Форум Рідного Міста

«Перший міський фестиваль пива» (Львів, 5 жовтня)

Роман Голощук - 30-9-2008 у 15:37

Цими вихідними у Львові пройде «Перший міський фестиваль пива», що відбуватиметься за підтримки Львівської міської ради. Святкування проходитимуть 5 жовтня в центральній частині міста.

В рамках святкування перед глядачами виступатимуть театральні колективи з України, Польщі та Чехії, шанувальники ремісничого мистецтва зможуть побачити роботи кращих майстрів своєї справи, а для тих, кому до вподоби середньовічна культура, організатори влаштують відповідну програму з середньовічною музикою та танцями.

Як повідомила спеціаліст відділу туризму і рекреації ЛМР Галина Худневич, головний акцент у програмі Фестивалю зроблено передусім на культурно-розважальній програмі, аби організувати для львів’ян багато цікавих культурних заходів.

Джерело: http://daily.lviv.ua/?newsid=17794

Юрій Сєров - 30-9-2008 у 16:34

Та вже стільки тих пивних фестивалів...
А спонсор хто?

Odarka - 30-9-2008 у 16:42

Юрко, ми вже з тобою говорили про споснорів:))) Що ти до них "вчепився?":))))))

Юрій Сєров - 30-9-2008 у 16:53

Я не "вчепився", я хочу знати хто організатор - Львівське, Перша приватна чи ще хто.
Ти ж не думаєш, що театральні колективи з України, Польщі та Чехії просто приїдуть за свої гроші? :lol:

Наталка - 30-9-2008 у 17:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Та вже стільки тих пивних фестивалів...
А спонсор хто?


Вибачте, може, оф-топ, але якщо й так, то не дуже... :)
Пригадуються Свята Пива, що проводяться щороку в Києві, на початку вересня. Коли я прийшла туди вперше, це було шикарно - чудова програма плюс справжнє море пива. Ужгородське, полтавське, фастівське навіть було, і одеське, і кримське. І ще одне з моїх фаворитів - пиво від Подільського пивзаводу в Києві. Жигулівське, світле, темне з цікавенним післясмаком...
Минуло три роки. Зараз там "Оболонь", "Славутич", "Чернігівське, "Рогань", знову "Оболонь", і черги за Микулинецьким, неначе за туалетним папером в радянські часи...:baddevil:
Чи хтось знає, ужгородське пиво ще існує? Може, лише в Києві воно скінчилося? :(

Марія Вибранівська - 30-9-2008 у 17:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка І ще одне з моїх фаворитів - пиво від Подільського пивзаводу в Києві. :(


Подільське пиво теж моє найулюбленіше. Правда, я його не пробувала років з 4, не знаю навіть чи воно ще існує і чи не змінилося.

Юрій Сєров - 30-9-2008 у 17:38

І це також я мав на увазі в запитанні.
Ех привезли б тернопільського Опілля і Микулинецького, буського Шинкаря....
Ужгородське? Колись був ЗІП, але це здається мукачівське... Чи ще якесь було?

Власне якщо спонсори Львівське або Перша приватна, то по пиво можна і не йти :)

А доброго пива зараз обмаль :(

Роман Голощук - 1-10-2008 у 13:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Власне якщо спонсори Львівське або Перша приватна, то по пиво можна і не йти :)
А доброго пива зараз обмаль :(


Ну тоді доведеться йти на "Фестиваль пива" зі своїм пивом :)

Наталка - 1-10-2008 у 20:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Подільське пиво теж моє найулюбленіше. Правда, я його не пробувала років з 4, не знаю навіть чи воно ще існує і чи не змінилося.

Боюся, що ні. Сам пивзавод ще ніби існує, але наразі нагадує якесь засекречене стратегічне підприємство - ніхто НЕ ЗНАЄ, де їхнє ПИВО! :o


Марія Вибранівська - 2-10-2008 у 12:18

Ой як шкода!...:(

Юрій Сєров - 4-10-2008 у 17:03

По телевізору вчора був сюжет, Перша Приватна підготує до цього фестивалю новий сорт пива. Здається навіть живого!

Онук Юрій - 5-10-2008 у 10:48

Тако ж в 14:30-15:00 початок параду від ПриватБанку чрез центральну частину міста, до 15 річниці Львівського Західного ГРУ. Далі пиво та все інше на площі Ринок. Гарно що так багато цікавого в один день.

Роман Голощук - 5-10-2008 у 13:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій
Тако ж в 14:30-15:00 початок параду від ПриватБанку чрез центральну частину міста, до 15 річниці Львівського Західного ГРУ. Далі пиво та все інше на площі Ринок. Гарно що так багато цікавого в один день.


І не тільки на пл. Ринок!
На пл. Митній буде виступати Віктор Морозов та батяр-бенд "Галичина"
На вул. Валовій - проходитиме фестиваль "Львів - столиця ремесел" та виступатимуть театри.
На площі за Міським Арсеналом - карнавал, жонглери і фокусники та фаєр-шоу.

(Анонси узято із афіші) ;)