Форум Рідного Міста

Потрібен тесля (столяр)

romano - 15-9-2008 у 14:02

Треба зробити для малих "шведську стінку". Готової не хочу брати, дуже вони якісь "спортзальні" і кольорові. Може хтось знає добру майстерню? Або майстра...

Рост - 18-9-2008 у 18:49

Є дуже хороша столярка на Зеленій, на території колишнього... здається п'ятого цегельного заводу. Якщо їхати з центра, після кільця (воно на Зеленій одне), не доїжджаючи пару десятків метрів до автобазару, зліва буде магазин "Автоколор" з автоемалями, а за ним проїзд на територію. Я в них замовляв двері додому і антресолі - роботою більше, ніж задоволений, рекомендую. Але от чи візьмуться вони за конкретно таку роботу - не знаю.

Онук Юрій - 19-9-2008 у 00:36

Можу порадити майстра що робив мені багато речей. Майстерня в приміщені Нового ЦУМУ звати Роман +380662114135 (скажіть від Юрка з ПриватБанку). Ціна і якість відповідні. Роблять монтаж та при потребі з часом реконструцію. Задоволений всім не має такої відповіді не можемо є лише треба стількито часу і маєте те що хотіли! Люблю коли фантазія стає реальністю. Підтримате і замовте в українця і оцініть свій тесля краще двох не відомих.

romano - 19-9-2008 у 01:31

Дякую, буду пробувати.