Форум Рідного Міста

Пошук гіда по місту Львів

Павел Матвеенко - 18-9-2008 у 10:07

Доброго времени суток Львов!!!!!!!
Дело у тому що я з своею дивчиною, збираемося прийхати до вашего гарного мiста,

Допожiть!!!!!

Дякую!!!!!!

Demyan - 18-9-2008 у 10:50

Прікольна тема...:cool:
а чим допомогти?:sing:

Є купа путівників, які можна купити і по ним ходити, є купа екскурсій в тур фірмах які можна замовити,

romano - 18-9-2008 у 11:27

Перед тим, як їхати, дочекайтеся нормальної погоди, бо зараз вам ніякий гід не допоможе.

marco - 18-9-2008 у 11:28

Я знаю багато львівських гідів :-)
Пиши в u2u - на коли, скільки днів і т.п. - переговорю і скину мобільні.

Лєна Дадукевич - 21-11-2008 у 16:32

я теж знаю багато гідів
навіть знаю тих, що проводять театралізовані середньовічні дійства по львівських підземеллях.
але мені треба писати у приват - я сюди рідко захожу.

Станіслав Лозинський - 30-6-2011 у 15:29

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Прікольна тема...:cool:
а чим допомогти?:sing:

Є купа путівників, які можна купити і по ним ходити, є купа екскурсій в тур фірмах які можна замовити,
Нєа не згідний, що купа. хорошого гіда тобі жлоден путівник не замінить. Дзвоніть 242 65 32 То якась асоціація екскурсоводів турів по Львову чи щось таке. Але там завжди можна замовити вишколеного професійного гіда, який і інформацію надасть і потріпається з тобою на різні теми. Як казав мій кореш з Дніпропетровська --"такім нє жалко біло деньги отдавать" (то чисто українською:))

Володимир Пилипюк - 19-9-2011 у 09:41

Доброго дня! Недавно приїздили з дружиною відпочивати до Львова. Шукали екскурсовода, знайшли за оцим сайтом
ekskursiya.com.ua
Дуже гарно провели час і дізнались багато цікавого. Першого дня походили по Львову, а наступного дня поїхали в замки з цим же ж гідом.