небагато: небагато фінансів - мало фінансових проблем.
І головне, що ті гроші ніяк не мають властивості накопичуватися. Всякі блузочки-книжечки-брязкальця і звичайно кавусі-театрики-колєжанки вадять тому ділу.
В 10% я не вкладаюся. Тай, якщо чесно, не хочу...
Хоч, воліла б, щоби сума тих 10% була більшою.
Тому й надіюся, що скористаюся чиєюсь підказкою щодо підзаробітку.

Demyan - 11-9-2008 у 12:25

доерчі підзаробіток - це обмеження в кавусях/театриках/колєжанках...адже тре буде час...

Марія Вибранівська - 12-9-2008 у 07:56

Зато можна буде пити дорожчу кавусю.

Це як в анекдоті про негра під пальмою. Памятаєте?
Багатій приїхав відпочивати на острів десь в океані. Бачить - негр лежить під пальмою. Каже:
- Ну і чого ти лежиш без діла? Взяв би назбирав кокосів, продав би, дістав гроші ...
- Ну а далі?
- Найняв би на ті гроші ше негрів, зібрали би більше кокосів, продав би, дістав гроші...
- Ну а далі?
- Став би багачем, поїхав би відпочивати в світ, ліг би собі під пальму...
- Ну так я і так лежу!
:lol::lol::lol:


Юрій Сєров - 12-9-2008 у 10:31

Якщо цікавитися спортом (напр. футболом), то можна спробувати себе в букмекерській конторі.

Dmy - 12-9-2008 у 13:44

Хе:rolleyes: Тут самої зацікавленості мало і то дуже - тут таака математика:o І часу воно забиратиме неміряно!

Зате:saint::
робота на дому;
можна не відмовлятися від кавусі чи пива, вживаючи їх під час індивідуальної трудової діяльності (але - вже без колежанок:()
:lol:

Марія Вибранівська - 12-9-2008 у 15:02

Так,так...
Пуцлі розкладати завжди було цікаво...
Це - варіант... Дякую.

Не відмовлюся послухати ще пропозиції.