Форум Рідного Міста

Moneybookers & eBay

Андрій Моравський - 15-10-2008 у 13:43

продовження одного і того самого.
Moneybookers.com
чи співпрацює оця платіжна система (як я розумію по своїй суті - гаманець, поправте якщо ні) з Україною на отримання і вивід грошей...

Перешастав
www.ebay-forum.ru
правда нервів не вистарчило ту тему до кінця перегледіти... там початки дописів сягають ще 2004 року... все змінилось...
погледів і сюди

одним словом... питання:

Станом на сьогодні Moneybookers підтримує отримання і вивід грошей для України? Хто знає? Мав справу і досвід? Хто прощупав ту систему на предмет отримання коштів з eBay? Оскільки це одна із дозволених платіжних систем.

popTAB - 15-10-2008 у 14:00

Moneybookers спочатку підтримувало Україну, а потім заблокувало цю можливість мотивуючи законодавством. eBay+Paypal працює прекрасно для України при умові покупки чогось. Paypal з України дозволяє тільки виводити гроші (платити), оплата на картку приходить в гривні по внутрішньому курсі пейпалу.

Андрій Моравський - 15-10-2008 у 15:02

виводити (Withdraw) - це вивід з системи (в даному випадку згадуєш Paypal) грошей на свої рахунки. Paypal дозволяє платити за покупки, а от продавати лоти і отримувати за них гроші я через Paypal - не зможу.

Юрій Сєров - 15-10-2008 у 16:32

Можлива наступна схема: можна продавати, за ті гроші щось купувати і тут продавати вже за кеш.

Demyan - 15-10-2008 у 16:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Можлива наступна схема: можна продавати, за ті гроші щось купувати і тут продавати вже за кеш.


щось не зрозуміла схама. :o

Demyan - 15-10-2008 у 16:48

В мене є товар А який я хочу продати і Б який хочу купити

З покупкою проблем нема. Поклав гроші купив товар Б.

Товар А я продав, а грошей не бачу :o і не отримаю бо в Україну оплати не йдуть.

Андрій Моравський - 15-10-2008 у 16:50

народ.. ви тут про PayPal чи про Moneybookers ?

Юрій Сєров - 15-10-2008 у 16:57

Оплати не йдуть на рахунок Пейпел чи Пейпел не висилає в Україну чеки?
Оплата за товар А впаде Вам на рахунок Пейпел і за ті гроші Ви можете придбати товар Б.
Перепрошую за офф-топ. Більше не буду. :)
З Moneybookers справи не мав. Чесно кажучи вперше чую про таку платіжну систему. Наскільки я знаю eBay найкраще співпрацює з Пейпелом. Свого часу Гугл обламався з своєю платіжною системою для eBay.

Андрій Моравський - 15-10-2008 у 17:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
...
Оплата за товар А впаде Вам на рахунок Пейпел ...


такого не буває в природі на даний момент історії....
Читайте уважно

Україна в якій колонці? Правильно.. в третій
"Send Money to Anyone in the Growing PayPal Network"

Андрій Моравський - 15-10-2008 у 17:13

то вернемся до наших баранів нарешті !

Demyan - 16-10-2008 у 07:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Оплати не йдуть на рахунок Пейпел чи Пейпел не висилає в Україну чеки?
Оплата за товар А впаде Вам на рахунок Пейпел і за ті гроші Ви можете придбати товар Б.
Перепрошую за офф-топ. Більше не буду. :)


Якби оплата за товар приходила мені на рахунок, проблем і таких тем не було б. :P

Думаю з Моні брукс краще не звязуватися, бо невідомо що і як і де. Тому думаю краще не ризикувати а йти провіреними схемами, всетаки справа не йде про разову покупку або що а про бізнес/заробіток. А якщо вийде якась путанина десь завсинуть/пропадуть/не можливо буде обналічити - покупці відразу напишуть скарги, а там як на ебаї так і на палці все строго, щось не так блокують і все більше туди не влізите. Хіба міняти паспорт :sing: