Форум Рідного Міста

Діти ростуть, а коляски залишаються.

Саша Тимощук - 22-9-2008 у 16:20

У мого брата є двоє діток. Ще розширятися вони вже не планують. А от каляска лишилась. Де її подіти? І така ситуація в багатьох молодих сімей.
До чого я веду? Багато речей, які раніше були дуже потрібні, перетворюються в те, що лежить в гаражі чи на балконі та займають купу місця.
Чому б то не продати? Або краще здати в комісійний магазин.
Так от, хотів би якраз поговорити, чи потрібен нашому місту такий магазин? які його переваги, а які недоліки?

Андрій Рущак - 22-9-2008 у 17:08

як на мене, то такі речі простіше вирішувати через оголошення (той же ваш магазин), або форуми за інтересами (у випадку з дитячими колясками можна написати в http://forum.ymka.com.ua)
мінуси комісійного:
- оренда приміщення
- додайте свій варіант :)

а якщо глобально, то краще віддати малозабезпеченим сім'ям, аніж продавати...

Odarka - 22-9-2008 у 19:02

Щось той умка якийсь ніякий...
А візочки та решту речей, я вважаю потрібно віддавати знайомим, у яких мають народитися дітки:)
А комісійні...хіба вам подобається та вся бюрократія...

Саша Тимощук - 22-9-2008 у 20:10

Ну давайте тоді візьмемо не каляски, а ,наприклад, побутову техніку. От хтось має нічого такий телевізор, але вже примітив собі в магазині новий, прикольніший. Де діти старий?
Можна в ваш магазин. а можна на форум десь.
А можна в комісійний.
тепер переваги.
Я завіз телевізор, отримав документ за яким мені при продажі за нього заплаттять. Не отримую в день по 50 дзвінків з питанням шо за телевізов і де він царапнутий. (Правда той, в кого київстар з нарахуванням за вхідні, в цьому не бачить проблеми ). І не потрібно десь з кимось зустрічатись, щоб показати то, а тимпаче приводити лєвих людей до себе на хату. Завіз поставив ціну і за деякий час отримав гроші.
Тепер зі сторони продавця. Во я так хотів той тєлік і не вистачає шось там пару рублів до нового, але в комісійному такий же, тіко чучуть припилений.
І не треба дзвонити і їздити вибирати по чужих квартирах. Та й не боїшся, що тобі якийсь пальоний підсунуть. Комісійний наприклад дає 4 дні на тестування, чи щось таке.
Але це впринципі моя думка. А у вас як ?

marco - 22-9-2008 у 23:11

Офтоп: як я люблю слово "каляска"!!! :mad:

Марія Вибранівська - 23-9-2008 у 07:49

То є дійсно проблема. Ще якісь дорожчі речі (побутова техніка чи ті ж візочки) все ж можна продати, а ось як бути з непотрібним одягом чи взуттям? Віддати бідним? Саме так я і хотіла б зробити, але як? Вийти на вулицю і питати: "А-гей! Кому треба неновий одяг?!"
Тому доводиться в окремих мішках виносити і класти біля смітярок, тим самим змушуючи і так нещасних людей до ще більшого приниження - порпання в смітниках.
Думаю, якби місцеві влади організували пункти прийому - роздачі подібних речей, всім би було краще. Просто так, безплатно.

Odarka - 23-9-2008 у 09:14

Я думаю, що в нашій країні безкоштовно нічого не зроблять, всеодно хтось захоче заробляти на цьому гроші.

romano - 23-9-2008 у 10:45

Зроблять
http://oselya.lviv.ua/ua/

Ще є "Фонд св. Володимира" тел. 2401802, роздає гуманітарну допомогу малозабезпеченим. В них напевно можна дізнатися, куди речі передати (сиротинці,дит. будинки)

Андрій Рущак - 23-9-2008 у 13:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
То є дійсно проблема. Ще якісь дорожчі речі (побутова техніка чи ті ж візочки) все ж можна продати, а ось як бути з непотрібним одягом чи взуттям? Віддати бідним? Саме так я і хотіла б зробити, але як? Вийти на вулицю і питати: "А-гей! Кому треба неновий одяг?!"
Тому доводиться в окремих мішках виносити і класти біля смітярок, тим самим змушуючи і так нещасних людей до ще більшого приниження - порпання в смітниках.
Думаю, якби місцеві влади організували пункти прийому - роздачі подібних речей, всім би було краще. Просто так, безплатно.


такими справами мають займатися громадські і благодійні організації.

вище romano дав контакти, в Оселю я сам свій старий одяг завозив на початку вересня, так що схема працює :)

Demyan - 23-9-2008 у 13:47

Якщо щось віддати не треба тримати винесіть будь-що до найближчих смітників через годину нічого не буде..я перевіряв і на холодильниках старих і на меблях і на одягу і навіть на просто дошках.