Форум Рідного Міста

Чи є Хот - Догам конкуренти?

Саша Тимощук - 22-9-2008 у 21:36

Я дуже люблю хот доги на Дудаєва. Ще з студентських років стало традицією, коли нема що робити, піти з друзями на хот доги. Але зараз я помітив, що багато людей обідають саме хотдогами. Певно тут впливає і доступна ціна і швидкість приготування і сам смак. Смачні ж :-)
А що як би була альтернатива? Щось на зразок макдональдса, але на основі нашої рідної кухні і без всяких хімікатів. І ціна щоб була доступна.
Наприклад, смажена картопля з овочами та майонезом. Чесно смачно. :-)
Пакувати все в зручний для поїдання за екстремальних умов упаковки. Щоб купив і поїв де захотів.
В тих же гамериканців є купа різних кушонь, які пропонують свої смачні і не дуже страви саме в таких упаковках.
Що скажете?

Андрій Пелещишин - 23-9-2008 у 07:24

Найкращою альтернативою хот-догам є пиріжки. Сам принцип побудови пиріжка є оптимальний для швидкої їди на вулиці.
Іншого застосування хот-догам не бачу.

Звичайно, якість пиріжків зараз дуже погана. Така ж як і хот-догів, і краще їх не їсти взагалі.
Тому моє порівняння носить емпіричний характер - коли одне і друге з нормальних продуктів.

Demyan - 23-9-2008 у 08:09

Я часом буре ті пиріжки що завжди були біля гол.пошти...але вибачте за пиріжко 1,60 грн...з капусти це вже як на мене занадто адже щоб якось перекусити мінімум тре купити 4 пиріжки а це вже в районі 7 грн.....

romano - 23-9-2008 у 11:01

Альтернатива - це канапка, зроблена вдома, запакована в коробочкуі покладена до торби. Ще можна якийсь невеличкий термос з чаєм взяти, яблуко (сливки, грушка - залежно від сезону).

Рост - 23-9-2008 у 17:06

Альтернатива - це нормальний обід. З'їсти щось гаряче, спокійно сидячи за столиком, поговорити трохи за кавою в кінці. Бо оті перекуси на коліні зрештою приводять до проблем зі здоров'ям. Їжу треба засвоювати в спокійній, приємній обстановці.
А стосовно цін - є по Львову чимало місць, де вартість повноцінного і смачного обіду коливається від 8 до 15 грн. В центрі, наприклад, на ... вилетіла назва з голови... бічна Дорошенка, на протилежній від митниці стороні, кафешка Краків - салат, барщ і чудові деруни біля 15 грн. А на Пулюя взагалі халява, там коледж харчової промисловості і ... чи то він теж коледж, чи що - готельного бізнесу. В харчової промисловості їдальня, обід в околі 8-10 грн (з м'ясним, дуже хороші відбивні), в готельного бізнесу аж ресторан, але ціни не набагато вищі.

До речі, чомусь зараз майже зникли так улюблені багатьма гарячі канапки. Пригадую, в часи мого студенства навпроти
5-го корпусу, на Бандери була кнайпочка, де робили класні гарячі канапки, ми туди мало не кожного дня заходили.

marco - 23-9-2008 у 17:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Пригадую, в часи мого студенства навпроти
5-го корпусу, на Бандери була кнайпочка, де робили класні гарячі канапки, ми туди мало не кожного дня заходили.


ага :D
якраз стипендіїі вистарчало на цілий місяць щоб на перерві по 2 канапки і каву взяти
а деколи і дівчат можна було запросити :rolleyes:

Tempika - 23-9-2008 у 20:05

пузата хата, до речі, не найгірший варіант..

Андрій Пелещишин - 23-9-2008 у 21:01

Цитата:
5-го корпусу, на Бандери була кнайпочка, де робили класні гарячі канапки, ми туди мало не кожного дня заходили.

Вже як вас туда занесло, не погребуйте зайти в кормушку політеху на 1-й поверх. Якщо не в час пік (13-14 година) - будете приємно вражені якістю та ціною.

Степанюк Василь - 25-9-2008 у 11:40

Наприклад у Києві, конкуренцію хот-догам складає шаурма. Але я ні одного ні другого не їв би. Дуже багато випадків отруєння є саме продуктами швидкого приготування у стихійних місцях.

Ірина Роздольська - 16-11-2008 у 12:07

Для мого чоловіка нема найкращої альтернативи від Subway http://www.subway.com/subwayroot/index.aspx !!! Шкода що в Україні цього нема, він би часто туди заходив :yawn:

Юрій Сєров - 16-11-2008 у 16:33

Цитата:
Для мого чоловіка нема найкращої альтернативи від Subway http://www.subway.com/subwayroot/index.aspx !!! Шкода що в Україні цього нема, він би часто туди заходив

Непоганий фаст фуд.

