Форум Рідного Міста

Чи безпечні розмови за допомогою Skype і подібних комунікаторів???

Ярема П. - 2-10-2008 у 17:48

Появилося, вчора http://cnews.ru/news/top/index.shtml?2008/10/02/321066

Цитата:
Исследователи обнаружили, что популярный VoIP-сервис Skype в Китае просматривает и передает на публичные сервера записи текстовых и голосовых сообщений своих пользователей. Ранее считалось, что общение в Skype безопасно и правительство его не отслеживает.


Ну і резонне питання - а в нас це можливо? І що на рахунок інших комунікаторів?
Я думав, що при зв’язку встановлюється шифроване p2p з’єднання між двома абонентами, а сервер скайпу використовується як проміжний напрямляючий елемент, через який нічого не йде, подібно як в jabber клієнтах з ssl підтримкою. Ага, на бога надійся а сам не зівай.

Ярема П. - 2-10-2008 у 17:51

Детальніше про це все на блозі Nart-а Villeneuve тут: http://www.nartv.org/

Юрій Сєров - 2-10-2008 у 18:51

Неприємна новина, хоча про таке я думав. Тобто в повній безпечності розмов я не був певен ніколи. З іншого боку відслідковується мабуть справді щось дуже важливе і секретне, і то маю певні сумніви наскільки це реально.
Чомусь згадався епізод з фільму Сімпсони :)

Ярема П. - 2-10-2008 у 19:28

Який епізод?

Рост - 2-10-2008 у 19:47

Ще декілька років назад, в часи мого адмінства, були програми, які дозволяли спокійно читати шифровані з'єднання. Не допомагала навіть хвалена ціска.
А що ви такого секретного обговорюєте, що боїтеся, як би хто не підслухав? :)

Юрій Сєров - 2-10-2008 у 20:17

Цитата:
Який епізод?

Коли уряд розшукує сім'ю Сімпсонів, які втекли з-під ковпака і показують величезний центр, де сидить величезна купа людей, які підслуховують про що говорять американці. Власне хтось один засік Марч у потязі і там така фраза, щось на зразок "Ну хоч раз хоч когось знайшли".

Катерина Слобода - 22-12-2010 у 20:55

Не розумію в чім проблема, але останнім часом Скайп дуже підглючує або не включається...думала, що проблема з моїм комп'ютером, але бачу, що то у багатьох таке...
цікаво, що то...:rolleyes:

Юрій Сєров - 23-12-2010 у 14:32

Це був якийсь глобальний збій Skype.
Skype возвращается к нормальному режиму работы

Ярема П. - 23-12-2010 у 23:17

Цікаво... Такі збої дуже підозрілі.

Горват Корнелія - 24-12-2010 у 17:04

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
Цікаво... Такі збої дуже підозрілі.

Подейкують, що нова версія, п"ята, має якесь несумісництво....

Катерина Слобода - 26-12-2010 у 12:36

Цитата:
цікаво, що то...

от що