Форум Рідного Міста

Відтепер ціна квитка на потяг буде залежати від свят

Юрій Сєров - 6-10-2008 у 14:38

З 11 жовтня 2008 р виростуть коефіцієнти до залізничних тарифів на перевезення пасажирів у поїздах міжнародного сполучення залежно від дати поїздки, повідомляє агенство "Інтерфакс-Україна".
Текст відповідного наказу Міністерства транспорту та зв'язку України (№ 1183 від 25 вересня 2008 р), зареєстрованого в Міністерстві юстиції 30 вересня, оприлюднений на сайті Верховної Ради.
Зокрема, даним наказом внесені зміни в наказ міністерства № 306 про тарифи на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у поїздах міжнародного сполучення, що затверджені 19 березня 2008 р і вступили в силу із 1 квітня.
Зміни стосуються коефіцієнтів індексації до базової вартості квитка і плацкарти міждержавного пасажирського тарифу по календарних періодах.
Також, пропонується шляхом множення додавати наступні коефіцієнти до базової вартості квитка (дані для плацкартних вагонів): коефіцієнт 2,53 у період з 1 по 14 січня; 2,18 - з 15 січня по 29 лютого; 2,20 - з 1 березня по 25 квітня; 2,28 - по 30 квітня; 2,00 - з 1 по 9 травня; 2,34 - з 10 травня по 10 червня; 2,35 - далі і по 9 липня; 2,53 - далі і по 5 серпня; 2,55 - до кінця серпня; 2,18 - з початку вересня по 10 листопада; 2,02 - далі і по 21 грудня; 2,55 - з 22 по 30 грудня; 1,68 - 31 грудня.

Для купейних і СВ-вагонів пропонуються більш високі коефіцієнти, приміром, 2,66 - з 1 по 14 січня, 2,70 - з 6 по 31 серпня і з 22 по 30 грудня.

http://www.epravda.com.ua/news/48e9faf0e2ce3/

Нормальна ідея, імхо.

Demyan - 6-10-2008 у 14:45

Звісно це і добре і погано.
1. Для мене це добре - бо коли хочеш поїхати на якесь свято - так нема вже квитків бо студенти все викупили.
2. Для тих же студентів це погано бо вони не зможуть їздити.

Катерина Задорожна - 6-10-2008 у 15:02

Ідея нормальна, але не думаю, що це змінить ситуацію з недостачею квитків у періоди свят. Зате залізниця буде мати більші доходи. А щодо студентів... то їм гріх жалітися. Стипендія доволі висока, а знижки на квитки продовжують діяти.

Dmy - 6-10-2008 у 18:57

Щось я логіки не второпав: на НР-Різдво - тариф майже максимальний, а на травневі 9 днів, де 5 вихідних - мінімальний. Такий самий, як на Новий рік, тариф с 10 липня по 31 серпня. Та й інші відтинки якісь дивні. А різниці у 0,02 - це так суттєво, щоб задля цього ускладнювати роботу касирам?

Окремо сподобався підзаконний перл "додавати шляхом множення":lol:

Степанюк Василь - 7-10-2008 у 11:29

Цікаво виходить, ціни піднімають в 2,5 рази (це 250%) (образно, якщо ціна була 100 грн буде 250 грн) і на протязі року цей коефіцієнт коригується на мізерний відсоток...

Катерина Задорожна - 7-10-2008 у 11:35

Ну там же ніби до базової вартості квитка... тобто це не буде в 2,5 рази, а трохи менше.

Степанюк Василь - 7-10-2008 у 23:38

Трохи менше... В середньому на протязі 325 днів в році коефіцієнт становить 2,29.
З цього виходить, що базова вартість квитка подорожчає в 2,3 рази.
Хіба не так?

Марія Вибранівська - 8-10-2008 у 08:05

Виходить, що на Різдво не всякі діти до батьків зможуть приїхати.
Категорично не правильно. Сімя - ланка суспільства. Це суспільство не зміцнить.
Хоч дохідність залізниці безперечно збільшить.
Бабло перемагає все...