Степанюк Василь - 16-11-2008 у 21:34

На вигляд нагадує американський гамбургер, тільки форма інша...

Юрій Сєров - 16-11-2008 у 21:53

У цих канапках не має смажених котлет.
Канапка з інгридієнтами на вибір.
До речі у нас вже подібна кафешка є біля політеху.

Ярема П. - 16-11-2008 у 23:48

В Сабвеї всі свіжі продукти! І нема нічого смаженого - факт!
Що за кафешка? І що там є?

Юрій Сєров - 17-11-2008 у 00:14

Цитата:
Що за кафешка? І що там є?

Навпроти проходу між 1-м і 2-м корпусами НУЛП. Називається "Вар'яти". Раз лише зайшов там ще в них фарбою смерділо, тому не залишився, але це вже давніше було. На перший погляд - дуже схоже на сабвей.

Марія Павлюх - 10-2-2009 у 17:45

На вулиці Волошина (бічна Дудаєва) є кебаб, де готують смачну шаурму. Там можна купити хот-доги, смажену картоплю та інший фаст фуд.

Соломія Федушко - 23-12-2009 у 21:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Навпроти проходу між 1-м і 2-м корпусами НУЛП. Називається "Вар'яти". Раз лише зайшов там ще в них фарбою смерділо, тому не залишився, але це вже давніше було. На перший погляд - дуже схоже на сабвей.


На даний час вар'яти є конкурентами хог-догів. Та й з власного досвіду знаю, що й набагато смачніші. Ще й можна замовити свій власний вар'ят, вибравши складники. Тільки одна проблема - вони дуже великі.... треба добрячи бути голодним :)

Катерина Слобода - 23-12-2009 у 21:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Тільки одна проблема - вони дуже великі.... треба добрячи бути голодним :)

Ви уточнюйте.....їсти не треба десь тижнів зо два до того і ще зо три після :lol:
Не знаю коли дам себе намовити на нього ще раз...:lol:

Соломія Федушко - 23-12-2009 у 22:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Тільки одна проблема - вони дуже великі.... треба добрячи бути голодним :)

Ви уточнюйте.....їсти не треба десь тижнів зо два до того і ще зо три після :lol:
Не знаю коли дам себе намовити на нього ще раз...:lol:


:lol: Думаю, що то буде не складно вас переконати....Після того, як я прослухала аудіокниги про те, як переконувати людей в своїй правоті.:sing:

Viktor Tkachenko - 23-12-2009 у 22:15

Люде добрі, та всі ж ви знаєте, що фаст-фуди - це величезна травма для організму. Сходіть краще в столову чи де інде і поїжте нормальної страви.
За час навчання в інституть багато людей псують здоров'я завдяки "швидкому харчуванню", та і не тільки студенти. А нам же ж потрібна здорова нація, тож робімо хоть те що від нас залежить в напрямку підтримки та покращення свого здоров'я!

Viktor Tkachenko - 23-12-2009 у 22:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
пузата хата, до речі, не найгірший варіант..

Досить хороший варіант.
Частенько там опиняюсь, коли тре перекусити в районі центру чи політеху.

Соломія Федушко - 23-12-2009 у 22:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Viktor Tkachenko
Люде добрі, та всі ж ви знаєте, що фаст-фуди - це величезна травма для організму. Сходіть краще в столову чи де інде і поїжте нормальної страви.
За час навчання в інституть багато людей псують здоров'я завдяки "швидкому харчуванню", та і не тільки студенти. А нам же ж потрібна здорова нація, тож робімо хоть те що від нас залежить в напрямку підтримки та покращення свого здоров'я!


Та можна себе побалувати хоч раз на місяць;) Ми ж не палимо, алкоголь вживаємо тільки по святах, займаємось фітнесом. То не дуже вже вгробимо своє здоров'я одним вар'ятом.
А Пузата Хата мені теж подобається :)

Viktor Tkachenko - 23-12-2009 у 22:31

Соломіє, на жаль інгридієнти з яких готується "швидка їжа" і спосіб приготування при вживанні викликають безповоротні процеси у організмі, ось в чому справа.

А за "Ми ж не палимо, алкоголь вживаємо тільки по святах, займаємось фітнесом. " +5. Так тримати!

Соломія Федушко - 23-12-2009 у 22:33

Вікторе, я це все добре знаю, просто деколи сили-волі не вистачає :D