Dmy - 8-10-2008 у 10:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Трохи менше... В середньому на протязі 325 днів в році коефіцієнт становить 2,29.
З цього виходить, що базова вартість квитка подорожчає в 2,3 рази.
Хіба не так?
Не так. Базова вартість квитка - це, наскільки я пам'ятаю, вартість проїзду в загальному вагоні - без плацкарти. Треба десь знайти, у скільки разів загальний вагон наразі дешевший за плацкартний, гадаю, десь так удвічи з копійками і дешевший.
Те що проїзд щокварталу дорожчає - само собою - це подорожчання буде відображатися в отій "базовій вартості". А диференціяція за календарними періодами являє собою коливання навколо середньої ціни - у мене вийшло: 2,263 від бази для плацкартного вагона.

Щодо Різдва, то не так вже все і моторошно. Якщо не брати до уваги "найкращий день для залізничних поїздок" 31 грудня, то максимальний тариф перевищує мінімальний приблизно на 25%, а середній - всього на 12,5%. Якщо батьки дитини спроможні засилати її до бабусі попри щоквартальне підвищення цін, то, гадаю, раз на рік додаткову восьмушку та навіть чверть вартості потягнуть.

Особисто мені був (і є) не зрозумілий принцип цієї диференціяції по деяких періодах.

Hanor Narasson - 8-10-2008 у 12:08

Нічого нового нового УЗ не придумала,, просто змавпувала ПІД:baddevil:


Hanor Narasson - 8-10-2008 у 12:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Звісно це і добре і погано.
1. Для мене це добре - бо коли хочеш поїхати на якесь свято - так нема вже квитків бо студенти все викупили.
2. Для тих же студентів це погано бо вони не зможуть їздити.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
Ідея нормальна, але не думаю, що це змінить ситуацію з недостачею квитків у періоди свят. Зате залізниця буде мати більші доходи. А щодо студентів... то їм гріх жалітися. Стипендія доволі висока, а знижки на квитки продовжують діяти.


Пару риторичних питань:
1. Чи багато людей їздить на свята за кордон?
2. Чи є знижки для студентів на закордонні поїздки?

І підсумовуючи:
А автостопом "слабО"?:lol:

Катерина Задорожна - 8-10-2008 у 14:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Пару риторичних питань:
1. Чи багато людей їздить на свята за кордон?
2. Чи є знижки для студентів на закордонні поїздки?

І підсумовуючи:
А автостопом "слабО"?:lol:


:lol: От шо значить недочитати. Пропустила "міжнародне сполучення" ... Вибачаюся вельми.

Степанюк Василь - 8-10-2008 у 19:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Трохи менше... В середньому на протязі 325 днів в році коефіцієнт становить 2,29.
З цього виходить, що базова вартість квитка подорожчає в 2,3 рази.
Хіба не так?
Не так. Базова вартість квитка - це, наскільки я пам'ятаю, вартість проїзду в загальному вагоні - без плацкарти.

Особисто я залізницею за кордон не їжджу, тому яка базова вартість квитка важко сказати.
Якщо хтось знає, який зараз коефіцієнт між базовою вартістю і плацкартом?

Serg Selev - 12-10-2008 у 17:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Цікаво виходить, ціни піднімають в 2,5 рази (це 250%) (образно, якщо ціна була 100 грн буде 250 грн) і на протязі року цей коефіцієнт коригується на мізерний відсоток...


При ціні 250 грн вже простіше трошки доплатити і сісти на літак.

Hanor Narasson - 12-10-2008 у 19:18

Йдеться про базову ціну, себто "загальний вагон пасажирського потяга". Все інше: "швидкість/купейність" - не дорожчатиме. В "общаку" за 100 грн можна доїхати далеко за Альпи.:baddevil:

Юрій Сєров - 9-7-2013 у 22:36

Квитки на потяги подорожчають: усі типи на 10% з першого жовтня. А купейні ще й в липні на 10%.
http://forbes.ua/news/1355058-v-ukraine-podorozhaet-proezd-v-placka...



Андрій Пелещишин - 16-7-2013 у 13:04

Приклади нових цін (інформація з Української Правди)


та

Dmy - 16-7-2013 у 23:01

Із самого ранку сиджу - ділю, множу, і ніяк у мене не виходить 10%. Чи табличку неправильну виклали, чи на залізниці рахувати не вміють, чи щось Рада про перерахунок відсотків прийняла, а я прогавив.